Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chwila, jaki kawałek ma 3.5 miliarda wyświetleń? Bo rekord jest chyba 3 (see you again), albo coś mnie ominęło.
@EDIT: Dobra ogarnąłem już, sporo mnie ominęło jednak XD
1
Kto nie oglądał niech pierwszy rzuci kamień xD
30
2/3, nie oszukujmy się, to będzie potwornie trudne zebrać tyle głosów.
21
Tak sobie rozmyślałem nad tymi 2 błędami na korzyść Ukrainy, po czym usłyszałem że sędziowali Hiszpanie. Przestałem rozmyślać, już wszystko zrozumiałem.
0
Tak jak kolega wyżej napisał, czasami gdy mecz jest rozgrywany np. dzien później to kupon jest rozliczony po tym meczu dopiero, jeśli mecz jest w jakiś późniejszych terminach to wydarzenie jest po kursie 1. Nie wiadomo chyba jeszcze kiedy powtórzą ten mecz, więc cieżko powiedzieć. ;d
1
liczony po kursie 1 jest
8
Sissoko, Chryste Panie...
1
Nie z Totkami tylko już z Ajaxem jak tam grał, dużo lat przespaliśmy ;D
4
Eriksen*
-co?
-pisze się Eriksen
-a tak, przepraszam
xD
0
To okienko to katastrofa, powinno być co roku wspominane corocznie minutą ciszy przed meczami. xd Wiem, że możemy wygrać wszystko, bla bla bla i takie bzdury, ale na papierze to wygląda słabo.
0
Tak grał cały sezon w Monaco :P Taki bardziej ŚLP
0
Moim zdaniem nic się nie wydarzy ;P Dużo szumu a wszystko zostanie bez zmian, jak zawsze.
1
Taka paka... a ten Coman tam pasuje jak wół do karety.
0
Powołania były, jak Dembele był poza składem BVB i jeszcze nie był w Barcelonie, więc selekcjoner go pominął, słusznie z resztą
1
również* ortografia też wiele ułatwi :D
*bez złośliwości
0
Na skrzydle za Di Marie, tak obstawiam.
0
William ? Szekspir? xD
4
A Lemar był jedną z wiodących postaci tej drużyny :)
5
Samper sprzedany? Pierwsze słyszę O.o Poza tym skąd te informacje w ogóle?
4
http://www.galeriapegaz.pl/img/p/442-3328.jpg
kibice Barcelony czekający na transfer Coutinho
10
Dobra wiadomość jest taka, że Twaro i Smoku chcą, przynajmniej na ten moment, założyć własny projekt. Fajnie :D
0
NC+ się sypie, to kwestia czasu aż reszta 'ekipy' rozejdzie się do konkurencji lub stworzy jakąś alternatywę, szkoda bo komentowanie meczów w elevent a nc+ to przepaść.
6
Nowa umowa Messiego XD
0
Nie wiem, dla mnie to kolejny średniak, chciałem wytłumaczyć go tym, że jest Anglikiem, ale Rose i Kane to też Anglicy. Nie wiem o co tam chodzi xD
9
Di Maria jest po prostu średnim piłkarzem. Nie wiem dlaczego wielu ludzi tego nie widzi. Czemu średnim? Zagra 2 genialne mecze a 10 bardzo słabych i tak wyglądają jego sezony od wielu, wielu lat. On jest jakiś 'niestabilny' piłkarsko i tyle xD
3
Hah :D
Manipulator albo cwaniak- te określenia lepiej pasują.
2
Rydzyk utrzymuje się w dużej mierze dzieki naiwności starszych ludzi. Słowo złodziej tutaj nie pasuje, stanowczo ma ono inne znaczenie.
1
Niestety taki jest efekt jak właścicielom kompletnie nie zależy na wynikach sportowych klubu a przychodach.
1
Rzeczywiście, bo prawie same leszcze w zespole xD
0
Z resztą on gra gdzie chce, jego ustawienie na papierze nie ma sensu najmniejszego.