Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
City przegrywa z Lisami 1-2, niezły spadek formy.
0
Chyba tylko Stoke grało gorszą piłkę od Huddersfield. Mam nadzieję, że spadną w tym sezonie, bo patrzeć się na to nie da.
0
Digne również z bramką xD
0
Na pewno czegoś takiego nie było
0
Podcasty dla początkujących. Nieskomplikowane zdania, dodatkowo z napisami, tych podcastów jest cała masa i można się osłuchać dodatkowo.
No i do tego słówka (jakąś dobrą metodą, nie tak jak w szkole na blache) + jak już się podszkolisz to dopiero czysta gramatyka, bo jak zaczniesz od gramatyki od razu to dużo nie zrozumiesz.
62
https://iv.pl/images/50468433829021430867.jpg
xD
1
War-Mazurskie śniegu po kolana, pozdrawiam :D
W sumie Podlasie niedaleko.
50
W kuchni matka od rana wkur... nawet kawy nie idzie zrobić, po batona stałem 20 minut w kolejce, ledwo ze sklepu wyszedłem, zero spokoju co chwila ktoś dzwoni, puka, wysyła wiadomość.
W lodówce oczywiście 50 kg żarcia, połowa z tego idzie do śmietnika bo nie ma fizycznej możliwości tego zjeść, wszędzie jakieś posrane reklamy z tłuściochem w czerwonym wdzianku.
Nienawidzę świąt, autentycznie.
3
W czasach posuchy też byli 'pseudoznawcy' tylko nie mieli gdzie pisać. Duch czasu kolego... Nic tylko się przyzwyczaić :D
0
Myślicie, że United dogadali się już z ZZ czy przygoda Solskjaera nie skończy się na tym sezonie? Mam dziwne przeczucie, że Diabły jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa w tym sezonie.
31
"Arszawin przyłapany na wizycie w klubie go-go. Opuścił go... na koniu "
https://pbs.twimg.com/media/Duy6k_LX4AAoYw9.jpg
Co Wy wiecie o imprezowaniu xD
0
Jak wydrukuję zdjęcie jpg rozdzielczość 1000x2000 to coś będzie widać czy pixeloza całkowita? xd
4
https://iv.pl/images/78373329538668038747.png
to nieźle niezagrożona
1
Świetna interwencja xD
2
Fabinho co się rozkręcił. Kilka takich meczów i Henderson ława.
1
Cięższymi by się pozabijali, względy ostrożności.
7
Sprzedawajcie go dalej, bo nie zasłużył na szanse :D
0
Co za trajektoria... nie do obrony
5
"Tak jak myślałem Liverpool raczej mistrzem w tym sezonie"
To niezły wróżbita
1
Tak jak Alli, to będą wieczne talenty i nie bardzo wiem kto w ogóle dostrzegł, że oni ten wielki talent posiadają. Absurd.
0
Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Klasyk, ale to często prawda xD
0
To samo pomyślałem. Oni czasami sami robią sobie pod górkę.
1
Wyprowadź się od Krzyśka Ty strusiu pasożycie, całe te.
0
Pewnie masz rację :D I w sumie dobrze, bo to nudne troszkę.
0
Niby mało ważna nagroda, ale jak 50 osób napisze, że jest mało ważna to zdominuje ona La Ramble i przestaje być mało ważna xD
21
Przecież ta żonka Messiego jest 5 razy ładniejsza. No chyba, że ja mam taki gust to ok.
1
Jutro czy pojutrze? Bo patrzę na meczyki i walka jest pojutrze (u nas w niedzielę rano)
3
Domyśl się :D
1
Takie rzeczy to ja na forum PCLAB załatwiałem, dodam że w kwestii komputerów jestem zielony a w miarę dobrze mi wyjaśnili co zrobić, trzeba tylko jakimś programami skan zrobić, przesłać im wyniki i oni już kierują dalej co robić.
11
Swoją drogą gratulacje dla Lovrena, świetnie go życie zweryfikowało. Najpierw porażka w Lidze Narodów a teraz klęska w LM, może trochę pokory się nauczy.