1

@Criss18Barca a np. Diaz miał jak sie nie mylę 22 lata jak trafił do Europy i jest topowym skrzydłowym teraz. Tu nawet nie ma co analizować, kolegę odkleiło

0

@JanuszKorwinMikke a gdzie miał grać xd? Urodził sie i żyje tam to chyba jasne że zaczyna w tamtejszej lidze. Gość ma 17 lat to chyba jasne że ciężko było wcześniej o transfer do Europy. Żałosny poziom dyskusji z tobą widzę

0

@JanuszKorwinMikke ale wyzywać od cieniasów bez żadnej wiedzy o nim już taki chętny jesteś xd

1

@blakkudium i dlatego lepiej żeby Vini tam siedział bo mogą sie wzmocnić po jego odejściu. Vitinha to dla nich brakujący element ale nie wiem co po miałby odchodzić z PSG do nich, bezsens. Do tego PSG stać żeby go wrazie przetrzymać jak Mbappe

1

@ViscaelBarca2007 jak Arteta tego nie dowiezie to może sie pakować. Ja rozumiem że świetny zespół, styl itp ale wydawać średnio 135mln na okienko i zero trofeów wyższej rangi to żart. Flickowi daj jedno takie okienko to rozwalamy każdego

1

@ViscaelBarca2007 sam im zazdrościłem trochę jego transferu ale inne potrzeby mieliśmy wtedy

1

@blakkudium ryzyko jest małe bo to wypożyczenie z opcją wykupu, przeciez to super deal. Ocenimy spokojnie jego talent przez te pół roku i wtedy zdecydujemy

1

@ViscaelBarca2007 mnie to rozwala że City takiego grajka wyciągnęło za 20mln mniej niż my Olmo xd

0

@JanuszKorwinMikke a wiesz chociaż kto to? A potem bedzie znowu narzekanie że skautingu nie mamy. To transfer groszowy w porównaniu z tym ile trzeba teraz dać za 9tke na rynku

3

@blakkudium ja tam dalej nie wiem o nim nic wiecej niż na jakiej gra pozycji xd

@MirusAmisz ja to nie mam pojęcia kto to jest, gość w dostępnych nam żródłach wiedzy nie istnieje, tyle wiemy że to 9tka. Efekt skautingu mamy, narazie do rezerw i zobaczymy co z niego będzie

@ViscaelBarca2007 jak aż tak sie napalili to coś w nim jest pewnie, skauting dużo tu musiał podziałać bo ciężko o nim cokolwiek znaleźć

@Fc112 niestety innego linka nie znalezłem, musisz przetłumaczyć sobie

5

@blakkudium jest pare talenciaków ale potrzebny jest topowy LŚO na wczoraj. Schlotterbeck+Senesi latem i nie kombinować

4

Uwzięli sie mocno widze na niego


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@Roobo no napewno nie xd, Mats wtedy pojedzie na Mundial a potem nie będzie miał motywacji żeby odejść i będziemy sie z nim bujać do końca umowy.
A co do Wojtka, jeśli nie pasuje Ci on jako rezerwowy i weteran w szatni to jesteś do niego poprostu uprzedzony

0

@PatrykBarca nie bo dochodzi amortyzacja transferu

0

@Messibestplayerintheworld ten rok lepiej żeby został bo wtedy znowu dochodzi koszt minimum 30mln na kogos w jego miejsce (i piszę tutaj o kotach w worku a nie pewnych zawodnikach) a wzmocnienie obrony jest bardziej konieczne

3

@Messibestplayerintheworld Schlotterbeck, Senesi i Rashford. Tyle powinno starczyć i tyle powinien dostać Flick, albo raczej musi. Wszystko inne na bok bo to nasze największe potrzeby

1

@blakkudium na te pół roku musi wystarczyć bo obrona jest w opłakanym stanie. Większe wzmocnienia latem

6

Polecam nitkę. Dobry obrońca ale dalej mam nadzieję że przyjdzie w pakiecie z tym jednym topowym obrońca (Schlotterbeck). Mielibyśmy tych czterech nominalnych środkowych obrońców, dwóch LŚO i dwóch PŚO co dałoby równowagę i brak chaosu w przypadku jakiejś kontuzji


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

2

@Fabik87 zagra tyle ile zagra i wróci do City. Ciężko zima nie majac kasy ściągnąć kogoś ciekawego

13

Lepszy Ake niż nic ale tylko wypożyczenie bo na stałe nam niepotrzebny, lepsze opcje beda latem


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

5

@Darek_Maruszczak wyrwanie z kontekstu, cała wypowiedź ma wogóle inny oddźwięk. Mogliście dać coś typu: Lewandowski wypowiedział się na temat możliwego zostania na kolejny rok z obniżoną pensja

1

@blakkudium bo Deco nie będzie sie stawiał a ktos z większymi kompetencjami już tak. Przez to odeszli Alemany i Cruyff bo wchodził w ich robotę

21

Clicbaitowy tytuł wyszedł, z tej wypowiedzi wychodzi tyle że narazie na ten temat poprostu nikt z nim nie rozmawiał. Też nie chodzi o to że zaraz ma powiedzieć że nawet za darmo będzie grał byle zostać, przyjdzie czas to wszystko obgadają. I tak to chyba oczywiste że jeśli zostanie to na niższej pensji

1

@blakkudium no zdarzył sie odpał jak w tym gdzie wprost powiedział że chcemy Nico albo Diaza a jasne było że nas nie stać i ledwo wypożyczyliśmy Rashforda.

Z tym gościem to pojawił sie news znikąd i równie szybko ucichło. Raczej nic sie nie zmieni w tej strukturze w najbliższym czasie

1

@blakkudium może mu sie optymizm Laporty za bardzo udziela xd.
Deco nie jest zły tyle że nie powinien być główną osoba na tym stanowisku bo nie ma do tego kompetencji, poprzednie okienko świetne jak na te środki co miał ale trzeba działać już teraz żeby nie zesrać się w kolejne okienko

2

@blakkudium obaj dobrze tu myślą ale stać nas tylko na Schlotterbecka z tej dwójki i Hansi powinien dostać to czego chce bo to idealny obrońca dla nas, nowy lider obrony która na wczoraj potrzebuje wzmocnienia

1

@Xxxbarca4ever siejesz farmazony. Nie stać to nas zima a latem inna bajka, jego koszt majac roczny kontrakt to maks 30-40mln razem ze zmiennymi a 15mln brutto pensji to dla obrońcy tej klasy normalna pensja. Jak nie wydamy kasy na coś innego to spokojnie nas stać.
Z kontuzjami też mocno przesadzasz
https://www.transfermarkt.pl/nico-schlotterbeck/verletzungen/spieler/388198
https://zapodaj.net/plik-uB1ffUlcJ2
Przez 4 ostatnie sezony stale ponad 3k minut co sezon a w tym idzie po kolejny taki

3

@blakkudium jedyny minus podpisania go to praktycznie pewne odpuszczenie Schlotterbecka. Powinniśmy wziac ich obu w pakiecie latem i nie przedłużać Christensena

3

@urbipl i 55mln z tego poszło na Olmo xd, szacun dla Flicka za to jaką robotę robi w tych warunkach
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

1

@blakkudium nie no jak Real go sprzątnie to tragedia, patałachy nic nie robia a gruby woli Christensena pocieszyć nowa umowa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?