Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nioton otóż to.
kierownik chyba jakiś problem miał, bo co chwilę jakiś opier.. dostawałem xD Swierdziłem, że z koniem się nie będę kopał i poszedłem do domu. Druga sprawa to, że praca w szklarni raczej nie jest dla każdego, szanuję jak ktoś potrafi wytrzymać parę lat.
10
@nioton ja odszedłem z roboty, nie zasługują na takiego fachowca :D
0
I tak oto zakończyła się moja przygoda ze ścinaniem róż. Nie polecam xD
0
@TR3YWAY nie ma jak napisać, bo ręke uciął
35
Lampard przez lata gry dla Chelsea i reprezentacji Anglii walczył z wieloma wielkimi piłkarzami. Gdy został zapytany o najlepszego z nich, odpowiedział bez zastanowienia.
- Leo Messi. Był najbardziej niesamowity. Gdy grałem przeciwko niemu, wiedziałem, że jest na innym poziomie niż my wszyscy - stwierdził Lampard.
Obecny menedżer Chelsea wielokrotnie rywalizował z Barceloną w Lidze Mistrzów. Te spotkania były dla niego wyjątkowo wymagającymi egzaminami.
- W środku pola najtrudniejszą przeprawę miałem grając przeciwko Xaviemu i Andresowi Inieście. Ta dwójka podawała piłkę wokół ciebie, a ty nie mogłeś się do nich zbliżyć. Ich futbol nie był dla mnie czymś normalnym. Był kompletnie inny od wszystkiego, z czym się spotkałem - podsumował Lampard.
/meczyki
/goal.com
0
Dużo stracę jak zapłacę za granicą polską kartą Visa? Wiem, że bank przewalutuje po swoim kursie, ale chyba jeszcze jakaś opłata jest pobierana
0
@Vxb93 Oglądałem, pamiętam do dziś. A Grosso strzelił potem decydującego karnego z Francją :D
6
@Hosh co Ty, Santos nie ma tyle kasy xD
0
@Transu96 Free hity i dzikie karty to zostaw na podwójne kolejki, bo wtedy się zacznie Bangladesz, uwierz :D nie przejmuj się tym teraz
1
@Socjopata git, ja Pigwa+Rashford, także nie jest źle :D I jeszcze Bissaka, ale pewnie Chelsea zaraz strzeli
1
@Socjopata Siedzi pewnie w Fantasy, że tak miche cieszysz? :D
0
@gumaz wieśmak, szejki
0
@kamilo0066 Zwycięstwo diabłów myślę.
3
@Socjopata pewnie, nie dadzą im szans
0
@Profesorek niedaleko Waddinxveen
1
@voetballer 70km na południe od Alkmaar też tak wiało że o cie panie, ledwo domek stoi xD
1
@VEB931 Co Ty, w biedrze ponad 0,6l praktycznie non stop dostępne xD
21
desperadosy mają prawie 6% woltażu, to więcej niż lechy czy inne tyskacze
łatwiej się tym uchlać, to tak odnośnie wcześniejszej "dyskusji"
0
Ten gol AV po kursie 1.8 to był prezent jak cholera
3
3 jajo xD easy peasy
2
@Darshan1010 siateczka :D
3
To się w pale nie mieści jakiego ja mam pecha do tej gry
1
Skład do wymiany. Jednak pomysł na skład bez Salaha był co najmniej żałosny.
1
@Kajtek77 U mnie Firmino, na Salaha kasy brakło :D
0
Kupon postawiłem, także wiadomka że dzisiaj Śląsk :D Nowy sezon, stary ja
0
1
Nowy sezon FPL, nowy ja xD Co roku to samo, ale tym razem się uda
2
@Grzesior667 wiele się musi zmienić, żeby wszystko zostało bez zmian xD
1
@n0MED co kolejke chyba masz +1 zmiane do wykorzystania, z tym że sumuje sie do max 2 :D wymieniać możesz do tzw. deadline czyli czasu kilka godzin przed rozpoczęciem 1 meczu w danej kolejce
0
@czosnekfcb gdzie oni takiego fachowca znajdą teraz :D