0

@Fawrf a włosy dalej czarne jak węgiel

0

@YouShouldListenToMe ja tam dałem +3.5 takze już po 1 połowie było po temacie

2

@kubix05 nie, ale w klasie zawsze ktoś miał, też marzyłem ;D

0

kupiłem wytrawnego winiacza zamiast słodkiego, jak dodam cukru będzie git? serio pytam xD

2

0

@Chwytliwy miecha temu też tym katowali, teraz trochę mniej

0

@NaFazieHitman no napisałem "górą ty" xD

3

Rita Ora, Seniorita, górą ty
mam wrażenie że te 3 piosenki lecą w radiu na zmianę i nic więcej, łeb pęka
jeszcze "trofea" zapomniałem

0

@MESSIah16 nie ma czegoś takiego jak "piosenkarz wszechczasow" są różne gusta, gatunki i nie każdemu wszystko podpasuje xd

16

@Barca17griezz10 spider-mama to mama spidermana?

0

@kulek22 vice 8 to 9

0

@german_17 oj, szkoda :( ciekawe czy kogoś dokotłują

0

@Isso89 I pewnie tysiąc osób tak pomyśli i postawi, o to bukowi chodzi xD

0

@plutonio Bo z logicznego punktu widzenia nie ma dowodów, że tego nie powiedział. Są pewne przesłanki, które sprawiają, ze te zdanie jest bardziej lub mniej prawdopodobne

3

Parejo albo jakiś emeryt na 2 sezony pokroju Williana. Po północy tu będzie taki ból dupy, że aż wstanę LR poczytać xD

0

@sebasek99 No źródła faktycznie brak. Co nie jest jednoznaczne z twierdzeniem, że nigdy tego nie powiedział. Można napisać, że prawdopodobnie tego nie powiedział.
W każdym razie fajne zdanie.

0

@Katalonbar a grudzien to już nie leci na następny rok? coś kiedyś mi się obiło o twarz, ale to tak 50/50 traktuj

0

@sebasek99 Głosy są podzielone. Widziałem kiedyś dyskusję na TT, że słowa te zapisane są w jednej z książek, tytułu nie pamiętam. Skąd masz 100% pewność, jeśli mogę wiedzieć

12

@Kajtek77 „Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny” Winston Churchill

0

@Szicek10 dobry serial, ale fabuła skomplikowana dosyć :D

0

@kamson24 Legia została, więc wejdzie wejdzie xD a Atletico ucieka bo gramy jak parówy za przeproszeniem

0

ufff, kupon uratowany

1

No i zgadnijcie kto ma Atleti na kuponie xD

2

Aubaaa! Brawo :D

0

BUhahahah, co za komedia

1

Co oni z tymi słupkami xDD

10

@piotrek1315 w kosmos lecą

0

Eriksen i koguty na prowadzeniu

0

ja tak sobie przed robotą wciskam na banie "jutro zetnę więcej róż, muszę zrobić normę w końcu" mija sierpień a ja dalej ani razu nie zrobiłem normy, nie ma co sobie zakładać, bo życie zweryfikuje xD

4

@Norkusik no ta, wszystko jest w normie, gramy pięknie, wyniki przyjdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?