Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla Suareza sie juz skonczylo
1
Tytuly gwarantowane to bedzie mial w Barcelonie
0
To sobie Suarez pogral na Copa America
0
Spili Neymara na ibizie i chlapna cos dla zartow i juz wielka sensacja
0
Ja tez tak twierdze
0
I oczywiscie tylko w Barcelonie sie takie rzeczy dzieja. To nic innego jak nagonka na klub ktory odnosi sukcesy. Jest to wyrazny przekaz ktory mowi odejdz z Barcy a damy ci spokoj.
0
Mam nadzieje ze sie nie doczeka
0
Czo ten kaszemiro heh
1
Ale mamy latwa grupe w Rio siatkarzy wstyd nie awansowac.
Grupa A: Brazylia, Francja, USA, Włochy, Kanada, Meksyk
Grupa B: Polska, Rosja, Iran, Argentyna, Kuba, Egipt
1
Tylko ze zaden klub nie ma takiego ataku jak Barca MSN oni sie nie podwazalni
1
Maja bol bo ile moze Katalonska druzyna miazdzyc w Hiszpanii.
1
Az boje sie pomyslec co bedzie jak otworza ruch bezwizowy dla turcji
0
On bedzie nam potrzebny po odejsciu Alvesa
0
Moglby zapuscic taki wasik ala Pedro hah
0
Byl starzysta nazwisko zobowiazuje
3
Zielinski za maczynskiego
0
Maczynski to drewno nie wiem co on to robi
0
Litwin do cionka: I wy jedziecie na euro ha ha
0
Nawalka az okulary poprawia bo nie dowierza w to co widzi
1
Te mecze towarzyskie.obnazyly tylko nasze slabosci dobry material dla rywali
0
Sedzia nie ogarnia widac zw debiut
0
Co sie odwala.
1
Mecz bez kartki dla.Krychy to mecz stracony :)
1
Blaszczykowski kontuzja nie jedzie na euro stracil zeba
0
Bo gramy za wolno
0
Litwa.sie.gubi przy szybkim rozgrywaniu pilki
1
Tyylko ze real ma pereza ktory posmarujw
0
Ale pila.zeszla.Blaszczykowskiemu bylo widac na powtorce
1
Grosicki najlepszy na boisku
4
Zero pomyslu na gre ot takie sobie kopanie