Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co przez ten gol, dodatkowe 3 min...
1
@AmigoBlancos Szanuje za komentarz :)
0
Mamy to!!! Vamos!!
0
@Batys Jak los pozwoli i w następnym meczu i Barca pokona Atelti, a Sevilla Real, to znów zależni od Siebie jesteśmy.
1
@Mario96w Teraz już mogą zarabiać :D
0
@POLAK12345 Atleti zniszczyło sobie sezon jeszcze bardziej niż my. Więc zobaczymy :D
3
Może to da wielu do myślenia, że mecz najlepiej się komentuje po jego zakończeniu (na chłodno).
4
Jak to było, prawdziwych mężczyzn poznaje się jak kończą :D
0
@masq Zjazd? Co masz na myśli..
7
@Barca1992 Jak by tak zrobił Lenglent to murowany :D
0
Czuje, że ten dwumecz z City, zadecyduje o przyszłości Neya.
8
@Cwaniak4 Łezka w oku się kręci.
0
@eckov Faktycznie, dzięki. Źle popatrzyłem.
0
Orientuje się ktoś może, czy Suarez ma wrócić na mecz z Nami?
1
@dawo17 https://streamgg.com/ib/qqRPDAxDSa
7
Nie ma co gdybać, mamy 3 pkt i Messi wyszedł z tego cało. I to się liczy. Vamos Barca!
0
@KacperVEB Ja rozumiem krytykę, ale "zwyzywać " piłkarza, do momentu gdy nie strzeli bramki i nie mam na myśli, tylko tego meczu.
0
To pierw sprzedajemy Grieza, a teraz go uwielbiamy? O co chodzi Ramblowicze..
0
Jakbyśmy mieli sprzedawać pilkarzy, za zepsute okazje to nie miałby kto u Nas grać :D
0
@Explode 0 przegranych, Szacun dziewczyny! :D
0
Pamięta ktoś jeszcze teraz , ostatnie El Clasico :D
0
Aż tyle przerw było w meczu, że konieczne były 4?
0
@Tomo1989 Patrząc na Sofascore, to Real nie istnieje w tym meczu.
5
@tomek8756 Miły gest.
0
@Colon Jak zdobędą 6 , to można dyskutować :D
3
To co zostaje! :D Vamos Barca ps. Leo nie za puszczaj więcej brody :D
0
Znów będzie chciał się przytulić do Messiego...?
0
SofaScore zadziałała mi szybciej niż TVP.. :D
0
60 minuta, Athletic bez celnego strzału.
1
Na przyszły sezon obowiązkowa 9.