Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 efekt tebasa
0
@Gacu95 to ze maja nieograniczony budzet nie czyni ich topem bo nic jeszcze nie wygrali. Valencia historycznie wiecej wygrala od nich ale nie maja takiego szzczescia w postaci wlasciciela z nieograniczonym budzetem.
11
zamiast rozwijac lige to yebas robi co moze zeby ja zwijac
0
Ale kursik na Barce był nie wiem co za łeb stawiał niucastl jako faworyta ale dzięki
1
Niucastl muszą wydać wincyj petrodolarów
0
Jak zwykle nerwówka pod koniec
0
Rashford na angielskiej ziemi jak ryba w wodzie
0
Czyli jednak potrafi grać głową w ogóle dziwne że z takim wzrostem wykonuje różne zamiast być w polu karnym
0
@Gacu95 od kiedy niucastle to drużyna z topu
0
@Croocers taki sam piłkarz jak joao felix jest potencjał a jakby się nie chciało
1
@macio_944 niedoceniony pilkarz az zal ze nie ma zlotej pilki.
1
od razu trzeba zakladac ze kolejny sezon bedzie na montjuic nie ma co sie ludzic
0
Argentyna dajesz !
0
@mordini123 ok już oficjalnie o 14
1
@Safrani no i tam mają normalne zarządzanie które promuje ich ligę co przekłada się na większe przychody z praw tv a nie to co betonowego yebasa
0
@kulek22 na flashscore jest o 12
0
Oj tam takie tam wypadło tymczasem w La Liga piszą pozwy do Fify co za żałosny klub
0
@misterio ale to ze nie mamy obecnie to kompromitacja rzadu bo moglismy miec juz to dawno skoro sie sprawdza na ukrainie ale oczywiscie her tusk musi dac zarobic dla niemiec
1
@misterio przeciez mamy tylko ten system jest wysylany na ukraine a MON zamiast zakupic od naszej Polskiej firmy to woli sciagnac z niemiec
https://defence24.pl/przemysl/polski-sprzet-kontra-rosyjskie-drony-ukraincy-uwazaja-nasze-radary-za-najlepsze-wywiad
0
@BorzyKrzys ale co media sciekowe grzmialy o rosyjskim dronie to ich. Tak wlasnie dzialaja media manipuluja.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rosyjski-dron-zniszczyl-ich-dom-czlowiek-cudem-uciekl-przed-smiercia/z9ds2qd
0
Nie no feran nie ma podjazdu do lewego
0
@Cules69 chodzi mi o transfer
0
Ale ten olmo to placek po co go ściągali jak można było dać więcej minut ferminowi
0
Trener Valencii : ah shit here we go again
0
Szykują się baty jak rok temu
0
Ferran jakos lepiej gra jak wchodzi z ławki
0
Ciekwe co z lewym że ciągle na lawce
0
@Cules69 bo mniejszy stadion i lepiej słychać
2
Ołłowski i ból dupy o stadion
1
@SelloutCrowd bo ludzie maja lepsze rzeczy do roboty niz komentowanie twoich wysrywow