Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
The best !!!!!!!!!!!!!!
4
Liga pod real niestety nic z tym nie zrobimy musza wreszcie wygrac po tylu latach
0
Kur...a co z tymi sedziami ?!!?!
0
Kur mac no niechce wpasc
0
70 mln funtow ha ha ha
7
dla Paco
0
Pato wiecej wnosi niz ten Paco
0
Ale tam gesto
0
Zobaczymy jak sedzia sie dzis popisze
3
Dlatego oni niechca powtorek video bo skonczy sie drukowanie
0
Presja go zjadla hah
2
Juz tebas dziala zeby Pique dostal kare
0
jak ten paco nic by nie zrobil
0
I tracimy passe bez porazki przez taki zje.y mecz
2
Ten paco nic nie wnosi do gry.Gracz za tyle kasy a jakby go nie bylo
1
Co za wstyd omg
0
ja pierd...e co oni graja
0
Czemu nie wrzucaja przciez gramy na 2 napastnikow
1
Ale ten aduriz mnie wkurw..a juz
0
Ale dziwny to mecz
0
Iniesta kapitan kartka za dyskusje buhaahh
0
sedzia+ bilbao vs Barca
0
Niech kut.s wszystkim da zolta
0
Karny slepaku kur..aaa
0
Busquets o boshe co on gra
6
I jeszcze pajac aduriz ma pretensje do sedziego za zolta kartke a powinien juz wyleciec z boiska
0
I dlatego powinny byc powtorki video !
0
Ja pierd.. wlaczam a tu przegrywa Barca 2:0
4
Chyba ze by przeszedl do realu
4
Bo postawil sobie cel wygranie LM. Na chiny przyjdzie jezcze czas