0

Chłopcy z Ferajny
Z Archiwum X

60

"Tak tylko przypomnę, że to był ten sezon, w którym Legia odpadła z fazy grupowej, z Realem. Od zawsze mnie to zastanawiało, że Polacy odpadli z jakimiś frajerami z Hiszpani,a tu się wszyskot wyjaśnia"

Czekałem na wysyp takich komentarzy xD

5

UEFA oczywiście zaprzeczy, bo robiąc cokolwiek strzeliłaby sobie w kolano, bo złapali gościa na dopingu i sprawę zamietli pod dywan.
Będą udawali głupków - to oczywiste.

0

Franz, Maldini a 3 mi na myśl nie przychodzi w sumie

2

My mamy dobrych aktorów, jednak mało jest produkcji w których naprawdę mogą się wykazać. Grają w jakiś szrotach bo są dobrze płatne a potem spływa na nich fala krytyki, jak i na całe środowisko aktorskie, że nie dorastają Amerykańcom do pięt, niesłusznie.

0

Cóż, to była kwestia czasu :(

0

Źródło ?

2

Jeśli byliby w stanie nas odwiedzić to z pewnością musieliby dysponować niewyobrażalną wręcz technologią, rozwijaną przez dziesiątki/setki tysięcy lat, są spore szanse że skoro nie zniszczyliby siebie sami przez ten okres czasu to są cywilizacją dosyć pokojową, przynajmniej wobec siebie. Tak ja to widzę.

27

10

Zauważyliście, że jest w Polsce pewna sekta, przeważnie są to ludzie starsi, ale i młodzi są w to zamieszani. Chodzi o to, że w portalach społecznościowych posługują przerobionymi zdjęciami tego typu:
https://iv.pl/images/42641789905611135710.gif

https://iv.pl/images/42903932973941257223.jpg

https://iv.pl/images/87086005678030038553.jpg

No dobra, te ostatnie to może nie, ale pewnie czaicie o co mi chodzi.
Jak zacząłem drążyć temat i przeglądać profile "tych ludzi" na fejsie to to jest jakieś pieprzone towarzystwo wzajemnej adoracji, komentują sobie zdjęcia wklejając właśnie te wyżej wymienione itp. Do tego zmieniają profilowe co 2 dni, nie różnią się niczym prócz innym dzbanem z kwiatami doklejonym do foty.

Rekordzista jakiego znalazłem zmienił fotę chyba ze 20 razy w miesiącu. Oczywiście wrzucał tę samą tylko z innym filtrem.
Mam nadzieję, że nie jestem osamotniony i też ktoś to zauważył xD

0

Na pewno dużo mniej wygodna w użytku- i tu należy szukać powodów.

9

0

Nie podoba się to dla mnie*

27

Tak, w Republice Podlaskiej

0

To niezłe Hazardy

0

No, od dziecka

1

Nie ma możliwości, żeby Hiszpania spadła do dywizji B. Mogą jedynie nie awansować do fazy play off i o tym piszę. Nie wiem jak Wy to liczycie. xD

0

Więc liczy się bezpośredni, ta? Bo te tabele zakłamane na różnych stronach.

0

Hiszpania nie może spaść przy żadnym wyniku. Spada tylko jedna drużyna i będzie to Chorwacja lub Anglia.

0

Brawo Dżesi, Chorwacja na ten moment w dywizji B.

2

Czemu Hiszpania out?

2

Fili np.

0

Jadł ktoś Surströmming? Serio tak wali czy przesadzają na tych filmikach?

5

60

może ma kredyt we frankach

8

osiem zapałek

6

Kurs, że Szkocja wykona więcej rożnych wynosił 2.8, nie wiem czy to była pomyłka bukmachera, ale to był pewniak xD

0

Immobile xD

0

jak to, przecież Tuska dziadek był w wermachcie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?