9

City przegrywa z Lisami 1-2, niezły spadek formy.

0

Chyba tylko Stoke grało gorszą piłkę od Huddersfield. Mam nadzieję, że spadną w tym sezonie, bo patrzeć się na to nie da.

0

Digne również z bramką xD

0

Na pewno czegoś takiego nie było

0

Podcasty dla początkujących. Nieskomplikowane zdania, dodatkowo z napisami, tych podcastów jest cała masa i można się osłuchać dodatkowo.
No i do tego słówka (jakąś dobrą metodą, nie tak jak w szkole na blache) + jak już się podszkolisz to dopiero czysta gramatyka, bo jak zaczniesz od gramatyki od razu to dużo nie zrozumiesz.

62

1

War-Mazurskie śniegu po kolana, pozdrawiam :D
W sumie Podlasie niedaleko.

50

W kuchni matka od rana wkur... nawet kawy nie idzie zrobić, po batona stałem 20 minut w kolejce, ledwo ze sklepu wyszedłem, zero spokoju co chwila ktoś dzwoni, puka, wysyła wiadomość.
W lodówce oczywiście 50 kg żarcia, połowa z tego idzie do śmietnika bo nie ma fizycznej możliwości tego zjeść, wszędzie jakieś posrane reklamy z tłuściochem w czerwonym wdzianku.
Nienawidzę świąt, autentycznie.

3

W czasach posuchy też byli 'pseudoznawcy' tylko nie mieli gdzie pisać. Duch czasu kolego... Nic tylko się przyzwyczaić :D

0

Myślicie, że United dogadali się już z ZZ czy przygoda Solskjaera nie skończy się na tym sezonie? Mam dziwne przeczucie, że Diabły jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa w tym sezonie.

31

"Arszawin przyłapany na wizycie w klubie go-go. Opuścił go... na koniu "
https://pbs.twimg.com/media/Duy6k_LX4AAoYw9.jpg

Co Wy wiecie o imprezowaniu xD

0

Jak wydrukuję zdjęcie jpg rozdzielczość 1000x2000 to coś będzie widać czy pixeloza całkowita? xd

4

1

Świetna interwencja xD

2

Fabinho co się rozkręcił. Kilka takich meczów i Henderson ława.

1

Cięższymi by się pozabijali, względy ostrożności.

7

Sprzedawajcie go dalej, bo nie zasłużył na szanse :D

0

Co za trajektoria... nie do obrony

5

"Tak jak myślałem Liverpool raczej mistrzem w tym sezonie"
To niezły wróżbita

1

Tak jak Alli, to będą wieczne talenty i nie bardzo wiem kto w ogóle dostrzegł, że oni ten wielki talent posiadają. Absurd.

0

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Klasyk, ale to często prawda xD

0

To samo pomyślałem. Oni czasami sami robią sobie pod górkę.

1

Wyprowadź się od Krzyśka Ty strusiu pasożycie, całe te.

0

Pewnie masz rację :D I w sumie dobrze, bo to nudne troszkę.

0

Niby mało ważna nagroda, ale jak 50 osób napisze, że jest mało ważna to zdominuje ona La Ramble i przestaje być mało ważna xD

21

Przecież ta żonka Messiego jest 5 razy ładniejsza. No chyba, że ja mam taki gust to ok.

1

Jutro czy pojutrze? Bo patrzę na meczyki i walka jest pojutrze (u nas w niedzielę rano)

3

Domyśl się :D

1

Takie rzeczy to ja na forum PCLAB załatwiałem, dodam że w kwestii komputerów jestem zielony a w miarę dobrze mi wyjaśnili co zrobić, trzeba tylko jakimś programami skan zrobić, przesłać im wyniki i oni już kierują dalej co robić.

11

Swoją drogą gratulacje dla Lovrena, świetnie go życie zweryfikowało. Najpierw porażka w Lidze Narodów a teraz klęska w LM, może trochę pokory się nauczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?