Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roni/VEB Z Komeanem 4-0 wygraliśmy :D
2
Wygrajcie chociaż jeden :D
1
@macio_944 O Ronaldo już pewnie każdy zapomniał :D
2
@ousmanedembele10 Garcia zbyt często łapie żółte kartki, może stąd taka zmiana :D Albo chodziło o większe doświadczenie ;)
6
@FioletoweOczy Raczej hejterzy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sevilla - Alaves 1-2 czyżby niszczyciel kuponów :D
1
@BombowiecKrawczyk Większość osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Więc to normalne :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Danny Gaucho Jestem ciekaw jakby wyglądało, gdyby grali wszyscy na tej samej pozycji :D
0
@Deviler Dziwnych czasów do żyliśmy.
0
@barcelonaLM Często się spotykam z takimi komentarzami, za co Messi.
3
Ciekawy będzie rewanż z Bayernem, i to jeszcze w TVP.
0
@kampe Pewnie, że pokazują.
1
@AmigoBlancos Efekt Koemana :D
0
@tomek8756 Lucyfer, jeżeli lubisz klimaty azjatyckie to Vincenzo .
1
Przykre, że Camp Nou przestało być naszą twierdzą :(
0
@dniel Ziom te 2 zdanie wgl nie potrzebne. Już ogarniam nowe zasady i tyle.
0
Czemu oni od razu tego nie przerwali...
1
@FC1899Barca Nie przypominam sobie spalonego Messiego xd
2
@dariooo Jakby tak Barca grała bez strzału na bramkę to bym się nie obraził :D
1
Messi hamuje potencjał Barcy, a nie czekaj...
0
https://www.instagram.com/p/CUZtYlrsNl4/?utm_medium=copy_link To teraz ,który fanem którego :D
1
@Bogan Uważaj, bo wyjdą z nor :D
12
@AmigoBlancos Polecam mu rozwiązanie konta :D
1
@FC_BARCA_Fan Ch**a gra? Akurat dobry mecz zagrał..
1
@kamiVeB A co zrobił? Bo nie mam okazji oglądać.
1
@GeraltzKatalonii To wszystko wina Messiego :D
0
@chavez Barca też na hamulcu grała :D
5
Nawet jednego celnego strzału na Camp Nou. Przykro się na to patrzy...