Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szacun, że w ogóle z szatni wyszli.
0
Prędzej Messi na skrzydle a Cou na 10.
0
Mane, jechać z nimi!
0
Firmono, gool! :D
0
Salah jaka patelnia, haha
18
Nie nasz wóz nie będzie nas wiózł xD
1
Mam nadzieję, że Makuszewski tylko dziś nie jest w swojej dyspozycji, bo dostał powołanie a gra dziś tragicznie ;d
8
Po wg nie stawiamy kropki. Tak tylko na przyszłość ;P
jak ostatnia litera skrótu jest ostatnią literą pełnego wyrazu to bez kropki xD
0
Nie, samego piłkarza hejtowali też. Niesłusznie, ale hejtowali. ;)
21
Hahahah
"Mógł do Paulinho, czemu nie gracie do Paulinho"
a tak go hejtowali xD
0
United gol, Marcus Rashford :P
6
Może to jest recepta na wygranie ligi hiszpańskiej, umiejętność strzelania bramek z tyłka? xD
3
Paco na skrzydle, gramy w 10.
2
Coś mu się styki chyba poprzepalały ostatnio.
1
Strzał naprawdę mocny i przy słupku jest niemożliwy do obrony, bo bramkarz nie ma czasu, żeby dolecieć do piłki i to jest udowodnione xD Fakt, jakoś źle to jednak tego karnego nie wykonał.
31
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20993902_1776662479029854_7603530501811698264_n.jpg?oh=4c5df95acf81ad90e9d5660233638911&oe=5A30B9E3
"Estadio BBVA Bancomer w meksykańskim Monterrey u podnóży Cerro de La Silla"
//Dominik Szarek, fb.
24
"Planuje", "Ma zamiar", "Prawdopodobnie", "W najbliższych dniach, godzinach".
Ileż można ;D
0
Elektryczne Gitary - Co Ty tutaj robisz?
0
Jakbym wiedział, że trzeba wpuszczać typów z ławki żeby dostać pkt to jeszcze by 13 za Chicharito wpadło xD Ale słabo jeszcze ogarniam, jak tam u Ciebie, ile po 2 kolejkach?
0
57 pkt w debiucie w FPL, mogło być lepiej, ale i tak znacznie powyżej średniej :D
0
Rooney gol, Everton wygrywa z City na Etihad 1:0 !
3
Niech macha tymi łapami dalej to wyleci jak Griezmann wczoraj.
4
PSG w plecy xD
0
Mogą samobójczą zapisać w sumie.
0
To już osobna kwestia, że tutaj się opiernicza, ale tam nie wydaję mi się żeby aż taki zawinił :D "Upadek" Milanu to dużo bardziej złożona sprawa.
2
Nie dzięki niemu, z czego on miał piłkarzy kupować jak Milan już pieniędzy nie miał praktycznie? XD
3
Wierzyć można, ale realnie oceniać nasza sytuację i trzeźwo myśleć to też spoko sprawa, polecam :D
0
To nawet spoko wyszło, dzięki :D
0
Pytanie do osób grających w Fantasy PL.
Ile pkt zdobytych w kolejkę można uznać za w miarę dużą liczbę, tak dla porównania chce wiedzieć?
1
Hahahaha, ależ napadzior, wszedł i od razu bramka.