0

To co przez ten gol, dodatkowe 3 min...

1

@AmigoBlancos Szanuje za komentarz :)

0

Mamy to!!! Vamos!!

0

@Batys Jak los pozwoli i w następnym meczu i Barca pokona Atelti, a Sevilla Real, to znów zależni od Siebie jesteśmy.

1

@Mario96w Teraz już mogą zarabiać :D

0

@POLAK12345 Atleti zniszczyło sobie sezon jeszcze bardziej niż my. Więc zobaczymy :D

3

Może to da wielu do myślenia, że mecz najlepiej się komentuje po jego zakończeniu (na chłodno).

4

Jak to było, prawdziwych mężczyzn poznaje się jak kończą :D

0

@masq Zjazd? Co masz na myśli..

7

@Barca1992 Jak by tak zrobił Lenglent to murowany :D

0

Czuje, że ten dwumecz z City, zadecyduje o przyszłości Neya.

8

@Cwaniak4 Łezka w oku się kręci.

0

@eckov Faktycznie, dzięki. Źle popatrzyłem.

0

Orientuje się ktoś może, czy Suarez ma wrócić na mecz z Nami?

7

Nie ma co gdybać, mamy 3 pkt i Messi wyszedł z tego cało. I to się liczy. Vamos Barca!

0

@KacperVEB Ja rozumiem krytykę, ale "zwyzywać " piłkarza, do momentu gdy nie strzeli bramki i nie mam na myśli, tylko tego meczu.

0

To pierw sprzedajemy Grieza, a teraz go uwielbiamy? O co chodzi Ramblowicze..

0

Jakbyśmy mieli sprzedawać pilkarzy, za zepsute okazje to nie miałby kto u Nas grać :D

0

@Explode 0 przegranych, Szacun dziewczyny! :D

0

Pamięta ktoś jeszcze teraz , ostatnie El Clasico :D

0

Aż tyle przerw było w meczu, że konieczne były 4?

0

@Tomo1989 Patrząc na Sofascore, to Real nie istnieje w tym meczu.

5

@tomek8756 Miły gest.

0

@Colon Jak zdobędą 6 , to można dyskutować :D

3

To co zostaje! :D Vamos Barca ps. Leo nie za puszczaj więcej brody :D

0

Znów będzie chciał się przytulić do Messiego...?

0

SofaScore zadziałała mi szybciej niż TVP.. :D

0

60 minuta, Athletic bez celnego strzału.

1

Na przyszły sezon obowiązkowa 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?