BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Donio Girona nie ma kadry do gry na cały sezon, Michel i tak wykonał fenomenalną robotę, top4 dla nich to mega sukces
0
Co do Greenwooda, gość ma talent, w Getafe ma świetne liczby, sprawy osobiste nie pozwoliły mu zabłysnąć w United. Transfermarket wycenia go na około 10mln ale United podobno ma sporo za niego wołać więc wątpię że do nas dołączy
5
To nie lepiej dać szansę Guiu?! Jeśli w wieku 21 lat dopiero dociera do szkółki to nic z niego raczej nie będzie. Guiu kończy się kontrakt i pewnie go nie przedłuży jak tak to będzie wyglądać
0
@Bajson napewno jest zawcześnie, ma 16 lat
0
@Bajson mamy w szkółce Bernala (: czyli taki profil jaki opisujesz. Nie wiem czy by dobrze działał z De Jongiem bo to piłkarz do rozwoju. Ale w takich piłkarzy trzeba inwestować
0
@PietrasCoelho koszty kontraktów? Ci dwaj to tylko przykłady
0
@Bajson to defensywny pomocnik. Polecam przeczytać o nim artykuł. Link masz powyżej
2
@Fake69 Romeu, Bellerin..... tak tracimy kasę. 25 baniek można było na spokojnie uzbierać.
10
Wielka szkoda.... bardzo przypomina Busguestsa i ma mega talent. Za takie pieniądze trudno znaleźć tak utalentowanego DM. Ale my wolimy półśrodki typu Romeu. Trzeba skończyć wywalać kasę na lewo i prawo bo takie talenty przechodzą nam koło nosa.
3
Trzeba zacząć o tym mówić bo to zachodzi za daleko. Ale madryciaże nadal mówią liga negeiry a prokuratura nie ma dowodów.
Obyśmy tylko nie dostali kar za wolność słowa (;
1
@LatajacyHolender nie każdy odpali, nie znasz się na szkółce to nie pisz głopot chociaż
0
@LatajacyHolender nie no chłopie wogóle się na La Massi nie znasz. Jak się na czymś nie znasz to chociaż głupot nie pisz. Gavi to ogromny talent, Fermin też ale Xavi ich blokuje a jak ty tego nie widzisz to ja dziękuję za dyskusję
0
@Kibicodlat5 lepiej nie ryzykować
6
Gramy okropnie a i tak sędziowie muszą ratować Real bo byśmy byli nad nimi (:
0
@Kibicodlat5 Lewy może nie zagrać od początku przez uraz ale wątpię że Xavi da zagrać Roque bo gra teraz o posadę, wyjdzie pewnie Yamal-Torres-Felix.
Cancelo dopiero wrócił i wątpię że zagra od początku, raczej wyjdzie Balde.
0
@peetwithbarca ma podobno umowę z zarządem że jak będzie chciał odejść to nie będą robić problemów i może odejść za 40mln razem ze zmiennymi
4
Ansu był lepszy, ale nie są piłkarzami o podobnym profilu. Yamal to skrzydłowy z świetnym dryblingiem i dośrodkowanie. Ansu to piłkarz balansujący między skrzydłem a napastnikiem, mijał przeciwników w mniej wyszukany sposób, dobrze odnajdywał się pod bramką n i dużo lepsze wykończenie od Yamala. Tylko Ansu zniszczyły kontuzje.
Mam nadzieję że Ansu jakimś cudem się odbuduje i będą grać razem (:
2
Ja bym się jeszcze zastanowił. Cancelo gra super ale w podobnej cenie jest Frimpong który jest sporo młodszy a liczby ma lepsze grając w Bayer Levercusen. Felix ma talent ale brakuje mu motywacji i zaangażowania a Athletico woła około 70-80mln...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kulakula tak, tylko nie licz spotkań tylko minuty ile zagrali, poprzedni trenerzy więcej szans dawali zawodnikom z La Massi
0
@Zielony55 napisałeś że jak wraca Raphinha to znowu ława więc ty pisz poprawnie. Już w końcówce meczu był wymordowany, ,, i to nie w jednym meczu" tylko jak gra 90min to około 70min przestaje biegać to nie ma już siły, trzeba go oszczędzać
1
Nie no teraz będzie podnietka po pokonaniu Betisu który ma dużo słabszą kadrę i grał otwarty futbol. Taktyki w tym meczu nie było więc Xavi nie ma się czym chwalić, każdy gol został strzelony po indywidualnych akcjach, po przerwie zespół był strasznie rozluźniony, nieskupiony przez co szybko tracimy dwie bramki. Niech zagrają kilka dobrych meczy z rzędu i wtedy możemy mówić o poprawie
0
@Soetie nie no gościu Roberto wcale nie gra lepiej niż chłopaki z Barcy B a wybrał Cubarsiego bo postawił na defensywę w obronie a wybór Roberto to bardziej wsparcie pomocy niż obrony.
Tutaj nie ma sensu bronienie Xaviego bo faktem jest że marnuje nam talenty
1
@Zielony55 ty ochłoń, ja jestem spokojny tylko ty głupoty gadasz. On ma 16 lat, nie ma mowy w tym momencie o jego regularności a ty już go do pierwszego składu wsadzasz. Nie można popełnić błędu tak jak z Ansu. Za 1.5 roku będzie miał prawie 17,5 roku a to i tak młody wiek ale wtedy będzie już mógł być często podstawowym zwodnikiem. Do tego czasu raczej będą grać Raphinha i Torres
0
@Zielony55 on ma 16 lat chłopie, on powinien w tym wieku maks 45 min dostawać, zastanów się co gadasz, w pełni Podstawowym zawodnikiem będzie za minimum 1,5 roku. Nie może tyle grać w tym wieku bo naraża się na kontuzje
5
@KacperWisnia już raczej po nim, szansa na jego rozwój została zmarnowana przez Xaviego, trzeba zmienić trenera i przygotować Prima i Bernala bo oni mają szansę zostać topowym DM
2
@David_Martin Xavi korzysta z młodych jak musi, kontuzja Christensena, Cancelo i Martineza dały mu szansę, jedynie Guiu dostał normalnie szansę. Wcześniejsi trenerzy więcej dawali takich szans. Mam nadzieję że Marquez przejmie posadę przed końcem sezonu bo trzeba ratować rozwój chłopaków
0
@Filipppe zmęczony raczej, już brakowało energii, sygnalizował to wcześniej ale Xavi go zdjął dopiero jak nie był wstanie już grać
0
@Gall on ma 16 lat, przynajmniej z 1,5 roku trzeba poczekać aż się rozwinie i złapie doświadzenia
5
@Dfd222 ale Xavi wie swoje (;
Trzeba zmienić trenera bo w tej drużynie jest potencjał a on go blokuje