BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@LM10GOAT w juvenilu odesłany przez Xaviego
0
@pioz123 bo gra w pomocy ale tyle razy co nam dupę Araujo uratował.... jest Gavi i teraz Bergvall więc łatwiej go zastąpić. W pomocy mamy dużo zawodników
0
@pioz123 ja jestem tutaj w 100% za Araujo, przyszły kapitan i legenda, De Jonga o wiele łatwiej zastąpić
1
@pioz123 Araujo?! W formie to najlepszy obrońca na świecie! Już wolę sprzedać De Jonga
0
@JarekS dla mnie to patologia że klub planuje transfery bez nowego trenera, przecież jak taki De Zerbi czy Motta to zobaczy to do nas nie dołączy bo zobaczy że zarząd ma gdzieś jego zdanie co do piłkarzy
0
Który to już kandydat? Piętnasty?
1
@JarekS transfer Garcii jest bez sensu. Pewnie latem odejdzie Raphinha ale De Jong raczej nie, chcą przedłużyć kontrakt. Pewnie odejdą wypożyczeni
0
@Murazor wrócą zawodnicy z wypożyczeń, sprzedarze pomogą ale najpierw muszą nastąpić
1
Rejestracja pewnie w miejsce Balde. Trzeba sprzedać zawodników bo nie mieścimy się w budżecie i będzie potem problem
1
@Faro nie dostanie dopóki nie podpisze dłuższego kontraktu po ukończeniu 18lat i rejestracji do pierwszego zespołu. Więc mógłby dostać dopiero za 2 lata. Dla Ansu to super wiadomość że jak wróci to nie będzie Xaviego.
Marzenie to De Zerbi ale trudny do wyjścia ale Motta jest niewiele gorszy i on mógłby przywrócić Ansu na właściwe tory. Mam nadzieję że zobaczę tę dwójkę w wyjściowym składzie (:
8
10 raczej nie dostanie, będą ten numer trzymać dla Ansu albo Yamala.
2
@Lokusekpl zapomniałeś jak zdobyliśmy Araujo czy Pedriego? Trzeba poprostu dobrze szukać
0
@Greenalley Vermerenn razem ze zmiennymi prawie 30mln
0
@KibicBarcy84 gościu ty żyjesz w rzeczywistości? Mamy kasę na graczy na teraz? Co roku z La Masii odchodzą i dochodzą talenty z których należy korzystać. Niektórzy zapominają że nasze największe legendy to nasi wmwychowankowie z Messim na czele. Kiedyś mogliśmy uzupełniać skład gotowymi zawodnikami ale teraz mamy okropną sytuację finansową i mamy problemy z rejestracją graczy a co dopiero z ich kupnem. Jeśli wykupimy Cancelo to będzie mega ale z tym też nie wiadomo.
Trzeba umiejętnie korzystać ze szkółki, po odejściu Xaviego powinno być lepiej.
Ciekawi wychowankowie: Yamal, Cubarsi, Guiu, Faye, Bernal, Prim, Darvich...
Trzeba tylko poszukać ale trzeba umieć odróżnic mega talenty od tych słabyszych i nie podniecać się każdym.
Trzeba zaakceptować sytuację jaką mamy obecnie.
0
@Emhyr bo ma swój styl, ja też na meczach żadko go widzę na skrzydle. Wolałbym w te miejsce kupić Frimponga i grać na dwa wahadła, i wtedy można w końcu zagrać też na dwóch DM ale do tego trzeba ich mieć.
0
@Emhyr ale Xavi go ustawia na fałszywym skrzydle a często jako skrzydłowego ale nie da się do końca zmusić piłkarza do gry na niekonfortowej dla siebie pozycji
0
@Emhyr Felix tak zaznaczę nie gra na swojej pozycji, nominalnie jest takim cofniętym napastnikiem lub fałszywą ,,9", to nie jest skrzydłowy, ma duży potencjał ale co z tego jak go nie wykorzystuje, jedyny mecz w którym widziałem jego grę na całego to mecz z Athletico
1
@Emhyr wypożyczenie z opcją odkupu będzie tego lata ale Laporta chce ich obu na stałe, Cancelo do wykupu napewno ale Felix nie. Atletico będzie chciało więcej ale mają słabą pozycję negocjacyjną zwłaszcza jak Felix znowu będzie prostestował
0
@Emhyr jest sporo zawodników do wyciągnięcie za darmo lub za grosze ale klub woli wydać 60mln na Felixa, który mimo talentu mało pokazuje, gra samolubnie i nie wykazuje zaangażowania.
6
Czyli umowa słowna, młody trenuje z naszymi a jak ukończy 18lat do podpis formalny. Bardzo fajny ruch zwłaszcza że za darmo
0
@Matej nie no bez przesady, taka sytuacja była jak musieliśmy kogoś sprzedać a tych graczy chcemy poprostu spieniężyć. Zostaniemy oskubani raczej przy np. Lengletcie bo chcemy się go pozbyć
9
@robo86 nie no De Jong raczej powinien zostać, lider pomocy w większości meczów, najwięcej MOTM, dobrze wyprowadza piłkę do przodu...i długo by pisać. Nie sprzedawać tylko negocjować nowy kontrakt z niższą pensją
2
Już nie patrząc na tą kosztuję to nie jestem za jego wykupem. Ma spory potencjał ale kompletnie brakuje mu zaangażowania, nie pracuje w pressingu, brakuje koncentracji i gra samolubnie. A Athletico będzie chciało minimum 60mln. Nie ma sensu
0
@Emerald dobra my nie wiemy jak to wyjdzie ale obaj raczej są do spieniężenia zwłaszcza Raphinha
1
@tkankowski trudno powiedzieć co z niego będzie ale warunki i trochę styl gry jest podobny do De Jonga, a jeśli jest szybszy to tylko kolejny + (:
0
@OldMc84 nie no tak mniej więcej (;
Gość nie pasuje do nas, nie gra ładnie dla oka ale robi spoko liczby a w Premier League podobno jest mile widziany.
50mln to minimum
9
@okiemtypera_lucaxx95 no to nikogo nie kupujmy z młodych, lepiej zostawić Roberto i Alonso oraz ewentualnie kupić ligowych weteranów (;
0
@OldMc84 przed stransferem wartości 40mln a po 60mln ze spadkiem do 50mln.
0
@ProMILs nie no chłopie Ferran ma ostatnio formę mimo marnowania go przez Xaviego.
Raphinha ok. 50mln
Ferran ok.50mln
A Ferrana klub nie sprzeda ale Raphinhe raczej tak.
Kounde jest wart 60mln.
0
@OldMc84 Raphinha zwiększył swoją wartość po transferze do nas i 30mln to żart, 50mln to minimum, za Christensena 40mln to dobra cena