Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Roni_10 Gdyby Koeman miał większy wybór, to postawiłby na kogoś innego :)
11
Jak to jest możliwe, że tylu jest tu znawców taktyki, jakich zawodników wystawić, a żaden nie został profesjonalnym trenerem.
1
Tak się zastanawiam, na którego trenera Barcy nie było narzekania?
0
Kolejny rekord. Aż miło :)
4
@FafitFCB Jak sufit w Hogwarcie :D
1
@BarcaInfo Oby stał się naszym Talizmanem
1
Takich głupot, nie powinno się udostępniać...
32
Absurd... Zdjęcie koszulki z dedykacją dla zmarłego Maradony, to powinni sobie darować z karami.
0
@Encore Też prawda, ale tam było 6 a tu tylko 1 :P
0
@Encore Z Hiszpanią się nie popisał :D
3
0 celnego strzału Interu, nic tylko po gratulować.
4
@Mns21 Myślę, że Top Eleven jest najlepszym wyborem.
11
I pomyśleć, że gdyby nasza obrona nie była tak dziurawa, to mógłby mieć trofeum Zamora co roku :)
0
Mam nadzieję, że po tym meczu odblokuje się nasza skuteczność.
0
@blazej99 Spróbuj Streamworld
7
Pozdrawiam "kibiców" , którzy nie chcieli by wszedł w drugiej połowie. Vamos Leo!
0
@adi7adi8 W każdym razie mieli mniej niż my. A to co strzelał Griez śmiało można nazwać setkami.
2
@ranger3120 Akurat Leo w tym momencie jest najlepszym rozwiązaniem :D
0
@jakubkuba07 Wystarczy, że Messi odzyska swoją formę, będzie lepsza skuteczność , bo na sytuacje bramkowe nie można narzekać. No i oczywiście potrzebujemy 9.
0
@szymonekk Po 10 min powinno być dla nas 3-0 .
0
@jakubkuba07 Męczymy? Dominujemy ich.. trochę więcej szczęścia i nie byłoby czego zbierać z Dynamo.
14
@iwann Ty też stąd już idź, jak masz pisać takie głupoty .
0
@Fawrf To swoją drogą :D
3
Ufff narzekanie na skład, to może oznaczać jedno :D
0
@FutbolToMagia Barca przy większym szczęściu, mogłaby zniszczyć Juve.
0
Tak grającą Barcelonę chcę widzieć co mecz!! VeB
0
@SinMistico Może wtedy Messi, miałby większą motywację :D
0
@Ronnie1992 Bez 12 zawodnika nie byli by lepsi :D
2
@Encore Myślę, że Sędzia jeszcze lepszy :D
1
@czar007 Nasza gra była bardzo dobra do momentu, gdy sędzia tego karnym nie zaburzył.