16

Arsenal pies ogrodnika sam nie wskoczy wyżej w tabeli i innemu nie da xD

3

Ja bym się cieszył, że grając padake można 3-0 wygrać... bardzo bym się cieszył, to wielka zaleta -.-

0

Kolejny duży krok Realu w stronę tytułu, jednak zostało 10 spotkań i spora szansa, że gdzieś się potkną... tylko, że my wcale nie mamy łatwiej. xd

0

Benzema i 1:0

0

Oba obiekty raczej słabe pod tym względem. Coś tam pokrzyczą na początku a potem piknik xd

0

Proponuję zobaczyć powtórkę wczorajszego meczu Villareal z Eibar i popis tych patałachów udających arbitrów. Oni powinni zostać wywaleni na zbity pysk a są bezkarni mimo wypaczania wyników meczów praktycznie co kolejkę

0

Jadą z nimi równo, szkoda Kamila ;/

1

Jak Monaco to wygra to usuwam konto z tej strony.

0

Pozamiatane, ładny gol Cavaniego.

0

co ty ;D 2 inne

0

0

Jeden z tysiąca naszych transferów xD

5

Lemaaaaaar!! 1:1

0

I zmowa livescore, flashscore i jeszcze kilku innych stron,ta? xd

1

Puchar ligi, Francja, zaczynamy ;d
PSG już prowadzi... czuję, że zaraz będzie można mecz przełączyć

0

Że gra mądrze i odpowiedzialnie.

4

United jak zwykle "niezawodne" :d Czerwone parówy

1

Lepiej stawiać na takie wygrane niż mieć na kuponie 1 koła za 3 zł i marudzić, że nie wchodzi :D Dużo częściej mi wchodziło jak miałem np. 100 zł ale za 5 zł czyli zysk i tak spory

0

Tottenham, United i jeszcze Chelsea nawet 2... ;(

0

Wstawiłem o 3 jakoś ten filmik, ale usunęli mi, nie wiem czemu, nie obraża nikogo raczej

0

Jeszcze Chelsea mi kupon spieprzy... chyba, że to jakieś Prima Aprilis na flashscore -.-

0

To teraz lewy dla odmiany asysta :D Muller bramka

4

Lewy gol, brawo
@ No i świetna asysta Thiago.

2

Ander Herrera, gdyby ktoś nie widział
http://www.futhead.com/17/players/4963/ander-herrera/
XDDD

0

Moim zdaniem zasugerował, że Ney ma dość średnie wykończenie i ma 100% racji.

0

Villareal 1-2 Eibar
dziękuję, dobranoc ;D po kuponie

0

Coutinho przecież bez problemu radzi sobie w pomocy :D Po co Leo cofać

0

Ależ akcja Coutinho! 2-1, co za mecz

0

1;1 w Liverpoolu :D

0

Wyczyściłem ciasteczka w chrome i już śmiga, także się wyjaśniło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?