0

@Coutinho007 na koszulce też ma Gana, ale w Premier League tak na niego nie mówili w sumie

2

@Coutinho007 zacznijmy od tego, że on się nawet nie pojawił

0

@SuperPatsonFCB na wiki jest, że Gana to 2 imię

0

O co z tym Ganą chodzi? Po 2 imieniu go czyta?

0

@bixmix ja Real/remis po 1.7 ponad, myślę że ugrają

0

To jakas pieprzona zabawa "utrzymaj sie ale nie oddaj strzału"

0

@Kajtek77 oni, u nas bramkarz lotny

34

- Buenos días, señor Siarra!
- Buenos Aires!

Killerów 2 na tvn xd

5

https://images.vinted.net/thumbs/f800/0287e_mR23j9hnupgyVHTbAb9HK2nx.jpeg?1561718046$70d25938486ce8643ca0070eb4ec57f9647a4bac

pewnie każdy zna typa co w tym chodził, włosy na żel, król balów gimnazjalnych

0

@dominik127pl padaka

0

@Benz Wjechał w twarz Musacchio z buta

0

Mariusz Stępiński, brawo, czerwona kartka w 21 minucie

5

Nie wiem jak można wpaść na pomysł, żeby Sokratisa z Luizem w parze na obronie postawić xD

0

City juz 1-3 w plecy xdd

0

@Chwytliwy de światło dobry grajek

0

@Asturyjczyk co chłop na nawalone w deklu przez te prochy xDD

2

Vinicius xDDD

1

@sebasek99 Spokojnie, mam Salaha w Fantasy, także nie strzeli. Robertsona też zdjąłem i od razu asystę zaliczył. Fatum.

0

@Barca_Big_Moment To trochę słabo, że wystarczy 2 kontuzjowanych piłkarzy, żeby tak obniżyć loty. To tylko gorzej dla nas. :/

1

@KwaK pewnie chwilowy przebłysk, war-mazurskie w tym stuleciu się raczej nie doczeka przedstawiciela w ekstraklasie xD i mówię to jako mieszkaniec tego województwa

1

@Chwytliwy żywiec, ale żubrem nie pogardzę, gdy zajdzie potrzeba :D

1

@deszczyk89 w środę zjechałem stamtąd właśnie xd na 2 miechy byłem, pewnie po nowym roku jeszcze wpadnę coś porobić

0

@deszczyk89 Holandia?

39

@NeroTFP do socjopaty pisz, on kiedyś 5 zł wpłacił na STS, teraz jak widzi 50zł na chodniku to nawet się nie schyla

0

@Chwytliwy po piwo w monopolowym

0

@Chwytliwy a ja w ogóle nie byłem i co?

1

jaka Lena, jaka Magda, co Wy oglądacie ludzie xD

0

@Cariones może Eminem walczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?