Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze z city tak jak z bayernu nie uda sie zrobic drugiej Barcelony. Barca jest tylko jedna.
0
Ja mu zycze powodzenia ale tylko w lidze angielskiej
2
Mogl kolton pokazac jeszcze jakies zdjecia z wakacji
2
Szkoda Buffona juz pewnie nie zagra na ME
4
Komentarz usunięty
0
Niemcy mistrzem europy niestety
0
Idzie gwazda siatkowki hhaha
0
Kur..aa mac strzelaja jak cio.y.
0
Yeaaaa hahaha.
0
Jaki pajac.
0
Hahah nojer.
0
Tak zwany "ring girls" xd
3
Co to by sie dzialo w meczu Conte vs Simeone
0
krol ryszard dostaje zolta kartke
0
Boateng w reczna gra hahah
4
Wlochy 0 -1 Uchodzcy
0
Polska lepsza od Wlochow bo nie stracila gola :>
0
Bezsensowne te faule po co
1
Alez sytuacja !!!!!!
1
Dopiero zaczela by sie saga z podatkami
0
Po co real ma wydawac kase na skauting jak zrobi to za nich Barca
1
Mam nadzieje ze to nieprawda
3
Wlasnue tego brakowalo u Polakow po 1:0 zamiast przycisnac portugalczykow to sie cofnelismy za bardzo
0
Grzegorz Krychowiak -> PSG
3
Ahh ale mielibysmy polfinal Polska Walia
0
Heh niewiedzialem ze city zmienilo logo
2
Ronaldo to ma farta w tym roku. Najpierw real w lm ciagniety do finalu teraz portugalia ktora nie wygrala zadnego meczu w ciagu 90 min przechodzi fartem do polfinalu.
0
Portugalia jest jak najbardziej do ogrania nie graja nic szczegolnego. Mam nadzieje ze Lewy po tym karnym ze szwajcaria sie odblokuje :>
2
Mam nadzieje ze skonczy sie wreszcie ten cyrk z marquniosem
10
A jutro: Neymar widziany pod biedronka z dzialaczem z psg