Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On sam ze soba na tym twitterze rozmawia?
1
Prawdziwy gra w slovan liberec he
1
wszedl milan baros he
1
Po co tego abumeyanga wpuszcza
1
Jak legia poprawi sie w defensywie to moga ugrac cos ze sportingiem
0
goooooooool
0
Co za moda na wasik w studiu canal plus
1
Znowu trafi na celtic he
0
Ciekawe co powie jak beda grac z realem
0
Koles mial swoj czas w tym meczu aby sie pokazac a stal jak kolek. Nie rozumiem typa.
0
Pewnie zostawil szczoteczke w domu
0
Pique dwoil sie i troil w tym meczu
0
I real sociedad zagra tak samo
0
Jakiej najlepszej Barcy jak nie gral Messi, Suarez , Iniesta ?
0
navas jak kameni w tej akcji
0
To co gra atletico w obronie to padaka jakas
0
To chyba najgorszy mecz atletico od lat
3
Legia > Atletico
0
Gdyby atletico zagralo tak wysoko z Barca to by z atletico nie bylo co zbierac
2
Szykuje sie pierwsza porazka atletico u siebie od stycznia
3
Ronaldo pokazal jaki jest piekny i gladki do kamery
0
Ja pierd...e. ronaldo wbiegl w nogi
6
Spoko real sie odwola co do kartki ronaldo
13
Torres tylko z Barca strzela
6
carvajal nie wiedzial za co sie zlapac za twarz czy noge
0
To strzal czy podanie ...
0
Przeciez Pique strzelil tylko sedzia nie zaliczyl prawidlowej bramki
3
Kameni zbudowal mur z kamieni
0
Nie mowie o pilkarzu atletico tylko o sedziowaniu
0
Bedzie powtorka z rozgrywki czyli ultra defensywa sociedad