0

Alonso jaki gol xD

0

Haha też mam Courtois, z Chelsea jeszcze Marcos Alonso :D Ale chyba więcej pkt wpadnie za bramki/asysty niż czyste konto

6

Ja uważam, że nie. Nie widzę w nim nic specjalnego, poza wykańczaniem akcji niczym szczególnym nie bryluje.

0

Eriksen i Kane w Fantasy, no i Alderweireld, wiec dobrze jakby coś wcisnęli ;D

5

Real jakoś dał radę, każdy z BBC klauzula po miliard, inni ważni zawodnicy po 500 mln ;D

58

Miły pomocnik Seri :D

0

Atleti 2-2, grają w 10 :)

45

Pamiętaj złotą zasadę, lepiej pierwszy niż ostatni xD

1

Czemu? To 2 inne pozycje, potrzebny jest zarówno jeden jak i drugi ;P

3

Ja Chicharito nie wpuściłem a widzę, że bramkę załadował, ale nie wiedziałem po prostu że muszę wpuszczać zawodnika przed meczem, myślałem że jak jest na ławce też dostanę pkt xD

0

A jaki to ma efekt w FPL ?

1

Pogba gol, ile w fantasy dostanę jak go mam?

2

Nawet Bóg nie wie XD

10

Miał chyba jakieś problemy zdrowotne z tego co czytałem, więc to niekoniecznie przez jego zaniedbanie.

8

Kante chyba tylko z wyglądu, bo z tego co się zorientowałem to dosyć kreatywny i dobrze uzdolniony technicznie zawodnik a Kante to kasator akcji :D

23

dla mnie to mogą Eskimosów sprowadzać, jeśli wniosą odpowiedni poziom gry

3

Bo jak Shaw grał to było jeszcze gorzej xD

0

Di Maria to chyba najbardziej 'nierówno' grający piłkarz na świecie, 1 mecz dobry 3 do kitu ;/

11

Oni nie "myśleli". Oni nie myślą. Xd

0

Reakcja łańcuchowa wydawała się oczywista po przymusowych rozesłaniach tych "jegomościów" po całej Europie. Dobrze, że nawet pomimo gróźb użycia siły nie wcisnęli nam tych fal "uchodźców"

3

maczetami od razu, po co bawić się w półśrodki xD

1

A z czego tam czerpać przyjemność? Ze spektakularnych "akcji" Rakiticia? Ja nie oczekiwałem zbyt wiele, bo wiem że kadrę mamy na ten moment przeciętną.

0

De Vrij zostaje w Lazio przecież, ale fakt, to może być bardzo udane okienko dla Juve.

8

Bartomeu ze świtą w przerwie meczu powinni wyjść ze stadionu i pierwszym lotem do Liverpoolu i Dortmundu. My nie mamy kadry żeby konkurować z Realem.

5

Rakitić to jest jakaś katastrofa, naprawdę Paulinho nie ma trudnego zadania, żeby wejść do 1 składu z takim konkurentem

1

"Pech" jak Messi strzela to jest to pech, gdyby strzelał Suarez to opinia byłaby zgoła inna :D

2

"I Herkules dupa jak wrogów kupa" xD

2

Nie liczy się ilość tylko jakość :) A tak jest mizerna.

1

Przykro się na to patrzy, jesteśmy po prostu przeciętni.

0

Tak obiektywnie patrząc to obstawiłbym 3-1 dla Realu, ale zobaczymy może się mile zaskoczę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?