Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Don-Corleone 24* :)
0
Dobrze, że to pociągnięcie za koszulkę nie urwało mu nogi..
4
@Barcaa12 Najlepszym się zdarza :D
1
Po 3 pkt. Vamos
0
@jacobFCB Barca za czasów Setiena :D
2
Mam nadzieję, że "Fe" wyjaśnimy na Camp Nou. VeB
0
@Damian11 Paulinho ponoć też nie był :)
8
Skoro nie wyszło z Garcia, to powinni teraz pójść pełną ofensywą po Depaya. Nawet z tymi 18 mln
0
Może Bartka plan jest taki, skoro my teraz oddajemy piłkarzy za grosze, to może i nam inni zaczną oddawać :D
0
@Kurpinho Bartkowi to już nawet okulista nie pomoże :D
0
@Kurpinho Smalling w takim razie cenowo = Rafinha, Suarez, Vidal i Rakitic. :D
2
A ponoć pieniądze ze sprzedaży Rafinhi, miały iść na Depaya...
0
@BarcaInfo A na Depaya wciąż czekamy :D
0
@VIPER2712 Może Szejk coś Bartkowi obiecał, albo jakieś taśmy ma :D
0
@wroclawianin89 Wystarczą piłki z podpisem Messiego.
1
Barca jest tak bogata, że oddaje tych piłkarzy .
4
@Irmscher10 Jak się do nich uśmiechnie, to jest okey. Ale jak zrobi skrzywiona minę, to będą wiedzieć, że jest coś na rzeczy :D
2
@Mario96w LM kosztem LL, czemu nie ;D
0
@NaFazieHitman Gorzej? Pjanic wniósł tam świeżość..
0
@VIPER2712 No niestety Griez bardzo zawodzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Quavosk Co masz na myśli?
2
@IronSanHybrid Var po prostu miał awarię :D
0
@VIPER2712 Dodać jeszcze można, że Sevilli pozwoliliśmy na tylko jeden celny strzał.
0
Zremisować z Sevillą , która przegrała z Bayernem tylko 2-1. To już jest coś :D
6
@Worny Szkoła Koemana
2
Klątwa złamana. Visca el Barca!
0
Widzę, że teraz każdy post o Leo wywołuje gównoburzę...
0
@rademenes Czyli już wiemy dlaczego przegraliśmy Ligę i LM :D
2
@Arka1985 To w końcu on jest w Madrycie, czy w Bilbao :D