Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj spokojnie wierzę że odrobi :) byli niedowiarki gdy było dla CR było 29 a dla Messiego 15 i patrz co się stało :)
0
Powiem tak cieszy zwyciestwo , ale wkurzają mnie ludzie tutaj którzy po 1 połowie już widzą przegrany mecz , a Celta to nie słaby rywal to nie jest Granada . Wy kibicujecie do końca czy tylko gdy wygrywamy . Visca el Barca mimo to że dzisiaj nie był najlepszy mecz to wierze że Ney , Suarez będą jeszcze lepiej grać oceniajmy na konie sezonu Vamos Barca
0
To jest śmieszne , Gratulację oczywiście za grę Realu ale żeby tak pisać to serio trzeba mieć nie równo pod sufitem tyle w temacie .
0
Posłuchajcie ja was tu połowę nie ogarniam robicie wielka sensacje że Ronaldo strzelił 5 bramek nawet niech sobie 10 strzela ale mnie to nie interesuje bo dla mnie i mam nadzieję że dla was wazniejszy jest dzisiejszy Mecz i 3 pkt . To była Granada czy wy myśleliście ze to Granada wygra po prostu sie skompromitowała i tyle , i przestańcie pisac że ten dzień jest głupi i wgl bo to jest chore a jesli dzisiaj Messi strzeli te 5 bramek to co będzie pisac że Piękny dzień nie do zapomnienia Logiki torche i wiecej wsparcia dla naszej Dumy Kataloni Visca el Barca po 3 pkt !!!
0
pisze się Biebera :)
0
Panowie nigdy więcej meczów nie oceniajmy po pierwszej połowie a tym bardziej piłkarzy bo patrzcie co zrobili w drugiej Vamos Barca są ważne 3 pkt i to nas powinno cieszyc . Real to nie jest łatwy przeciwnik z reszta sami widzieliście , ale my udowodniliśmy w tym meczu że to my jestesmy liderami i jesteśmy Dumą Kataloni Vamos Blaugrana
1
haha nie szkodzi :D
12
https://vimeo.com/52397530 Polecam :)
1
faktycznie masz rację :)
0
Dzięki za odp :) ale teraz robią z tego aferę że Messi zachował sie skandalicznie i wgl
0
słyszeliście niby o tym zachowaniu Leo gdzie niby prawie rozjechał kibiców ? jak myślicie czy to prawda?
0
A to przypadkiem nie jest tak ze Ronaldo czeka na podanie>?
0
No wiesz w sumie moze i nie dorowna ale moze bedzie miec umiejętności podobne do taty :)
7
No mozliwe ze jego syn Thiago :)
0
hahaha dobre za to ty swietnie piszesz tak sie sklada ze jestem w twoim roczniku . ale dobra nie mam zamiaru sie z toba klocic .dobra powiedziales swoje zdanie ja swoje . i koniec tematu. tak by postapil kazdy madry Cules :)
0
i mi chodzilo z tymi asystami itp o to jak napisales ze czekasz juz 3 sezony
0
slabe karne ??? to ze zdarzy mu sie nie strzelic to nie znaczy ze ma slabe to jest jak loteria a toze y nie potrafisz sie odczyc gdy ci pisze ze mial zdumiewajace asysty bad ze dzsiaj wracal nawet sie pod swoje pole karne to juz nie moj problem
0
posluchaj nie jestem tylko kibicem Messiego jest moim idolem ale ja kocham caly sklad jak i cala Bareclona i bronil bym kazdego plkarza Barcy od Ter Stegena po Messiego a druga sprawa jezeli by Messi oddal i np Ney czy Suarez czy nawet Rakitic by nie strzelili to bys co wtedy obinial ze dal i strzelic ???
0
hahhahah a moze popatrz na to pobite rekordy , 91 goli itp ale i tak powiesz ze pewnie nic nie gra. asysty jego zdumiewajace a walka dzisaj Messi by odebrac pilke byl nawt stary pod polem karnym ale od City tylko naszym wiec za nim cos napiszesz to pomysl.
