4

@nadachu kolego, co to za ukryte wulgaryzmy w linku, przecież to widac od razu

12

https://zapodaj.net/b476738427884.jpg.html
( ͡° ͜ʖ ͡°)
uwaga na katar

1

@Rewolucja123 ewentualnie jak palenie chce rzucić, albo nie chce w ciąże zajść, ale łysemu to nie grozi chyba

5

@snoopdegie Podobno skrzyżowanie Franka Zappy i Diego Costy to Davide Zappacosta

44

@Hiacynk Dareczek jak zawsze do bólu merytoryczny

0

@NorbiTBOB hehe spoczi xd tak z ciekawosci, jaka nazwa firmy? Jakbys numer do kierownika podal to tez fajnie :D

10

https://zapodaj.net/27941943c40e4.jpg.html
Trzymaj sie w tym Udine Pioter

0

@Hushovt pewnie ta

0

Kurs na wygraną Barcy jutro 5.1 na ten moment nieźle

9

@PanPatrykk "wlejse wleśta numa numa jej numa numa jej numa numa numa jej"

1

Brawo Śląsk, o to chodzi w tym sporcie ;)

0

https://zapodaj.net/ae32787133283.png.html
kurde, kurs 4.2 trafiony a znając życie te frajerskie 1.5 nie wejdą xD

1

@NeroTFP no, czasami mam wrażenie, że zagra jakiś ruch w stylu "niech się dzieje, co ma być to będzie" potem oczywiście się okazuje, że dokładnie wszystko zaplanował xD

2

@Katalończyk 99 znam, oglądam :D mariano kozak

20

@sebasek99 Oglądałem jego live na yt. Chłop pamięta jaki ruch zrobił w partii sprzed 2 lat, on ma potężny mózg xD

1

@Anonymus0608 pierwszy raz grałem w tę weekendową ligę, no fakt skilla to ja mam żałosnego, nie dość że ostatnia fifa w jaką grałem to 14 to jeszcze cały czas jechałem na klawiaturze, teraz się poprzestawiać to mi zajmie sporo czasu
dobry skład masz, ale przeważnie z podobnymi miałem okazje grać, w każdym razie gorszego od swojego nie widziałem :D

0

@Anonymus0608 Leno- Robertson, Stones, Sanchez, Pereira - Sissoko,Eriksen, GUndogan - Rashford - Martial - Vardy

0

@geass nie wiem jaki miałem bilans wczesniej, bo brat grał, ja dzis rano odpalilem no i wyszło jak wyszło :P
W sumie chciałem cisnąć dalej, ale patrze że 0 spotkań do rozegrania, takze pozdro

1

@Triv44 po tylu wpier... nie jest mi do śmiechu xD

0

@Triv44 już nie mogę grać, wszystkie rozegrałem :D

1

I cyk, kończymy fut champion 15 porażkami z rzędu. :D

1

https://zapodaj.net/55b2f7528ff7e.png.html
łatwy hajs, na piwko będzie :D

0

Podeśle ktoś link do KSW?
Tylko nie ze strim.world
dzięki :D

7

@mrboom z "tylko Realem" ;P

2

Typowy gruby, setka zmarnowana
5 % szansy na bramke? easy

3

"Byle frajer może tu wejść i strzelić bramkę?"

0

Leoooo, normalny dzień w biurze

4

Tymczasem maszyna wyprowadza Juve na prowadzenie.

0

@AmigoBlancos Tyle zarabia, ze go to nie zbawi

0

Kubo, zapłacisz dziś rachunek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?