Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alonso jaki gol xD
0
Haha też mam Courtois, z Chelsea jeszcze Marcos Alonso :D Ale chyba więcej pkt wpadnie za bramki/asysty niż czyste konto
6
Ja uważam, że nie. Nie widzę w nim nic specjalnego, poza wykańczaniem akcji niczym szczególnym nie bryluje.
0
Eriksen i Kane w Fantasy, no i Alderweireld, wiec dobrze jakby coś wcisnęli ;D
5
Real jakoś dał radę, każdy z BBC klauzula po miliard, inni ważni zawodnicy po 500 mln ;D
58
Miły pomocnik Seri :D
0
Atleti 2-2, grają w 10 :)
45
Pamiętaj złotą zasadę, lepiej pierwszy niż ostatni xD
1
Czemu? To 2 inne pozycje, potrzebny jest zarówno jeden jak i drugi ;P
3
Ja Chicharito nie wpuściłem a widzę, że bramkę załadował, ale nie wiedziałem po prostu że muszę wpuszczać zawodnika przed meczem, myślałem że jak jest na ławce też dostanę pkt xD
0
A jaki to ma efekt w FPL ?
1
Pogba gol, ile w fantasy dostanę jak go mam?
2
Nawet Bóg nie wie XD
10
Miał chyba jakieś problemy zdrowotne z tego co czytałem, więc to niekoniecznie przez jego zaniedbanie.
8
Kante chyba tylko z wyglądu, bo z tego co się zorientowałem to dosyć kreatywny i dobrze uzdolniony technicznie zawodnik a Kante to kasator akcji :D
23
dla mnie to mogą Eskimosów sprowadzać, jeśli wniosą odpowiedni poziom gry
3
Bo jak Shaw grał to było jeszcze gorzej xD
0
Di Maria to chyba najbardziej 'nierówno' grający piłkarz na świecie, 1 mecz dobry 3 do kitu ;/
11
Oni nie "myśleli". Oni nie myślą. Xd
0
Reakcja łańcuchowa wydawała się oczywista po przymusowych rozesłaniach tych "jegomościów" po całej Europie. Dobrze, że nawet pomimo gróźb użycia siły nie wcisnęli nam tych fal "uchodźców"
3
maczetami od razu, po co bawić się w półśrodki xD
1
A z czego tam czerpać przyjemność? Ze spektakularnych "akcji" Rakiticia? Ja nie oczekiwałem zbyt wiele, bo wiem że kadrę mamy na ten moment przeciętną.
0
De Vrij zostaje w Lazio przecież, ale fakt, to może być bardzo udane okienko dla Juve.
8
Bartomeu ze świtą w przerwie meczu powinni wyjść ze stadionu i pierwszym lotem do Liverpoolu i Dortmundu. My nie mamy kadry żeby konkurować z Realem.
5
Rakitić to jest jakaś katastrofa, naprawdę Paulinho nie ma trudnego zadania, żeby wejść do 1 składu z takim konkurentem
1
"Pech" jak Messi strzela to jest to pech, gdyby strzelał Suarez to opinia byłaby zgoła inna :D
2
"I Herkules dupa jak wrogów kupa" xD
2
Nie liczy się ilość tylko jakość :) A tak jest mizerna.
1
Przykro się na to patrzy, jesteśmy po prostu przeciętni.
0
Tak obiektywnie patrząc to obstawiłbym 3-1 dla Realu, ale zobaczymy może się mile zaskoczę.