0

Chwila, jaki kawałek ma 3.5 miliarda wyświetleń? Bo rekord jest chyba 3 (see you again), albo coś mnie ominęło.

@EDIT: Dobra ogarnąłem już, sporo mnie ominęło jednak XD

1

Kto nie oglądał niech pierwszy rzuci kamień xD

30

2/3, nie oszukujmy się, to będzie potwornie trudne zebrać tyle głosów.

21

Tak sobie rozmyślałem nad tymi 2 błędami na korzyść Ukrainy, po czym usłyszałem że sędziowali Hiszpanie. Przestałem rozmyślać, już wszystko zrozumiałem.

0

Tak jak kolega wyżej napisał, czasami gdy mecz jest rozgrywany np. dzien później to kupon jest rozliczony po tym meczu dopiero, jeśli mecz jest w jakiś późniejszych terminach to wydarzenie jest po kursie 1. Nie wiadomo chyba jeszcze kiedy powtórzą ten mecz, więc cieżko powiedzieć. ;d

1

liczony po kursie 1 jest

8

Sissoko, Chryste Panie...

1

Nie z Totkami tylko już z Ajaxem jak tam grał, dużo lat przespaliśmy ;D

4

Eriksen*
-co?
-pisze się Eriksen
-a tak, przepraszam
xD

0

To okienko to katastrofa, powinno być co roku wspominane corocznie minutą ciszy przed meczami. xd Wiem, że możemy wygrać wszystko, bla bla bla i takie bzdury, ale na papierze to wygląda słabo.

0

Tak grał cały sezon w Monaco :P Taki bardziej ŚLP

0

Moim zdaniem nic się nie wydarzy ;P Dużo szumu a wszystko zostanie bez zmian, jak zawsze.

1

Taka paka... a ten Coman tam pasuje jak wół do karety.

0

Powołania były, jak Dembele był poza składem BVB i jeszcze nie był w Barcelonie, więc selekcjoner go pominął, słusznie z resztą

1

również* ortografia też wiele ułatwi :D
*bez złośliwości

0

Na skrzydle za Di Marie, tak obstawiam.

0

William ? Szekspir? xD

4

A Lemar był jedną z wiodących postaci tej drużyny :)

5

Samper sprzedany? Pierwsze słyszę O.o Poza tym skąd te informacje w ogóle?

4

http://www.galeriapegaz.pl/img/p/442-3328.jpg
kibice Barcelony czekający na transfer Coutinho

10

Dobra wiadomość jest taka, że Twaro i Smoku chcą, przynajmniej na ten moment, założyć własny projekt. Fajnie :D

0

NC+ się sypie, to kwestia czasu aż reszta 'ekipy' rozejdzie się do konkurencji lub stworzy jakąś alternatywę, szkoda bo komentowanie meczów w elevent a nc+ to przepaść.

6

Nowa umowa Messiego XD

0

Nie wiem, dla mnie to kolejny średniak, chciałem wytłumaczyć go tym, że jest Anglikiem, ale Rose i Kane to też Anglicy. Nie wiem o co tam chodzi xD

9

Di Maria jest po prostu średnim piłkarzem. Nie wiem dlaczego wielu ludzi tego nie widzi. Czemu średnim? Zagra 2 genialne mecze a 10 bardzo słabych i tak wyglądają jego sezony od wielu, wielu lat. On jest jakiś 'niestabilny' piłkarsko i tyle xD

3

Hah :D
Manipulator albo cwaniak- te określenia lepiej pasują.

2

Rydzyk utrzymuje się w dużej mierze dzieki naiwności starszych ludzi. Słowo złodziej tutaj nie pasuje, stanowczo ma ono inne znaczenie.

1

Niestety taki jest efekt jak właścicielom kompletnie nie zależy na wynikach sportowych klubu a przychodach.

1

Rzeczywiście, bo prawie same leszcze w zespole xD

0

Z resztą on gra gdzie chce, jego ustawienie na papierze nie ma sensu najmniejszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?