0

@nioton otóż to.
kierownik chyba jakiś problem miał, bo co chwilę jakiś opier.. dostawałem xD Swierdziłem, że z koniem się nie będę kopał i poszedłem do domu. Druga sprawa to, że praca w szklarni raczej nie jest dla każdego, szanuję jak ktoś potrafi wytrzymać parę lat.

10

@nioton ja odszedłem z roboty, nie zasługują na takiego fachowca :D

0

I tak oto zakończyła się moja przygoda ze ścinaniem róż. Nie polecam xD

0

@TR3YWAY nie ma jak napisać, bo ręke uciął

35

Lampard przez lata gry dla Chelsea i reprezentacji Anglii walczył z wieloma wielkimi piłkarzami. Gdy został zapytany o najlepszego z nich, odpowiedział bez zastanowienia.

- Leo Messi. Był najbardziej niesamowity. Gdy grałem przeciwko niemu, wiedziałem, że jest na innym poziomie niż my wszyscy - stwierdził Lampard.

Obecny menedżer Chelsea wielokrotnie rywalizował z Barceloną w Lidze Mistrzów. Te spotkania były dla niego wyjątkowo wymagającymi egzaminami.

- W środku pola najtrudniejszą przeprawę miałem grając przeciwko Xaviemu i Andresowi Inieście. Ta dwójka podawała piłkę wokół ciebie, a ty nie mogłeś się do nich zbliżyć. Ich futbol nie był dla mnie czymś normalnym. Był kompletnie inny od wszystkiego, z czym się spotkałem - podsumował Lampard.
/meczyki
/goal.com

0

Dużo stracę jak zapłacę za granicą polską kartą Visa? Wiem, że bank przewalutuje po swoim kursie, ale chyba jeszcze jakaś opłata jest pobierana

0

@Vxb93 Oglądałem, pamiętam do dziś. A Grosso strzelił potem decydującego karnego z Francją :D

6

@Hosh co Ty, Santos nie ma tyle kasy xD

0

@Transu96 Free hity i dzikie karty to zostaw na podwójne kolejki, bo wtedy się zacznie Bangladesz, uwierz :D nie przejmuj się tym teraz

1

@Socjopata git, ja Pigwa+Rashford, także nie jest źle :D I jeszcze Bissaka, ale pewnie Chelsea zaraz strzeli

1

@Socjopata Siedzi pewnie w Fantasy, że tak miche cieszysz? :D

0

@gumaz wieśmak, szejki

0

@kamilo0066 Zwycięstwo diabłów myślę.

3

@Socjopata pewnie, nie dadzą im szans

0

@Profesorek niedaleko Waddinxveen

1

@voetballer 70km na południe od Alkmaar też tak wiało że o cie panie, ledwo domek stoi xD

1

@VEB931 Co Ty, w biedrze ponad 0,6l praktycznie non stop dostępne xD

21

desperadosy mają prawie 6% woltażu, to więcej niż lechy czy inne tyskacze
łatwiej się tym uchlać, to tak odnośnie wcześniejszej "dyskusji"

0

Ten gol AV po kursie 1.8 to był prezent jak cholera

3

3 jajo xD easy peasy

2

@Darshan1010 siateczka :D

3

To się w pale nie mieści jakiego ja mam pecha do tej gry

1

Skład do wymiany. Jednak pomysł na skład bez Salaha był co najmniej żałosny.

1

@Kajtek77 U mnie Firmino, na Salaha kasy brakło :D

0

Kupon postawiłem, także wiadomka że dzisiaj Śląsk :D Nowy sezon, stary ja

0



1

Nowy sezon FPL, nowy ja xD Co roku to samo, ale tym razem się uda

2

@Grzesior667 wiele się musi zmienić, żeby wszystko zostało bez zmian xD

1

@n0MED co kolejke chyba masz +1 zmiane do wykorzystania, z tym że sumuje sie do max 2 :D wymieniać możesz do tzw. deadline czyli czasu kilka godzin przed rozpoczęciem 1 meczu w danej kolejce

0

@czosnekfcb gdzie oni takiego fachowca znajdą teraz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?