Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem z katolickiej rodziny, rozstałem się z kościołem i to była długo dojrzewająca decyzja. Do kościoła również miałem okazje chodzić i to od dziecka. Nie jestem jakiś antykościelny, bo znam wielu księży do rany przyłóż.
Może to rozwieje jakieś wątpliwości.
Ps Może skończmy na tym, bo jakiś tasiemiec się z tego komentarza zrobił i poza tym był na zupełnie inny temat xD
0
Czy ktoś z tu obecnych miał styczność z serialem Peaky Blinders ?
Może go polecić?
0
To przywódcy duchowni chcą żebyśmy myśleli, że umysł ludzki jest za płytki. Nie analizować Biblii na własną rękę, nie wyciągać wniosków. Ta księga to stek absurdów, które przeczą temu co wygadują księża z ambon podczas kazań. Wystarczy ją przeczytać, żeby to zobaczyć.
1
Obstawiłem, do tego GSW, które wygrało 1 punktem, masakra :D 5 dyszek wpadło
8
Na razie to się nic wielkiego nie stało, więc nie ma co wróżyć z fusów. Raczej za parę dni wszystko ucichnie.
3
Nie tyle władzy, co odbudowanie pozycji Rosji na świecie po 91 roku, co Putin systematycznie robi, no a poszerzanie terytorium o ważne terytoria akurat pozycje geopolityczną poprawia.
Oni nie mogą się pogodzić, że obecnie w porównaniu do Chin i USA są raczej średniakiem.
1
Nic oficjalnego jeszcze. Zwołali naradę - to było podane do wiadomości, ale nic o stanie na razie nie widzę w głównych mediach.
3
Liverpool ma w sobie gen frajerstwa, ale PSG też go posiada, więc uważam że tak.
5
Szacun, ciekawe czy nie przepadnie gdzieś w czeluściach, bo rzadko się słyszy po latach o takich dzieciakach, które coś wygrywały. Głos się zmienia itd. No ale powodzenia.
7
Nie xD Miała szansę zabłysnąć haha
0
GSW chyba zaryzykuję. Myślisz że Harden rzuci 29 pkt?
0
Jakieś fajne bety na NBA? Tylko nie na chybił trafił a raczej podparte jakimiś przesłankami :D
4
Jedyny powód dla którego Valverde ma tu jeszcze swoich obrońców to chyba tragiczny sezon Realu, który równie słabo poczyna sobie w La Lidze. Przecież tu nie ma stylu a i wyniki są coraz gorsze.
1
Dobra, teraz Dembele może wejść. :)
2
Tragiczne widowisko, spodziewałem się szachów, ale to nawet szachy nie są, to bierki jakieś.
2
Chyba troszkę inaczej to powiedział, przynajmniej ja inaczej to odebrałem.
0
Son co ich porobił
0
Tak, Widzew chyba to był.
0
Procentowo nie wygląda to niestety tak kolorowo, widziałem kiedyś ranking to dominowały kluby niemieckie i nawet jakiś klub z Polski się przewinął.
0
Kane! Ależ mecz na Wembley, jest już 2-0.
0
Cienko Chelsea wygląda póki co.
1:0, Alli.
46
Weź takiego utłucz na Wigilię, jeszcze byś wpier.. dostał
1
Old Trafford chyba xD
0
Na kolarstwo niech sie przerzucą jak mają tak grać xD
0
Dni Kovaca są policzone.
0
Nie no gość jest psychiczny xD
2
Tam się cała drużyna rozkłada, nie tylko zdobywane gole.
2
Mnie to dupa zaczęła boleć jak zobaczyłem czerwony kupon na fortunie już po pierwszym wydarzeniu.
3
haha xD co za chłop
1
https://img4.dmty.pl//uploads/201002/1267387145_by_hanusz_600.jpg
Ech, ci niedowiarkowie.