Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Transfer kwestią godzin :D
1
@Arnold1234 W sumie, nawet Suarez nie miał takiego początku.
0
@Roobo Z Benzema może by wpadła Manita :D
12
0-2 po pierwszej to najmniejszy wymiar kary :D
0
Xdddd tam powinna być żółta za symulke
0
Jak to nie wpadło...
0
@Kitek1640 Z Celtą nie było na ławce Xaviego :)
0
Od razu Xavi reaguje. Super :D
0
@Batys Myślę, że znów by tu od żył.
0
Jedno jest pewne Messi nigdy nie powinien przejść do PSG...
0
@BART97 Mylisz się.
0
@BART97 Mam nadzieję że nie piszesz to ironiczne? :D
0
@etobzyk Może te przenosiny zrobiły swoje i potrzebuje czasu.
0
@Roxi Serio? To zacznij oglądać mecz i zmienisz zdanie :)
1
@dafik85 Oczywiście :)
0
@Nazio87 To już by miał zawał :D
3
@Gavinho Widzę, że źle odebrałeś mój komentarz. I gdzie tu widzisz jakieś narzekanie..
0
Liga Europy tuż tuż, a tu Xavi z rotacjami. Brawo trenerze :D
0
@Pewex Cóż, na pewno więcej pokazał.
0
@Kredon Myślę, że Real jeszcze słabszy :D
0
@ShawnC Do tego czasu, to i my zdążymy się wzmocnić :D
0
@Janas11224 Tak jak dzisiaj ich wyjaśni? :D
0
@Jackazz Niedawno miał covida.
0
@MeMyselfAndI Ale sam fakt, że w tym sezonie miało to miejsce ;-)
4
Ja tak tylko przypomnę, że z tym Espanyolem , Real przegrał :D
1
Może tak tego Argentyńczyka wypożyczyć w lecie z opcją wykupu :D
1
I jesteśmy w Top4 w tabeli. Vamos Barca !
0
@taris I po co taki komentarz? Ja liczę, że będzie jeszcze 0-2
3
@Colin94 Dokładnie, nawet Najlepsza piłkarka, która wygrała nagrodę nie znalazła się tam xdd
0
Vamos Panie, już 3-0 :D