0

@kubix05 efekt tebasa

0

@Gacu95 to ze maja nieograniczony budzet nie czyni ich topem bo nic jeszcze nie wygrali. Valencia historycznie wiecej wygrala od nich ale nie maja takiego szzczescia w postaci wlasciciela z nieograniczonym budzetem.

11

zamiast rozwijac lige to yebas robi co moze zeby ja zwijac

0

Ale kursik na Barce był nie wiem co za łeb stawiał niucastl jako faworyta ale dzięki

1

Niucastl muszą wydać wincyj petrodolarów

0

Jak zwykle nerwówka pod koniec

0

Rashford na angielskiej ziemi jak ryba w wodzie

0

Czyli jednak potrafi grać głową w ogóle dziwne że z takim wzrostem wykonuje różne zamiast być w polu karnym

0

@Gacu95 od kiedy niucastle to drużyna z topu

0

@Croocers taki sam piłkarz jak joao felix jest potencjał a jakby się nie chciało

1

@macio_944 niedoceniony pilkarz az zal ze nie ma zlotej pilki.

1

od razu trzeba zakladac ze kolejny sezon bedzie na montjuic nie ma co sie ludzic

0

Argentyna dajesz !

0

@mordini123 ok już oficjalnie o 14

1

@Safrani no i tam mają normalne zarządzanie które promuje ich ligę co przekłada się na większe przychody z praw tv a nie to co betonowego yebasa

0

@kulek22 na flashscore jest o 12

0

Oj tam takie tam wypadło tymczasem w La Liga piszą pozwy do Fify co za żałosny klub

0

@misterio ale to ze nie mamy obecnie to kompromitacja rzadu bo moglismy miec juz to dawno skoro sie sprawdza na ukrainie ale oczywiscie her tusk musi dac zarobic dla niemiec

1

@misterio przeciez mamy tylko ten system jest wysylany na ukraine a MON zamiast zakupic od naszej Polskiej firmy to woli sciagnac z niemiec

https://defence24.pl/przemysl/polski-sprzet-kontra-rosyjskie-drony-ukraincy-uwazaja-nasze-radary-za-najlepsze-wywiad

0

@BorzyKrzys ale co media sciekowe grzmialy o rosyjskim dronie to ich. Tak wlasnie dzialaja media manipuluja.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rosyjski-dron-zniszczyl-ich-dom-czlowiek-cudem-uciekl-przed-smiercia/z9ds2qd

0

Nie no feran nie ma podjazdu do lewego

0

@Cules69 chodzi mi o transfer

0

Ale ten olmo to placek po co go ściągali jak można było dać więcej minut ferminowi

0

Trener Valencii : ah shit here we go again

0

Szykują się baty jak rok temu

0

Ferran jakos lepiej gra jak wchodzi z ławki

0

Ciekwe co z lewym że ciągle na lawce

0

@Cules69 bo mniejszy stadion i lepiej słychać

2

Ołłowski i ból dupy o stadion

1

@SelloutCrowd bo ludzie maja lepsze rzeczy do roboty niz komentowanie twoich wysrywow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?