BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rk bardziej jak nie będzie trofeów, ale trzeba spróbować
4
@Andrzej92 niech się dokończy sezon tam niż ma wpaść w ręce Xaviego....
12
No i po co? Sezon i tak już przegrany a mamy marnować kasę na ,,zapchaj dziury". Real mimo kontuzji Militao i Alaby nikogo nie kupuje. Tylko tracimy kasę a powinniśmy starać się wyjść z długów
0
Odejście Xaviego bardzo pomoże młodym ale boję się że ściągnął trenera wynikowego typu Tuchel czy Flick niż np. Motte
0
@Matej zależy, przyszedł za darmo więc fajny zarobek ale transfer Kounde wpłynął na FFP a zwiększył swoją wartość więc by wyszło na + ale wolę żeby Kounde został.
2
@slayer De Zerbi jest uznawany za najlepszego młodego trenera. Lepiej wydać kasę na jego klauzulę niż na jakiegoś placka do składu.
1
Wara od Faye! Poczynił duży postęp i zapowiada się na mocnego obrońcę. Lepiej sprzedać kogoś z dwójki Christensen/Kounde za większą kasę niż sprzedawać młodego którego wartość dopiero rośnie.
5
De Zerbi to zdecydowanie najlepsza opcja!
Będzie trudno go pozyskać ale naprawdę warto
0
@ziomal88 umiesz czytać kolego? (:
Do pressingu idzie każdy ale każdy w innej tercji boiska.
De Jong broni i kreuje ale z głebi boiska.
Pedri obecnie nie gra na swojej pozycji przez Xaviego bo próbuje zastąpić nim Gaviego
0
@Pawlak1992 w Arsenalu już się pokazał i jeśli zmieni klub to bardziej prawdopodobne że pójdzie do klubu który da mu stały budżet finansowy i swobodę decyzji zamiast powrotu do Barcy jako trener i ciągłe ograniczenia w postaci braku kasy i wytrącania się zarządu
0
@ziomal88 jeśli myślisz że środkowi pomocnicy pełnią tą samą rolę to albo nie oglądasz meczów albo wogóle się nie znasz. Czy De Jong gra tam gdzie Pedri? Czy Gavi tam gdzie Gundogan? Zastanów się zanim coś powiesz. Jeden gra bardziej z tyłu, drugi kreuje, trzeci gra bardziej z przodu, czwarty wspomaga drugiego i pierwszego taki przykład. Każdy pomocnik jest inny.
0
Arteta tu już nie przejdzie. Z tych kandydatów to tylko Thiago Motta z Marquezem w roli asystenta.
I proszę mi nie gadać o DNA Barcy bo Motta gra bardzo nowoczesny futbol z wymiennością pozycji i kilkoma wariantami w ataku.
0
@PJ777 też mega trener ale nie do wyjęcia
0
@ziomal88 to że grają w środku to nie znaczy że pełnią tą samą rolę. Gavi to walczak w środku pola, balansuje między pivotem i środkiem pola. Pedri to kreator, jego miejsce jest wysoko w pomocy, ma działać w ataku a nie w obronie
Dostałem polecenia bo mówię tak jak jest w ty nie masz o tym pojęcia sądząc po twoim komentarzu
0
@PJ777 nie powiedziałbym że lepszy niż Motta, dla mnie ten drugi to lepszy kandydat
0
@rk szczerze to obu
0
@rk niestety ale przy mniej doświadczonym trenerze wymagania są mniejsze
0
@FCBurnley jak się na Pedriego spojrzy to widać ogromny talent. Bellingham jeszcze niedawno nie miał podjazdu do Pedriego ale potem trafił na owiele lepszych trenerów
0
@Bastaray trzeba spojrzeć na naszą sytuacje finansową, przez jeszcze następne kilka lat nie ściągniemy zawodnika z topu. Na ten moment mamy dobrą kadrę i sporo talentów w szkółce
0
@Bastaray nikt od nowego trenera nie będzie wymagał mega wyników na starcie. Wzięcie Flicka to mega ryzyko i tracimy szansę na któregoś z tych świetnych trenerów.
0
@Bastaray jaką kadrą? Mamy bardzo dobrą kadrę tylko nie ma kompletnie pomysłu na grę ze strony trenera i zawodnicy sami kombinują. Już nie wspomnę jak blokuje nam młodych
0
@Bastaray Motta, De Zerbi, Michel.....
5
Nie jestem za kandydaturą Flicka. Tak naprawdę zaistniał tylko w Bayernie kiedy większość graczy miała swój prime. Nie nadaje się do pracy z młodymi zawodnikami a u nas tego potrzeba. Lepiej wybrać kogoś z kilku świetnych trenerów młodego pokolenia niż znowu zmieniać trenera za rok.
0
@JarekS mi też Flick nie pasuje bo tak naprawdę zaistniał tylko w Bayernie który miał gotową kadrę w prime wielu graczy.
Tuchel mnie nie przekonuje.
Nie wiedziałem o klauzuli De Zerbiego, szkoda bo mi odpowiada najbardziej.
Motta to mój faworyt po De Zerbim.
Michel też jest opcją ale nie wiem czy będzie chciał do nas przyjść.
18
@Faro Pedri ma talent poziomu Bellinghama a nawet większy....
Odkąd odszedł Koeman to Xavi kompletnie zachamował jego rozwój a nawet zaczął go wystawiać na pozycji Gaviego co jest kuriozalne
0
@JarekS ostatnio pojawiają się plotki o Tuchelu, Flicku, De Zerbim i Mottcie, jakbyś miał wybrać to kogo byś zatrudnił?
0
@JarekS i dlatego Xavi powinien odejść już teraz
0
@Aragorn33 nie no spoko (:
Każdy ma swoje zdanie, ale według mnie nie można przepuścić takich okazji jak Motta czy De Zerbi
0
@Aragorn33 dla mnie warto zaryzykować bo Motta i De Zerbi zapowiadają się mega. To nie Xavi wyjęty z Ligi Arabskiej bez doświadczenia w Europie jako trener
0
Uważam że lepiej wziąć kogoś z trójki Motta, De Zerbi i Michel. Tuchel miał swoje świetne momenty ale ostatnio nie am dobrego okresu. Trenuje Bayern i nawet w swojej lidze nie jest pierwszy a i gra Bayernu nie powala