Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kur.a jaki ten real jest czytelny i nikt nie umie ich pokonac
0
A typ z realu pokazuje zeby wstawal bo symuluje lol
2
Hahaha zadnych kartek za taki dym. Neymar by juz z boiska wylecial
0
Gdzie kartki kur.a
0
Ja pierd... i wrzutka
0
Mam nadzieje ze nie psg bo ile mozna z nimi grac
1
Pazdan to jest mistrz
0
Juz moglo byc po meczu
0
Ale dziury w tej obronie sportingu teraz
0
O boshe kucharczyk
0
po wygranej LM nawet
0
Prjivoc hhahahah
0
Ale Legia ma farta ufff
3
To efekt zidana
0
real dostanie leicester
0
Paco asysta ;oo
0
Vidal po slubie moze nabierze masy na obiadkach zony
1
Iniesta z Messim bawia sie z obrona borussi he
0
Az Messi poszedl na srodek bo paco nic nie gra
0
Zdejmijcie ten szalik z prawej strony
0
Kur.a jakie farciarze i tak caly sezon
0
Ale fajny widok z gory na Camp Nou
0
ronaldo na srodek i tysiace wrzutek
1
bo to amatorzy
1
Trzeba strzelic bo 94 min dla realu coraz blizej
0
O szit Neymar toz to gol
0
Gooooooooooooooooooooooool
4
Gomes to taki zwykly kopacz nic nadzwyczajnego nie wnosi. Jak Iniesta wejdzie to bedzie czuc roznice
0
uffffffffffffff pique
0
Graja na mascherano bo maly wzrost