Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o boshe rakitic
1
U Suareza bylo widac.ze.chce walczyl biegal a ten stoi jak kolek
2
Juz wole Munira niz tego Paco
4
Cardona wiecej zrobil niz Paco przez caly mecz
0
arda aaaaa co to bylo
0
Wlasnie tak tzreba a nie pierd..ic sie 1000 podan
0
Pique wiecej zrobilby w ataku niz PAco
7
Ten aleni slabo narazie
1
"...ktora druzyna jest moja..,, dziwnie brzmi z ust prezesa ligi. Faworyzuje jedna druzyne.
1
Malo brakowalo aby zmienil Pique. Gdy ten prosil o zmiane Marlon sie szykowal do rozgrzewki.
0
Wroci Iniesta i Barca wroci na wlasciwe tory
0
Ale to by bylo piekne 1 gol masche na anoeta
0
Zadnej taktyki na mecz. Gramy to samo co od wielu lat na anoeta
0
Ja pierdl i po meczu
2
ze grali na anoeta ...
0
Pewnie ze najlepszy mecz bo graja z Barca
0
Znowu to samo wogole nie wyciagaja wnioskow co roku
0
Sociedad oddalo juz 3 strzaly a z realem zadnego
0
Nerwowo
1
Nie dac sobie strzelic
1
O to chodzi zeby wydoic jak najwiecej
0
Stylem rm jest tysiace wrzutek w pole karne co go jara
0
Oby nie stracic szybko gola jak to bylo ostatnio
15
A ladna asysta przy 1-wszym golu Messiego?
2
Gdyby Barca nie oddala 2-go meczu dla city to za ciekawie by nie mieli po remisie z borussia
0
Ten lustig to jakis burak po co podchodzi jeszcze
0
Ale celtic zmotywowany
2
Nie dadza mu zyc poki nie przejdzie do realu
0
Luczo musi zaczac klaskac jak Zidane
0
Jak mozna sie cieszyc ze zwyciestwa realu i "kibicowac" Barcelonie