Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To jak my gramy na jedno wielkie gówno... to pozwól, że zapytam, co gra Atletico? :)
0
@NoziX1 Kiedy? :)
1
@Coutinho007 Z nami co najwyżej zaparkowali autobus, nienawidzę takiej taktyki.
2
I znów prowadzi zespół, który na nic w tym meczu nie zasługuje xd
2
@slayer Graliśmy na wyjeździe + nie mieliśmy Wojtka :D
3
Z takim bramkarzem jak Wojtek to możemy rywalizować z każdym :D
3
Czym się różni europejski sędzia od hiszpańskiego? :)
2
@arasz1819 W sumie, jeden Real już prowadzi :D
2
Strzały 33-0 coś pięknego, cóż za rewanż na Sociedad :)
0
@Quahoo Wygraliśmy przecież superpuchar.
0
Zamiast zamykać takie mecze...
0
@wawrzyn1 Oni tam wszystko widzą xd
1
@macio_944 Tam mają swoją TV :D
0
@Smietankowy Gracz Rayo wpada na Martineza, wgl nie zainteresowany piłka, a ty piszesz, że karny to nie śmieszny żart :)
0
@Smietankowy Twierdzisz, że karny się nie należał xd
0
@Kuchar Co złego, to oczywiście liga negreiry xd
0
@clyde Też mi się tak zdarzyło :D
2
@clyde Pojutrze :)
1
@Coutinho007 Tym razem Szczęsny będzie bronił :D
0
@AnalizaTV My też jesteśmy mocni, a nawet mocnijsi niż Atletico :)
2
@RC28 Z Barca Flicka, nie widzę takiej opcji :)
0
@barcelonaLM Czy jeżeli to trofeum jest podobne do trofeum mistrzostw świata, to można uznać, że w jakimś stopniu Ronaldo jest mistrzem świata? :D
0
@Filipem Pamiętam :D
1
Jak można tak nurkować xd
0
@Swistus172 W sensie, że dla nas ciężary z nimi w dwumeczu?
2
@Lionel_Messi10 Ciekawie czemu nic nie powiedział o rozgrywaniu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RomanGroza Tam co drugi, nawet jeszcze nie skończył podstawówki.
3
Przynajmniej Wojtek się nie nudzi, ciągle przy piłce jest :D
0
@fotohobby Jak widać nie :)