0

@ProMILs nie no chłopie Ferran ma ostatnio formę mimo marnowania go przez Xaviego.
Raphinha ok. 50mln
Ferran ok.50mln
A Ferrana klub nie sprzeda ale Raphinhe raczej tak.
Kounde jest wart 60mln.

0

@OldMc84 Raphinha zwiększył swoją wartość po transferze do nas i 30mln to żart, 50mln to minimum, za Christensena 40mln to dobra cena

1

@waletpl ma być zarejestrowany w rezerwach

0

@Faro on będzie zarejestrowany w rezerwach jak coś (;
Ma być w dynamice pierwszego zespołu od nowego sezonu

0

@Szklaner wątpię, mamy słabą pozycję negocjacyjną ale zawsze warto wierzyć (:
Ansu bym zostawił bo pod De Zerbim gra coraz lepiej a nie mamy LS.

6

Bardzo dobrze (:
Piłkarz o profilu De Jonga. Brakuje trochę fizyczności w środku pola

1

Ta napewno zarobią 200mln (:
Musieliby sprzedać naszych najlepszych graczy (;
Do odejścia: Alonso, Roberto, Raphinha, Christensen/Kounde, Romeu.
Da się trochę zarobić i zwolni się miejsce w FFP.

0

@KibicBarcy84 no nie wiem, dużo klubów próbuje go ostatnio pozyskać. Do Barcy przyszedł w tym sezonie i gra coraz lepiej

0

@KibicBarcy84 on dopiero trafił do Barcy B. Musi się dostosować do stylu gry. Araujo grał 2 lata w rezerwach

0

@Herbert hmmm to ciekawe

0

@rk bardziej jak nie będzie trofeów, ale trzeba spróbować

4

@Andrzej92 niech się dokończy sezon tam niż ma wpaść w ręce Xaviego....

12

No i po co? Sezon i tak już przegrany a mamy marnować kasę na ,,zapchaj dziury". Real mimo kontuzji Militao i Alaby nikogo nie kupuje. Tylko tracimy kasę a powinniśmy starać się wyjść z długów

0

Odejście Xaviego bardzo pomoże młodym ale boję się że ściągnął trenera wynikowego typu Tuchel czy Flick niż np. Motte

0

@Matej zależy, przyszedł za darmo więc fajny zarobek ale transfer Kounde wpłynął na FFP a zwiększył swoją wartość więc by wyszło na + ale wolę żeby Kounde został.

2

@slayer De Zerbi jest uznawany za najlepszego młodego trenera. Lepiej wydać kasę na jego klauzulę niż na jakiegoś placka do składu.

1

Wara od Faye! Poczynił duży postęp i zapowiada się na mocnego obrońcę. Lepiej sprzedać kogoś z dwójki Christensen/Kounde za większą kasę niż sprzedawać młodego którego wartość dopiero rośnie.

5

De Zerbi to zdecydowanie najlepsza opcja!
Będzie trudno go pozyskać ale naprawdę warto

0

@ziomal88 umiesz czytać kolego? (:
Do pressingu idzie każdy ale każdy w innej tercji boiska.
De Jong broni i kreuje ale z głebi boiska.
Pedri obecnie nie gra na swojej pozycji przez Xaviego bo próbuje zastąpić nim Gaviego

0

@Pawlak1992 w Arsenalu już się pokazał i jeśli zmieni klub to bardziej prawdopodobne że pójdzie do klubu który da mu stały budżet finansowy i swobodę decyzji zamiast powrotu do Barcy jako trener i ciągłe ograniczenia w postaci braku kasy i wytrącania się zarządu

0

@ziomal88 jeśli myślisz że środkowi pomocnicy pełnią tą samą rolę to albo nie oglądasz meczów albo wogóle się nie znasz. Czy De Jong gra tam gdzie Pedri? Czy Gavi tam gdzie Gundogan? Zastanów się zanim coś powiesz. Jeden gra bardziej z tyłu, drugi kreuje, trzeci gra bardziej z przodu, czwarty wspomaga drugiego i pierwszego taki przykład. Każdy pomocnik jest inny.

0

Arteta tu już nie przejdzie. Z tych kandydatów to tylko Thiago Motta z Marquezem w roli asystenta.
I proszę mi nie gadać o DNA Barcy bo Motta gra bardzo nowoczesny futbol z wymiennością pozycji i kilkoma wariantami w ataku.

0

@PJ777 też mega trener ale nie do wyjęcia

0

@ziomal88 to że grają w środku to nie znaczy że pełnią tą samą rolę. Gavi to walczak w środku pola, balansuje między pivotem i środkiem pola. Pedri to kreator, jego miejsce jest wysoko w pomocy, ma działać w ataku a nie w obronie
Dostałem polecenia bo mówię tak jak jest w ty nie masz o tym pojęcia sądząc po twoim komentarzu

0

@PJ777 nie powiedziałbym że lepszy niż Motta, dla mnie ten drugi to lepszy kandydat

0

@rk szczerze to obu

0

@rk niestety ale przy mniej doświadczonym trenerze wymagania są mniejsze

0

@FCBurnley jak się na Pedriego spojrzy to widać ogromny talent. Bellingham jeszcze niedawno nie miał podjazdu do Pedriego ale potem trafił na owiele lepszych trenerów

0

@Bastaray trzeba spojrzeć na naszą sytuacje finansową, przez jeszcze następne kilka lat nie ściągniemy zawodnika z topu. Na ten moment mamy dobrą kadrę i sporo talentów w szkółce

0

@Bastaray nikt od nowego trenera nie będzie wymagał mega wyników na starcie. Wzięcie Flicka to mega ryzyko i tracimy szansę na któregoś z tych świetnych trenerów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?