Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vempers W takim razie będzie, bo ja nie widziałem tam spalonego.
0
@Culers https://mobile.twitter.com/Milek1921/status/1518332200579702786?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1518332200579702786%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla%2Fdyskusja-11670869
0
@-barca4ever- https://streamff.com/v/34cebf
0
@pluszek Do tego czerwona kartka i zawieszenie na 2 mecze :D
0
@DejMian111 Powinny się kary posypać.
1
@Kengo PSG samo z siebie zrobiło frajera :D
0
Pierw LM teraz nawet LE :(((
0
Niech będzie wynik jak w meczu z Levante i będę szczęśliwy.
0
@PerfecT0 Mundial ponoć i tak ma nie być brany pod uwagę.
0
@sokot Niebawem znów może być :D
0
@ElKamil Wtedy przestało być cicho :)
0
Do 80 minuty było to dość cicho... Od pewnych kibiców :)
0
Za Ciosem!! Vamos!
1
@IronSanHybrid Jest nieprzytomny ale jednak żyje.
0
@Wilczeq Ponoć gra ma mieć otwarty świat, więc też może być ciekawie.
0
@Wilczeq Jak na razie gra ma wyjść.
1
@Kgorecki2500 Darth Vader vs Lord Voldemort :D
0
@Ferran Nie masz ochoty na L4? :D a tak na poważnie, oby to było tylko nie pozorne zdjęcie .
0
@zeko0 Z kontuzją Ci raczej nie zagra.
0
@mate92 Bez przesady, a rewanż mamy u Siebie :D
0
@Kitek1640 To jest coś takiego jak egzamin? Kiedy to wymyślono? :D
0
Generale. Przyszedł czas, by jutro podbić ziemię Niemiecką :D
0
@Spoko_Hala_Fan Dajesz Nam 5% szansy? :D
0
@against_modern_football W punkt :D
0
@Hubsao Gwarantowana poprawa humoru na dobranoc, nie licząc 2 miejsca Barcy :D
0
@macio_944 Zgodzę się, choć czasem zdarzy się tam znaleźć obiektywne osoby :)
17
Top biała strona. Wyczytałem właśnie, że dziś był wyrównany mecz Barcy z Sevilla i oczywiście Barca miała farta, że wygrała. Xddd
1
Ale ich dominujemy w strzałach, szkoda, że póki co nic z tego nie wpada.
2
@ElPonczato Mówisz, że wiking przybędzie :D