0

Mam nadzieje ze z city tak jak z bayernu nie uda sie zrobic drugiej Barcelony. Barca jest tylko jedna.

0

Ja mu zycze powodzenia ale tylko w lidze angielskiej

2

Mogl kolton pokazac jeszcze jakies zdjecia z wakacji

2

Szkoda Buffona juz pewnie nie zagra na ME

4

Komentarz usunięty

0

Niemcy mistrzem europy niestety

0

Idzie gwazda siatkowki hhaha

0

Kur..aa mac strzelaja jak cio.y.

0

Yeaaaa hahaha.

0

Jaki pajac.

0

Hahah nojer.

0

Tak zwany "ring girls" xd

3

Co to by sie dzialo w meczu Conte vs Simeone

0

krol ryszard dostaje zolta kartke

0

Boateng w reczna gra hahah

4

Wlochy 0 -1 Uchodzcy

0

Polska lepsza od Wlochow bo nie stracila gola :>

0

Bezsensowne te faule po co

1

Alez sytuacja !!!!!!

1

Dopiero zaczela by sie saga z podatkami

0

Po co real ma wydawac kase na skauting jak zrobi to za nich Barca

1

Mam nadzieje ze to nieprawda

3

Wlasnue tego brakowalo u Polakow po 1:0 zamiast przycisnac portugalczykow to sie cofnelismy za bardzo

0

Grzegorz Krychowiak -> PSG

3

Ahh ale mielibysmy polfinal Polska Walia

0

Heh niewiedzialem ze city zmienilo logo

2

Ronaldo to ma farta w tym roku. Najpierw real w lm ciagniety do finalu teraz portugalia ktora nie wygrala zadnego meczu w ciagu 90 min przechodzi fartem do polfinalu.

0

Portugalia jest jak najbardziej do ogrania nie graja nic szczegolnego. Mam nadzieje ze Lewy po tym karnym ze szwajcaria sie odblokuje :>

2

Mam nadzieje ze skonczy sie wreszcie ten cyrk z marquniosem

10

A jutro: Neymar widziany pod biedronka z dzialaczem z psg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?