4

Krychowiak.sobie mysli z kim ja mam kur.a grac

0

Tylko ze Litwa to nie Holandia

0

Dno !!

2

Co ja ogladam boshe idzie kontra 3v1 a oni pierd..a akcje

0

Cionek wtf ???!?!!

0

Ale cienizna i to pare dni przed euro

1

Milik jest w takim momencie ze musi grac i nabierac doswiadczenia

0

realu to nawet na taki tryplet nie stac

0

Dokladnie

0

Nikogo nie beda rozkradac bo te otrzymane 500 zl ludzie beda wydawac w Polsce wiec pieniadze spowrotem wroca z podatkow. Afere z trybunalem to PO stworzylo aby mogl powstac taki KOD z kasy amerykanskiego zyda sorosa.

5

Dobrze, sprzataja caly burdel po peowcach

0

Chorwacja to sobie dobrala przeciwnika przed euro ha ha

1

Spokojnie za pare lat wroci do nas

0

Normalnie terminator z niego dostac tyle ciosow i grac dalej

0

Dopiero co Barca sie interesowala Alaba a tu juz real znowu

0

Real sam sobie go zaoferowal a Neymar o niczym nawet nie wie

0

Ronaldo nie lubi tego

0

To byloby marzenie widziec Polaka w Barcelonie. Ale Busquetsa nie wygryzie a na lawke szkoda go posadzic.

0

Nie wspominajac juz jaka Barca miala droge rok temu

8

Pilkarze Barcy niech sie pluja w brode ze oddali puchar LM najwiekszemu rywalowi

6

Tam ciagle zyja historia

0

Bo Messi mial goraczke a Suarez ma kontuzje i zalowal ze nie mogl byc pisal o tym na fb.

0

Fajnie ogladac Barce na okladkach madryckich gazet

0

Co z Arda sie dzieje nigdzie go nie ma

0

Nie Munira he he

16

Fajny napis na szaliku gosc z sevilli mial: Antimadritista

1

Iniesta paker jedna reka xD

3

Krychowiak dostal talerz na ciasto haha

1

Dublett !!!!!!!!!!!!!!

4

Sedzia symuluje gra na czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?