1

Szkoda, że nie wspomniał o setkach Barcy, które mogły zamknąć mecz.

0

Madryt czy Athletic? Kogo byście woleli w finale?

2

@szymonex10 Cieszmy się z małych rzeczy :D

0

Opaska Kapitana mu się należy za to wszystko!! Vamos Ter Stegen

0

@Kredon Nie tylko Tobie, też o tym pomyślałem.

0

Czy to jest ta akcja?

0

Alba do sędziego , wiesz co masz robić :D

2

@BarcaInfo W takim razie o LM mogę być spokojny :D

1

@dmcteam Według Sofascore też ma być.

3

Modły La Rambli wysłuchane :D

5

On wrócił, on wrócił. Tyle, że nie Voldemort tylko Messi! :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lucassito Bez kibiców to nie ma znaczenia, na którym miejscu jest przeciwna drużyna.

2

Szkoda, że nie minuta..

0

Messi teraz musisz!

0

Znów bramki tracimy przez głupie błędy...

0

@xparix Odejść z klubu :D

0

Lepsza bramka z gry, niż z karnego :D

1

Tu nie jest potrzebny nowy trener tylko piłkarze.

0

@Masti_Real_Madryt Super, ale Wy jesteście wyżej w tabeli.

0

Kolejni grają autobusem..

14

Tak zmotywowanego Messiego chcę widzieć co mecz :D

0

@VeB77 La Rambla płonie od kilku sezonów :D

0

@NeroTFP Ciekawy duet stworzyłby z Leo.

1

@Survier Bartek za niego żądał opłacenie klauzuli , dlatego pewnie wielu się wycofało.

16

@inViNcibl3 Wystarczyło by mieć białe koszulki :D

1

@Mati90fcb Też prawda. Mam nadzieję, że wybory w styczniu coś zmienia.

0

Tu trzeba transferów..

1

I co tu karnego nie było :D a był ciągnięty Messi

0

@george321213 Gdyby był w formie jak przed pamiętna kontuzją, to jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?