Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
To nie były żarty, że PO broni niemieckich interesów xD
5
Keczap mają słaby, włocławek pikantny klasa wyżej xD
11
Race to i ja mogę podpalić, ale przygrillować passacika na parkingu? Szanuję.
0
A o kogo konkretnie chodzi?
13
No, ale lepiej żeby się przez 80 poszarpał :D
2
Jaja to są u mnie na stancji, ogrzewania nie ma i wina grzane piję, żeby nie zamarznąć xD
0
No Brzęczek to nieporozumienie, tu się zgodzę.
8
Młodzi zagrali dobry mecz. Portugalia jest mocna, nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, bo oni naprawdę walczyli i nie wypadli źle.
0
Cofnięci, czekali na kontrataki, czasami wyprowadzali jakieś akcje. Teraz pewnie ruszą dupę jak bramkę stracili.
3
De Jong gra świetnie, zarówno w odbiorze jak i rozegraniu. Dobrze się ustawia, gra z jednej piłki, jak trzeba to chwile pociągnie.
De Ligt też nieźle, raz zatrzymał Mbappe, ale nie miał wielu okazji, żeby się wykazać.
0
Ten De Jong to lepszy cwaniak będzie, ładnie sobie radzi
1
dobra, przez jakieś WPS sie połączyłem i na razie działa xD
0
Nie, nie działa zarówno mi i koledze, wszystko wpisujemy dobrze. :/
0
Jest jakiś magik od komputerów?
Neta mi podłączyli i nie można się przez wi-fi na telefonach podłączać, wyskakuje "problem z uwierzytelnianiem". Na laptopie działa normalnie.
1
No, ta kamera myli rzeczywiście, wydają się średnie/wysokie a większość jest filigranowa xD Mówię o dziewczynach z tej branży.
1
W tych kioskach w galeriach i na dworcach są magicy od e-fajek, na momencie Ci tam powiedzą co i jak :D
1
Clippers czy Spurs dziś? #NBA
0
Generał Bednarek xdd
1
No ta, przecież to ma sens
0
35 minut i dalej nie wiem jaka jest nasza taktyka na ten mecz. Złote lata Fornalika i smudy się przypominają
8
Mario Goetze strzelił gola na wagę mistrzostwa świata, co nie znaczy że dziś jest genialnym piłkarzem :D
0
Dobra już znalazłem, wyszukiwarka fajna jest na UKE
0
Jest jakaś możliwość sprawdzenia czy mogę u siebie internet podłączyć z Multimeti? Jakaś lista adresów czy coś.
0
Szczerze mówiąc to oglądałem kilka wybranych odcinków i były całkiem spoko, także szkoda jeśli rzeczywiście autor posunąłby się do jakiś manipulacji. Wszystko jest fajne jeśli jest naturalne i "bez cięć".
Jeśli jest tak jak mówisz to i tak prędzej czy później wyjdzie, bo będą tam ludzie podobni światopoglądowo i ludzie się skapną że coś nie gra.
0
Przecież cokolwiek powie ten gość, to będzie to stanowisko tego gościa a nie prowadzącego i ciężko go za to winić. Przynajmniej ja tak uważam. To jak zaprosić Korwina do TVP i obwiniać prowadzącego za jego poglądy i głupoty jakie gada.
1
Haha, bez końca chyba, ładnie do rymu pociągnąłeś :D
257
Wszystko wygląda jak u mnie, prócz tej dziewczyny, mieszkania, telewizora. xD
110
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45872900_1914357135343741_4353122235519598592_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=6bd27b294e9d5cdce7f2892a1cf9dd97&oe=5C806DBE
Immobile na dobranoc xD
160
No przecież mówisz że zapłacisz przy odbiorze, czyli na ten moment nieopłacona xD
3
Ale bym flaszeczkę rumu przechylił.