1

Debiucie w LM chyba, bo ogólnie to już grał :D

0

Jego problem to nieregularność, bo fatalne występy przeplata bardzo dobrymi. Z czasem może być to bardzo konkretny piłkarz :D

3

Suarez katastrofa póki co :(

0

Suarez kompletnie bezproduktywny już w kolejnym meczu, nie bardzo rozumiem koncepcje Valverde na tego piłkarza

3

"To jest kabaret, który gra jeden skecz. Ile byś nie grał nie wejdzie jeden mecz"

;)

0

Nie dałem, słaby kurs był ponad 1.2 a jakoś wybitnie Bawarczycy nie grają ostatnio ;d

0

under 3.5 powinno wejść dziś :D + Chelsea z handi, wracają do LM i będą chcieli się pokazać na własnym stadionie

7

8

E tam, i tak najlepsza była ta co do największych krajów na świecie zaliczyła Koreę Północną, którą ledwo na mapie widać XDD

0

Nic, oglądaj bo Dembeluś wszedł xd

0

Albuś, lol XD

3

Uli Hoeness po prostu jest wściekły, że podebraliśmy im piłkarza ze szkółki. Zwykły niemiecki cham i prostak.

1

Nie cytujmy Wengera, mówmy o wielkiej piłce ;)

0

"2 minuty Jordiego Alby" xD

0

Iniesta nie jest obecnie na poziomie Modricia, nie przesadzajmy.

1

Nie można chrzanić Neymara, bo z mocniejszym rywalem jak go przykryją (Messiego) to leżymy. Co bylo z resztą widać w dwumeczu z Realem.

7

Z tego Semedo to grubszy cwaniak może być :D

0

O ile za kilkadziesiąt lat nie uderzy w ziemię jakaś kometa to pewnie znajdzie się ktoś podobny lub lepszy od Iniesty, takie życie. :D

0

Taktyczne kamikadze xD

0

Lukaku gol, 2-1 dla United, brawo!

3

Bez szans, jeszcze 3 dostaną zaraz :D Graja jak ananasy dziś.

2

Jak twój avatar xD

4

Sierpień się skończył to i Kane wystrzelił. Już 2, właśnie dlatego mam go w FPL. :D

2

Ta i Barney na skrzydle, haha

12

Najlepszy był Fred i nawet z tym nie handluj xD

1

Nie obwiniałbym tu Mane, on nawet nie widział Edersona, ale nie zgadzam się, że niezasłużone czerwo, bo go nieumyślnie skasował.

2

Mane czerwona, Liverpool gra w 10 :) Spoko

1

"Przeczytał go jak zdanie Ala ma kota"
Twaro, będzie mi Ciebie brakowało :D

0

Brawo Kun, jazda z nimi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?