Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mane, goooool! :D
0
to Bet365, bety są w Polsce nielegalne ;d
6
STS jest jedną z legalnie działających firm, które odprowadzają podatki. TO nie ma z tym nic wspólnego.
0
Mógłby ktoś sprawdzić czy strona STS u niego działa?
4
Z każdym kolejnym rokiem doceniam takich zawodników coraz bardziej ;/
4
Widzę po komentarzach, że mecz już praktycznie wygrany, haha :D
20
Jak masz niebezpieczną okolicę to też wolałbym spacer
1
Jest na ławce, ale jest po kontuzji więc nie wpuścił go.
0
Boliwia na prowadzeniu. :)
0
Chyba nawet wysokość na jakiej rozgrywa się mecz nie tłumaczy tego, że nie mogą kilku podań wymienić.
0
Boliwia o klasę lepsza w pierwszych minutach.
8
CO więcej, jeśli Urugwaj nie wygra to wskoczymy na 10,
0
Zależy, ja np. podzielam zdanie kolegi, nie grają nic specjalnego.
0
Ten Morata to jest oszczędny technicznie
0
Przecież Dybala jest poza kadrą, kontuzje ma.
1
bez trenera to oni sobie moga tulipany posadzić, ich kadra z resztą też taka 5/10
0
Thiago Alcantara to powiedział.
0
Nie stwierdzenia a zapytanie. Na końcu jest znak zapytania. Niczym tytuł z Onetu.
0
To był towarzyski
0
Leno w bramce Niemców na mecz z Azerbejdżanem XD Marc numerem 3 w kadrze?
0
Przykro patrzeć na Holandię. Na ten moment to przeciętna reprezentacja, która powinna być zadowolona tym, ze w ogóle zakwalifikowała się do jakiegoś turnieju. Najsłabsza kadra od lat niestety.
0
To przy założeniu, że będziemy grać 3-4-3 a tak będzie, gdy trenerem zostanie Unzue ( chyba ). W każdym razie nie sądzę, aby to był dla nas priorytet teraz.
0
I gdzie miałby u nas grać? Absurd.
0
https://iv.pl/images/44577499411665276213.png
0;0 0;0 0;0
jak ja obstawiam mecze to zawsze dzieją się dziwne, ciężko wytłumaczalne rzeczy -.-
0
U Dominika Szarka na fejsie live ( futbolove)
0
Legendy liverpoolu prowadzą 2-0 z Realem xd
0
pewnie, ale taki ubogi ten kupon teraz, ze szok xD
2
liczone jest tak jakby go w ogóle na kuponie nie było z tego co wiem
0
Musiało się coś odwalić, bo kupon by mi wszedł :)))
0
Mbapee xd
https://cronaldodaily.com/wp-content/uploads/2017/02/kylian-mbappe-cristiano-ronaldo-2012_9gyq29d1shv4175kk1sg11n2g-1.jpg