0

@ZwyklyKibicBarcy04 To jak my gramy na jedno wielkie gówno... to pozwól, że zapytam, co gra Atletico? :)

0

@NoziX1 Kiedy? :)

1

@Coutinho007 Z nami co najwyżej zaparkowali autobus, nienawidzę takiej taktyki.

2

I znów prowadzi zespół, który na nic w tym meczu nie zasługuje xd

2

@slayer Graliśmy na wyjeździe + nie mieliśmy Wojtka :D

3

Z takim bramkarzem jak Wojtek to możemy rywalizować z każdym :D

3

Czym się różni europejski sędzia od hiszpańskiego? :)

2

@arasz1819 W sumie, jeden Real już prowadzi :D

2

Strzały 33-0 coś pięknego, cóż za rewanż na Sociedad :)

0

@Quahoo Wygraliśmy przecież superpuchar.

0

Zamiast zamykać takie mecze...

0

@wawrzyn1 Oni tam wszystko widzą xd

1

@macio_944 Tam mają swoją TV :D

0

@Smietankowy Gracz Rayo wpada na Martineza, wgl nie zainteresowany piłka, a ty piszesz, że karny to nie śmieszny żart :)

0

@Smietankowy Twierdzisz, że karny się nie należał xd

0

@Kuchar Co złego, to oczywiście liga negreiry xd

0

@clyde Też mi się tak zdarzyło :D

2

@clyde Pojutrze :)

1

@Coutinho007 Tym razem Szczęsny będzie bronił :D

0

@AnalizaTV My też jesteśmy mocni, a nawet mocnijsi niż Atletico :)

2

@RC28 Z Barca Flicka, nie widzę takiej opcji :)

0

@barcelonaLM Czy jeżeli to trofeum jest podobne do trofeum mistrzostw świata, to można uznać, że w jakimś stopniu Ronaldo jest mistrzem świata? :D

0

@Filipem Pamiętam :D

1

Jak można tak nurkować xd

0

@Swistus172 W sensie, że dla nas ciężary z nimi w dwumeczu?

2

@Lionel_Messi10 Ciekawie czemu nic nie powiedział o rozgrywaniu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RomanGroza Tam co drugi, nawet jeszcze nie skończył podstawówki.

3

Przynajmniej Wojtek się nie nudzi, ciągle przy piłce jest :D

0

@fotohobby Jak widać nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?