Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem co Ernest wymyślił, ale chyba wszystkich zaskoczył.
15
Listonosze - najgorsza kasta zawodowa. Od 7 siedzę i czekam na przesyłkę, nagle patrzę a w skrzynce awizo.
Będzie strzelane z dupy, koniec żartów.
5
Oj tam, co to za truizmy :D
"Jeżeli coś może się nie udać, to się nie uda."
"Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny."
To są cytaty, dzień dobry.
3
Przypomniała mi się ta bramka Boatenga przeciwko Barcelonie, całkiem ładna :D
7
"Marek Chrzanowski wychodzi na wolność. Sąd nie przedłużył aresztu" [Ten były szef KNF]
"Decyzja sądu jest ciekawa w kontekście wypowiedzi prezesa NBP Adama Glapińskiego. Podczas konferencji prasowej na początku stycznia tygodniu stwierdził on bowiem, że "z jego informacji wynika, że Marek Chrzanowski jeszcze w tym miesiącu opuści areszt".
W tym kraju zna się decyzje sądu, zanim sąd wyda decyzje? xDD
0
No to jest opis mniej więcej 90% emigrujących, chociaż trzeba pamiętać, że wyjeżdżają też inżynierowie czy lekarze, bo tam dostaną 5x więcej.
2
To taka patologia daje obraz naszego kraju na zachodzie. W sumie jak popatrzę na swoich dawnych znajomych to większość, która wyemigrowała to właśnie takie "come on kur..., come on".
4
Schudła 50 kg w tydzień [ZOBACZ JAK] xD
5
Co to za wysyp jakiś postów na facebooku xD Ludzie regulaminy akceptowali, ale to udostępnienie postu ma uchronić ich prywatność? Ktoś niezłego trolla puścił
0
Rozebrali mi składaka, świetny utwór. :D
1
Lacazette, jaka bomba xD
0
Pod wpływem emocji nie podejmuje się takich decyzji, tłumaczcie to jak chcecie. Ciesze się oczywiście, bo popieram inicjatywę, ale sama sytuacja dziwna.
8
Jak z dziećmi...
1
Sevilla nie istniała w tym meczu, Real zasłużył na bramkę.
1
Pewnie tak, już do 2.0 skoczyło xD
0
nawet 2 dychy do przodu nie będzie na ten moment :D 1.9 kurs
0
Townsend gool, Liverpool musi odrabiać :D
0
Posiadanie jak w pamiętnym meczu z Celtikiem, oby wynik był inny.
0
Dużo tu znawców prawa hiszpańskiego widzę. Jakieś nowe studia pootwierali? :D
0
Tak jest! Dziena :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aktor z usa w westernach gral, blondyn
Ktos kojarzy? Xd
2
Zawsze jest ta tendencia do szukania winnych tam gdzie ich nie ma albo doszukiwania sie jakiegos głębszego sensu, teraz sie zacznie "jeden na drugiego"
0
Ta, źle mur ustawił, żeby stracić bramkę
xDDDDDDDDD
1
Kubica, brawoo
0
Pogba co za piłka, wow
0
Raczej Tottki, ale to nie jest jakaś wyraźna przewaga, tak 55:45 bym powiedział.
5
Oni we dwóch są znakomici. Jak by takie dwa działa przeciwlotnicze do ataku wpieprzył to bramki by oglądali, ale na telewizorze.
12
Ja to trochę rozumiem, popatrz kiedy Liverpool, klub z takimi tradycjami i ambicjami, wygrał ostatnio jakieś poważne trofeum? Teraz jest na to niezła szansa i oni to czują. Takie kluby jak Barcelona, Bayern, Juve wygrywają ligę co roku i dla nich to jest coś naturalnego, u nich jest trochę inna sytuacja.
0
Jak by to powiedzieli na Podlasiu "dla grubego siadło"