2

@Roni_10 Gdyby Koeman miał większy wybór, to postawiłby na kogoś innego :)

11

Jak to jest możliwe, że tylu jest tu znawców taktyki, jakich zawodników wystawić, a żaden nie został profesjonalnym trenerem.

1

Tak się zastanawiam, na którego trenera Barcy nie było narzekania?

0

Kolejny rekord. Aż miło :)

4

@FafitFCB Jak sufit w Hogwarcie :D

1

@BarcaInfo Oby stał się naszym Talizmanem

1

Takich głupot, nie powinno się udostępniać...

32

Absurd... Zdjęcie koszulki z dedykacją dla zmarłego Maradony, to powinni sobie darować z karami.

0

@Encore Też prawda, ale tam było 6 a tu tylko 1 :P

0

@Encore Z Hiszpanią się nie popisał :D

3

0 celnego strzału Interu, nic tylko po gratulować.

4

@Mns21 Myślę, że Top Eleven jest najlepszym wyborem.

11

I pomyśleć, że gdyby nasza obrona nie była tak dziurawa, to mógłby mieć trofeum Zamora co roku :)

0

Mam nadzieję, że po tym meczu odblokuje się nasza skuteczność.

0

@blazej99 Spróbuj Streamworld

7

Pozdrawiam "kibiców" , którzy nie chcieli by wszedł w drugiej połowie. Vamos Leo!

0

@adi7adi8 W każdym razie mieli mniej niż my. A to co strzelał Griez śmiało można nazwać setkami.

2

@ranger3120 Akurat Leo w tym momencie jest najlepszym rozwiązaniem :D

0

@jakubkuba07 Wystarczy, że Messi odzyska swoją formę, będzie lepsza skuteczność , bo na sytuacje bramkowe nie można narzekać. No i oczywiście potrzebujemy 9.

0

@szymonekk Po 10 min powinno być dla nas 3-0 .

0

@jakubkuba07 Męczymy? Dominujemy ich.. trochę więcej szczęścia i nie byłoby czego zbierać z Dynamo.

14

@iwann Ty też stąd już idź, jak masz pisać takie głupoty .

0

@Fawrf To swoją drogą :D

3

Ufff narzekanie na skład, to może oznaczać jedno :D

0

@FutbolToMagia Barca przy większym szczęściu, mogłaby zniszczyć Juve.

0

Tak grającą Barcelonę chcę widzieć co mecz!! VeB

0

@SinMistico Może wtedy Messi, miałby większą motywację :D

0

@Ronnie1992 Bez 12 zawodnika nie byli by lepsi :D

2

@Encore Myślę, że Sędzia jeszcze lepszy :D

1

@czar007 Nasza gra była bardzo dobra do momentu, gdy sędzia tego karnym nie zaburzył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?