0

Nie wiem co Ernest wymyślił, ale chyba wszystkich zaskoczył.

15

Listonosze - najgorsza kasta zawodowa. Od 7 siedzę i czekam na przesyłkę, nagle patrzę a w skrzynce awizo.
Będzie strzelane z dupy, koniec żartów.

5

Oj tam, co to za truizmy :D

"Jeżeli coś może się nie udać, to się nie uda."
"Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny."

To są cytaty, dzień dobry.

3

Przypomniała mi się ta bramka Boatenga przeciwko Barcelonie, całkiem ładna :D

7

"Marek Chrzanowski wychodzi na wolność. Sąd nie przedłużył aresztu" [Ten były szef KNF]

"Decyzja sądu jest ciekawa w kontekście wypowiedzi prezesa NBP Adama Glapińskiego. Podczas konferencji prasowej na początku stycznia tygodniu stwierdził on bowiem, że "z jego informacji wynika, że Marek Chrzanowski jeszcze w tym miesiącu opuści areszt".

W tym kraju zna się decyzje sądu, zanim sąd wyda decyzje? xDD

0

No to jest opis mniej więcej 90% emigrujących, chociaż trzeba pamiętać, że wyjeżdżają też inżynierowie czy lekarze, bo tam dostaną 5x więcej.

2

To taka patologia daje obraz naszego kraju na zachodzie. W sumie jak popatrzę na swoich dawnych znajomych to większość, która wyemigrowała to właśnie takie "come on kur..., come on".

4

Schudła 50 kg w tydzień [ZOBACZ JAK] xD

5

Co to za wysyp jakiś postów na facebooku xD Ludzie regulaminy akceptowali, ale to udostępnienie postu ma uchronić ich prywatność? Ktoś niezłego trolla puścił

0

Rozebrali mi składaka, świetny utwór. :D

1

Lacazette, jaka bomba xD

0

Pod wpływem emocji nie podejmuje się takich decyzji, tłumaczcie to jak chcecie. Ciesze się oczywiście, bo popieram inicjatywę, ale sama sytuacja dziwna.

8

Jak z dziećmi...

1

Sevilla nie istniała w tym meczu, Real zasłużył na bramkę.

1

Pewnie tak, już do 2.0 skoczyło xD

0

nawet 2 dychy do przodu nie będzie na ten moment :D 1.9 kurs

0

Townsend gool, Liverpool musi odrabiać :D

0

Posiadanie jak w pamiętnym meczu z Celtikiem, oby wynik był inny.

0

Dużo tu znawców prawa hiszpańskiego widzę. Jakieś nowe studia pootwierali? :D

0

Tak jest! Dziena :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aktor z usa w westernach gral, blondyn
Ktos kojarzy? Xd

2

Zawsze jest ta tendencia do szukania winnych tam gdzie ich nie ma albo doszukiwania sie jakiegos głębszego sensu, teraz sie zacznie "jeden na drugiego"

0

Ta, źle mur ustawił, żeby stracić bramkę
xDDDDDDDDD

1

Kubica, brawoo

0

Pogba co za piłka, wow

0

Raczej Tottki, ale to nie jest jakaś wyraźna przewaga, tak 55:45 bym powiedział.

5

Oni we dwóch są znakomici. Jak by takie dwa działa przeciwlotnicze do ataku wpieprzył to bramki by oglądali, ale na telewizorze.

12

Ja to trochę rozumiem, popatrz kiedy Liverpool, klub z takimi tradycjami i ambicjami, wygrał ostatnio jakieś poważne trofeum? Teraz jest na to niezła szansa i oni to czują. Takie kluby jak Barcelona, Bayern, Juve wygrywają ligę co roku i dla nich to jest coś naturalnego, u nich jest trochę inna sytuacja.

0

Jak by to powiedzieli na Podlasiu "dla grubego siadło"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?