Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fawrf a włosy dalej czarne jak węgiel
0
@YouShouldListenToMe ja tam dałem +3.5 takze już po 1 połowie było po temacie
2
@kubix05 nie, ale w klasie zawsze ktoś miał, też marzyłem ;D
0
kupiłem wytrawnego winiacza zamiast słodkiego, jak dodam cukru będzie git? serio pytam xD
2
https://iv.pl/image/GroM2Dm
Co na dziś?
0
@Chwytliwy miecha temu też tym katowali, teraz trochę mniej
0
@NaFazieHitman no napisałem "górą ty" xD
3
Rita Ora, Seniorita, górą ty
mam wrażenie że te 3 piosenki lecą w radiu na zmianę i nic więcej, łeb pęka
jeszcze "trofea" zapomniałem
0
@MESSIah16 nie ma czegoś takiego jak "piosenkarz wszechczasow" są różne gusta, gatunki i nie każdemu wszystko podpasuje xd
16
@Barca17griezz10 spider-mama to mama spidermana?
0
@kulek22 vice 8 to 9
0
@german_17 oj, szkoda :( ciekawe czy kogoś dokotłują
0
@Isso89 I pewnie tysiąc osób tak pomyśli i postawi, o to bukowi chodzi xD
0
@plutonio Bo z logicznego punktu widzenia nie ma dowodów, że tego nie powiedział. Są pewne przesłanki, które sprawiają, ze te zdanie jest bardziej lub mniej prawdopodobne
3
Parejo albo jakiś emeryt na 2 sezony pokroju Williana. Po północy tu będzie taki ból dupy, że aż wstanę LR poczytać xD
0
@sebasek99 No źródła faktycznie brak. Co nie jest jednoznaczne z twierdzeniem, że nigdy tego nie powiedział. Można napisać, że prawdopodobnie tego nie powiedział.
W każdym razie fajne zdanie.
0
@Katalonbar a grudzien to już nie leci na następny rok? coś kiedyś mi się obiło o twarz, ale to tak 50/50 traktuj
0
@sebasek99 Głosy są podzielone. Widziałem kiedyś dyskusję na TT, że słowa te zapisane są w jednej z książek, tytułu nie pamiętam. Skąd masz 100% pewność, jeśli mogę wiedzieć
12
@Kajtek77 „Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny” Winston Churchill
0
@Szicek10 dobry serial, ale fabuła skomplikowana dosyć :D
0
@kamson24 Legia została, więc wejdzie wejdzie xD a Atletico ucieka bo gramy jak parówy za przeproszeniem
0
ufff, kupon uratowany
1
No i zgadnijcie kto ma Atleti na kuponie xD
2
Aubaaa! Brawo :D
0
BUhahahah, co za komedia
1
Co oni z tymi słupkami xDD
10
@piotrek1315 w kosmos lecą
0
Eriksen i koguty na prowadzeniu
0
ja tak sobie przed robotą wciskam na banie "jutro zetnę więcej róż, muszę zrobić normę w końcu" mija sierpień a ja dalej ani razu nie zrobiłem normy, nie ma co sobie zakładać, bo życie zweryfikuje xD
4
@Norkusik no ta, wszystko jest w normie, gramy pięknie, wyniki przyjdą