0

@Roni/VEB Z Komeanem 4-0 wygraliśmy :D

2

Wygrajcie chociaż jeden :D

1

@macio_944 O Ronaldo już pewnie każdy zapomniał :D

2

@ousmanedembele10 Garcia zbyt często łapie żółte kartki, może stąd taka zmiana :D Albo chodziło o większe doświadczenie ;)

6

@FioletoweOczy Raczej hejterzy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla - Alaves 1-2 czyżby niszczyciel kuponów :D

1

@BombowiecKrawczyk Większość osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Więc to normalne :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danny Gaucho Jestem ciekaw jakby wyglądało, gdyby grali wszyscy na tej samej pozycji :D

0

@Deviler Dziwnych czasów do żyliśmy.

0

@barcelonaLM Często się spotykam z takimi komentarzami, za co Messi.

3

Ciekawy będzie rewanż z Bayernem, i to jeszcze w TVP.

0

@kampe Pewnie, że pokazują.

1

@AmigoBlancos Efekt Koemana :D

0

@tomek8756 Lucyfer, jeżeli lubisz klimaty azjatyckie to Vincenzo .

1

Przykre, że Camp Nou przestało być naszą twierdzą :(

0

@dniel Ziom te 2 zdanie wgl nie potrzebne. Już ogarniam nowe zasady i tyle.

0

Czemu oni od razu tego nie przerwali...

1

@FC1899Barca Nie przypominam sobie spalonego Messiego xd

2

@dariooo Jakby tak Barca grała bez strzału na bramkę to bym się nie obraził :D

1

Messi hamuje potencjał Barcy, a nie czekaj...

0

1

@Bogan Uważaj, bo wyjdą z nor :D

12

@AmigoBlancos Polecam mu rozwiązanie konta :D

1

@FC_BARCA_Fan Ch**a gra? Akurat dobry mecz zagrał..

1

@kamiVeB A co zrobił? Bo nie mam okazji oglądać.

1

@GeraltzKatalonii To wszystko wina Messiego :D

0

@chavez Barca też na hamulcu grała :D

5

Nawet jednego celnego strzału na Camp Nou. Przykro się na to patrzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?