Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Krychowiak.sobie mysli z kim ja mam kur.a grac
0
Tylko ze Litwa to nie Holandia
0
Dno !!
2
Co ja ogladam boshe idzie kontra 3v1 a oni pierd..a akcje
0
Cionek wtf ???!?!!
0
Ale cienizna i to pare dni przed euro
1
Milik jest w takim momencie ze musi grac i nabierac doswiadczenia
0
realu to nawet na taki tryplet nie stac
0
Dokladnie
0
Nikogo nie beda rozkradac bo te otrzymane 500 zl ludzie beda wydawac w Polsce wiec pieniadze spowrotem wroca z podatkow. Afere z trybunalem to PO stworzylo aby mogl powstac taki KOD z kasy amerykanskiego zyda sorosa.
5
Dobrze, sprzataja caly burdel po peowcach
0
Chorwacja to sobie dobrala przeciwnika przed euro ha ha
1
Spokojnie za pare lat wroci do nas
0
Normalnie terminator z niego dostac tyle ciosow i grac dalej
0
Dopiero co Barca sie interesowala Alaba a tu juz real znowu
0
Real sam sobie go zaoferowal a Neymar o niczym nawet nie wie
0
Ronaldo nie lubi tego
0
To byloby marzenie widziec Polaka w Barcelonie. Ale Busquetsa nie wygryzie a na lawke szkoda go posadzic.
0
Nie wspominajac juz jaka Barca miala droge rok temu
8
Pilkarze Barcy niech sie pluja w brode ze oddali puchar LM najwiekszemu rywalowi
6
Tam ciagle zyja historia
0
Bo Messi mial goraczke a Suarez ma kontuzje i zalowal ze nie mogl byc pisal o tym na fb.
0
Fajnie ogladac Barce na okladkach madryckich gazet
0
Co z Arda sie dzieje nigdzie go nie ma
0
Nie Munira he he
16
Fajny napis na szaliku gosc z sevilli mial: Antimadritista
1
Iniesta paker jedna reka xD
3
Krychowiak dostal talerz na ciasto haha
1
Dublett !!!!!!!!!!!!!!
4
Sedzia symuluje gra na czas