0
ale kto madry po porazce obraza caly sklad i chce sprzedac !!! oceniac mozna po sezonie a nie po nie udanym meczu
0
W sumie masz racje:) za duzo tu sezonowcow
1
ogladales wgl ten mecz ?!?!?! wy ciagle o tym karnym !!! Jemu tez moglo sie zdarzyc jak wielu innym pilkarzom !!! Zobaczysz jescze jak LEO ZAMKNIE CI USTA
0
no tak a ty potrafisz . wejdz na boisko i strzel karnego jak tam dojdziesz wgl to wtedy pogadamy
0
Ynek wiesz powiem ci tak cos czuje ze Messi to raz dwa chcial dobic ale cos nie wyszlo ale wierze ze to po prawi ale bylo u niego widac zlosc ale mimo tego i tak dla jest i bedzie idolem !!! i tak czasami zadaje sobie pytanie jak go tu nie kochac !!!
0
EnriqueDelBoski stary wez zmien dilera i przstan pisac takie glupoty tu pisac . Jezeli dla ciebie Messi byl nie widoczny to sie p********* bo ty raczej nie ogladales tego meczu i ci przyomne ze Messi ma 10 na plecach no chyba ze z twoja inteligencja zobaczyles 10 na trybunach i pozniej pisales pozdro
5
Ludzie jak wy mozecie nazywac Messiego jakis (Missi) to ze nie udalo mu sie strzelic to wielu magikom futbolu sie to zdarzalo . Wiekszosc uwaza ze karny to pikus , banal jak taki madry to strzel ta bramkę gdy patrzy na ciebie caly swiat. i to ze Stajesz 11 metrow od bramki to nie oznacza od razu gol !!! I To ze Messi nie trafil tego to i tak jest nadal Najlepszym Pilkarzem jaki stapal na swiecie. A dobitka nie fortunnie mu sie pilka odbila kazdemu ludzie moze sie zdarzyc nawet Leo moze przypomne niektorym ze LEO MESSI JEST CZLOWIEKIEM BO O TYM CHYBA NIEKTORZY NIE WIEDZA i tez ma prawo bledy robic nawet w tak waznym meczu . ale to co Messi rbil prze caly mecz to o tym juz nikt nie powie jak bral na siebie 4 obroncow i nie tyko jego odbiry itp. alewy i tak doczepicie sietego karnego . pozdrowienia i dobranoc dla prawdziwych Cules . Zobaczycie jak wam Messi sezonowcy i krytycy zamknie buzie w rewanzu. Visca el Messi Vamos Barca !!!
0
Wlasnie gdzie sa te osoby ktore , jest przed chwila mowili co za gra nie mamy szans a teraz co sie dzieje !!! wierzmy calym sercem w naszq druzyne a wygramy to. a LE coraz bardziej mnie zaskakuje !!! :) Visca el Barca
0
G9 ty napewno ogladales ten mecz mowic ze byl slaby . Barca miala wygrac 5-0 by cie zadowolic stary wez pomysl zanim cos napiszesz i ciesz sie z tegi zwyciestwa VEB
6
Dokladnie adiattiFCB Barca gra zle narzekacie chcecoe sprzedac sklad a mimo ze dzisiaj wygrywa tak w pieknym stylu z nie latwym rywalem jaki jest PSG to wciaz wam cos nie pasuje. Cieszmy sie i Radujmy z nasz druzyna i zawodnikami !!! Visca el Barca Vamos Blaugrana
0
Ludzie ja was nie rozumiem , ogarnijcie mecz wygrany nawet 1 zero i to jeszcze w ostatniej minucie to jest fala krytyki na pilkarzy mimo ze wygrali . No nie moze tak byc ze wygramy a wy ich krytykujecie od Alvesa do Neya ze zagrali zle i wgl a zagrasz lepiej , kopniesz lepiej itp. My mamy ich wspierac i byc dumni z tego ze Jestesmy kibicami Wielkiej Barcelony gdzie graja nasi ulubiency. Bo to robi sie chore aby oceniac druzyne bo slabszym meczu , co qy mysleliscie ze na tak trdnym stadionie Valenci gdzie ha derbowy rywal nie raz stracil punkty to wygramy 5-0 ? Mnie i tak ciszy ten wynik oraz ze walczyli do konca . Mamy ich wspierac po kazdym meczu tak czy wygramy czy przegramy a nie od razu mowic tego sprzedam bo xos tam , ten jest smieszny , ten zle wrzuca itp. To sa ludzie a nie jakies maszyny ta moga miec zle dni ale sa wspanialymi ludzmi ktorza bronia barw Blaugrany . Myslcie nastepnym razem nim cos napiszecie bo jak wygrywamy wysoko to zaraz jest super , najlepsi itp Visca el Barca