5

Szacun, że w ogóle z szatni wyszli.

0

Prędzej Messi na skrzydle a Cou na 10.

0

Mane, jechać z nimi!

0

Firmono, gool! :D

0

Salah jaka patelnia, haha

18

Nie nasz wóz nie będzie nas wiózł xD

1

Mam nadzieję, że Makuszewski tylko dziś nie jest w swojej dyspozycji, bo dostał powołanie a gra dziś tragicznie ;d

8

Po wg nie stawiamy kropki. Tak tylko na przyszłość ;P
jak ostatnia litera skrótu jest ostatnią literą pełnego wyrazu to bez kropki xD

0

Nie, samego piłkarza hejtowali też. Niesłusznie, ale hejtowali. ;)

21

Hahahah
"Mógł do Paulinho, czemu nie gracie do Paulinho"
a tak go hejtowali xD

0

United gol, Marcus Rashford :P

6

Może to jest recepta na wygranie ligi hiszpańskiej, umiejętność strzelania bramek z tyłka? xD

3

Paco na skrzydle, gramy w 10.

2

Coś mu się styki chyba poprzepalały ostatnio.

1

Strzał naprawdę mocny i przy słupku jest niemożliwy do obrony, bo bramkarz nie ma czasu, żeby dolecieć do piłki i to jest udowodnione xD Fakt, jakoś źle to jednak tego karnego nie wykonał.

31

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20993902_1776662479029854_7603530501811698264_n.jpg?oh=4c5df95acf81ad90e9d5660233638911&oe=5A30B9E3

"Estadio BBVA Bancomer w meksykańskim Monterrey u podnóży Cerro de La Silla"

//Dominik Szarek, fb.

24

"Planuje", "Ma zamiar", "Prawdopodobnie", "W najbliższych dniach, godzinach".
Ileż można ;D

0

Elektryczne Gitary - Co Ty tutaj robisz?

0

Jakbym wiedział, że trzeba wpuszczać typów z ławki żeby dostać pkt to jeszcze by 13 za Chicharito wpadło xD Ale słabo jeszcze ogarniam, jak tam u Ciebie, ile po 2 kolejkach?

0

57 pkt w debiucie w FPL, mogło być lepiej, ale i tak znacznie powyżej średniej :D

0

Rooney gol, Everton wygrywa z City na Etihad 1:0 !

3

Niech macha tymi łapami dalej to wyleci jak Griezmann wczoraj.

4

PSG w plecy xD

0

Mogą samobójczą zapisać w sumie.

0

To już osobna kwestia, że tutaj się opiernicza, ale tam nie wydaję mi się żeby aż taki zawinił :D "Upadek" Milanu to dużo bardziej złożona sprawa.

2

Nie dzięki niemu, z czego on miał piłkarzy kupować jak Milan już pieniędzy nie miał praktycznie? XD

3

Wierzyć można, ale realnie oceniać nasza sytuację i trzeźwo myśleć to też spoko sprawa, polecam :D

0

To nawet spoko wyszło, dzięki :D

0

Pytanie do osób grających w Fantasy PL.
Ile pkt zdobytych w kolejkę można uznać za w miarę dużą liczbę, tak dla porównania chce wiedzieć?

1

Hahahaha, ależ napadzior, wszedł i od razu bramka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?