Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Arsenal pies ogrodnika sam nie wskoczy wyżej w tabeli i innemu nie da xD
3
Ja bym się cieszył, że grając padake można 3-0 wygrać... bardzo bym się cieszył, to wielka zaleta -.-
0
Kolejny duży krok Realu w stronę tytułu, jednak zostało 10 spotkań i spora szansa, że gdzieś się potkną... tylko, że my wcale nie mamy łatwiej. xd
0
Benzema i 1:0
0
Oba obiekty raczej słabe pod tym względem. Coś tam pokrzyczą na początku a potem piknik xd
0
Proponuję zobaczyć powtórkę wczorajszego meczu Villareal z Eibar i popis tych patałachów udających arbitrów. Oni powinni zostać wywaleni na zbity pysk a są bezkarni mimo wypaczania wyników meczów praktycznie co kolejkę
0
Jadą z nimi równo, szkoda Kamila ;/
1
Jak Monaco to wygra to usuwam konto z tej strony.
0
Pozamiatane, ładny gol Cavaniego.
0
co ty ;D 2 inne
0
Genialna asysta Polaka w lidze włoskiej
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/686722544843214/
0
Jeden z tysiąca naszych transferów xD
5
Lemaaaaaar!! 1:1
0
I zmowa livescore, flashscore i jeszcze kilku innych stron,ta? xd
1
Puchar ligi, Francja, zaczynamy ;d
PSG już prowadzi... czuję, że zaraz będzie można mecz przełączyć
0
Że gra mądrze i odpowiedzialnie.
4
United jak zwykle "niezawodne" :d Czerwone parówy
1
Lepiej stawiać na takie wygrane niż mieć na kuponie 1 koła za 3 zł i marudzić, że nie wchodzi :D Dużo częściej mi wchodziło jak miałem np. 100 zł ale za 5 zł czyli zysk i tak spory
0
Tottenham, United i jeszcze Chelsea nawet 2... ;(
0
Wstawiłem o 3 jakoś ten filmik, ale usunęli mi, nie wiem czemu, nie obraża nikogo raczej
0
Jeszcze Chelsea mi kupon spieprzy... chyba, że to jakieś Prima Aprilis na flashscore -.-
0
To teraz lewy dla odmiany asysta :D Muller bramka
4
Lewy gol, brawo
@ No i świetna asysta Thiago.
2
Ander Herrera, gdyby ktoś nie widział
http://www.futhead.com/17/players/4963/ander-herrera/
XDDD
0
Moim zdaniem zasugerował, że Ney ma dość średnie wykończenie i ma 100% racji.
0
Villareal 1-2 Eibar
dziękuję, dobranoc ;D po kuponie
0
Coutinho przecież bez problemu radzi sobie w pomocy :D Po co Leo cofać
0
Ależ akcja Coutinho! 2-1, co za mecz
0
1;1 w Liverpoolu :D
0
Wyczyściłem ciasteczka w chrome i już śmiga, także się wyjaśniło :D