Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 na koszulce też ma Gana, ale w Premier League tak na niego nie mówili w sumie
2
@Coutinho007 zacznijmy od tego, że on się nawet nie pojawił
0
@SuperPatsonFCB na wiki jest, że Gana to 2 imię
0
O co z tym Ganą chodzi? Po 2 imieniu go czyta?
0
@bixmix ja Real/remis po 1.7 ponad, myślę że ugrają
0
To jakas pieprzona zabawa "utrzymaj sie ale nie oddaj strzału"
0
@Kajtek77 oni, u nas bramkarz lotny
57
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71111845_1288476678001128_4003586320818503680_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQk_phaR7BvqJLLSo3SR_Rg-r6KJPAOBNu76mVeX_tQTglWYXk5L0L7DywX1hy-ZolU&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=57d7bef517da1ade5a225af064e1ea96&oe=5DFFE52D
jadym, 50 minut
34
- Buenos días, señor Siarra!
- Buenos Aires!
Killerów 2 na tvn xd
5
https://images.vinted.net/thumbs/f800/0287e_mR23j9hnupgyVHTbAb9HK2nx.jpeg?1561718046$70d25938486ce8643ca0070eb4ec57f9647a4bac
pewnie każdy zna typa co w tym chodził, włosy na żel, król balów gimnazjalnych
0
@dominik127pl padaka
0
@Benz Wjechał w twarz Musacchio z buta
0
Mariusz Stępiński, brawo, czerwona kartka w 21 minucie
5
Nie wiem jak można wpaść na pomysł, żeby Sokratisa z Luizem w parze na obronie postawić xD
0
City juz 1-3 w plecy xdd
0
@Chwytliwy de światło dobry grajek
0
@Asturyjczyk co chłop na nawalone w deklu przez te prochy xDD
2
Vinicius xDDD
1
@sebasek99 Spokojnie, mam Salaha w Fantasy, także nie strzeli. Robertsona też zdjąłem i od razu asystę zaliczył. Fatum.
0
@Barca_Big_Moment To trochę słabo, że wystarczy 2 kontuzjowanych piłkarzy, żeby tak obniżyć loty. To tylko gorzej dla nas. :/
1
@KwaK pewnie chwilowy przebłysk, war-mazurskie w tym stuleciu się raczej nie doczeka przedstawiciela w ekstraklasie xD i mówię to jako mieszkaniec tego województwa
1
@Chwytliwy żywiec, ale żubrem nie pogardzę, gdy zajdzie potrzeba :D
1
@deszczyk89 w środę zjechałem stamtąd właśnie xd na 2 miechy byłem, pewnie po nowym roku jeszcze wpadnę coś porobić
0
@deszczyk89 Holandia?
39
@NeroTFP do socjopaty pisz, on kiedyś 5 zł wpłacił na STS, teraz jak widzi 50zł na chodniku to nawet się nie schyla
0
@Chwytliwy po piwo w monopolowym
0
@Chwytliwy a ja w ogóle nie byłem i co?
1
jaka Lena, jaka Magda, co Wy oglądacie ludzie xD
0
@Cariones może Eminem walczył
17
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70562770_1285608401621289_2687447310115274752_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkqfS--2nJlAjmo3o2DFpMdTIjZgYSHY9CMmWfiolMywG6i4doYz71xv-Km2qWI8vM&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=547a42ce8d9166558e355152cda69daa&oe=5E1187C7
stadiony, wincyj stadionów