BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Roony mógłby dostać wiecej minut tym bardziej że Fermin znowu kompletnie bez formy
2
Tymaczem De Jong niedawno przedłużył kontrakt i dalej będzie zarabiać 19mln brutto (:
0
Czterech impostorów w obronie dzisiaj
0
@MatBac1991 latem to Schlotterbeck przede wszystkim
0
Nie no weź z taką obrona graj xd
0
Sami sobie zagrożenie stwarzamy xd, i żadnego obrońcy na ławce (:
0
@MatBac1991 Guehi nie odejdzie zima a Araujo nie ma jak wypchnąć
0
@Transu96 człowieku kompletnie inne sytuacje xd
0
@Transu96 no tylko 7 lat różnicy xd
3
@MatBac1991 chyba jedna z niewielu realnych opcji na zimę, ktoś musi przyjść
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360
0
@BulaKG https://tenor.com/pl/view/controlling-laugh-laughing-oh-god-thats-funny-funny-thats-hilarious-gif-12508676976800387052
13
@BulaKG już widze tego 41letniego Silve w naszej wysoko ustawionej obronie xd
2
@blakkudium małe szanse żeby to przez papiery przeszło
2
@blakkudium jak tylko 40% to fajerwerków nie będzie
0
@StevenGastonMartin99 powinniśmy bo można nowego obrońcę w miejsce Christensena zarejestrować
3
@blakkudium chyba tak wiec tym bardziej ktoś powinien przyjść, brak 1:1 w takim przypadku nie zablokuje operacji
0
@Roobo z nim poprostu kontraktu nie przedłużymy, z Olmo już gorzej
6
Szefie potrzebujemy Cię
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360
2
@blakkudium jprdl, i tyle było z jego przygody tutaj. Nowy obrońca potrzebny już zimą
6
Bernal jest tym wymarzonym profilem DM do gry z Pedrim. Już w parze z Ericiem wygląda to dużo lepiej to jak Bernal zacznie kiedyś grac w podstawie to już wogóle będzie to chodzić. Mam nadzieję że będzie dostawał wiecej minut mimo że Flick jest w tym oporny
1
@ViscaelBarca2007 mister penalty
1
@blakkudium pół etatu to dużo powiedziane
1
@blakkudium na papierze najlepszy nasz obrońca ale rzeczywistość weryfikuje, nie ma z niego pożytku. Trzeba przebudować środek obrony latem
1
@blakkudium jeszcze jakieś dyskusje czy go przedłużyć xd? Dwóch obrońców latem trzeba sprowadzić
14
Dobre xd
8
Tak
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @mekston @Messibestplayerintheworld
0
@MatBac1991 jak za darmo go wezmą to będzie dobrze a ty byś jeszcze Pau Torresa chciał xd
3
Girona to niech spada, będą chcieli wypożyczenie najmniejszym kosztem a my sie go musimy pozbyć definitywnie
2
@blakkudium @ViscaelBarca2007 ja to sie o te 2 wzmocnienia martwię, te 3-4 to sfera marzeń ale Hansi by w takim przypadku stworzył potwora poprostu bo wszystkie problemy by mógł załatać
0
@Ja124477yr4 wiem że mamy camp nou ale to nie zmieni diametralnie naszej sytuacji, narazie czekamy jeszcze na 1:1