Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Już na chłodno trzeba stwierdzić kilka rzeczy.
*Po pierwsze transfery na ten sezon wypadły zdecydowanie słabo, jedynie Umtiti okazał się strzałem w '10', reszta sprowadzonych graczy po prostu poziomem jeszcze nie jest w stanie dać na tego, czego potrzebuje drużyna co sezon aspirująca do miana najlepszej na świecie.
*Lucho odchodzi i chyba wybrał do tego odpowiedni moment. Drużyna jest bez motywacji, to był mecz o ligę a chłopaki wyglądali jakby grali sparing z Torpedą Rożental i Puchar Wójta.
* Teoretycznie wciąż jesteśmy w walce o trzy tytuły, niemniej tylko w Pucharze Króla jesteśmy uważani za faworyta, forma jest strasznie nierówna, możemy zagrać mecz marzeń, jednocześnie jesteśmy w stanie przegrać z połową drużyn La Liga grając koszmarny mecz.
Ciekawy sezon, nie ma co. Wciąż trzeba wierzyć. ;C
2
A we wtorek J Stadium. Boże miej nas w opiece.....
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/03/15/10/3E462B0200000578-4315748-image-a-10_1489575218052.jpg
1
Jeszcze Malaga z gola okradziona, hahah to jest jakiś koszmar.
0
Jasne, ale liczy się całokształt a nie jednorazowe mecze. Jeszcze mu daleko, by być postacią pierwszoplanową.
0
Nie ma nikogo, kogo można do Messiego porównać, absolutnie nikogo, statystyki i sama gra to potwierdzają.
7
To jeszcze dzieciak a nie żaden lider.... gdzie mu do złotej piłki.
0
Czemu on kur... strzału nie oddał? Znowu...
2
Szlag* To my gramy jak patałachy, więc nie wiem o co chodzi.
0
Andres, zrób coś ;(
1
Tak naprawdę to my gramy w 9.... Mateusz i Gomes to jakaś zakamuflowana opcja madrycka, macki Pereza sięgają nawet do szatni Barcelony xDDD
4
PSG chyba przedwcześnie dostało nagrodę frajera sezonu, jak nie wykorzystamy kolejnego prezentu od Realu to ja się załamię po prostu.. ileż do chu... pana można, ile?
1
Messi znowu cofa się do środka, bo kto ma rozgrywać? Ręce opadają..
0
RSSS u siebie
0
Co ja się łudziłem na dobre sędziowanie... brutalna rzeczywistość xD
0
To wiadomo od dawna, Canal+ na świetnych komentatorów.
0
Rozumiem ;)
0
Dzisiaj bardzo dobre zawody arbitra w derbach, więc może to był dobry znak.
0
Twój? Co chwilę ten tekst widzę od jakiś dzieciaków w komentarzach na fejsie :D bez obrazy
1
Czemu akurat z Malagą? Nie mógł tata pooglądać jak z Granadą na CN gramy? xd
0
Bark, więc nie sądzę, żeby Lewy zdążył na Real. Bayern dużo straci, wielki pech.
0
Ależ goooooool!! 2-1
0
ALeż ten Bayern jest groźny, aż się Heynckes przypomina.
2
Lewyyyy, znowu z wolnego, haha
2
Zobaczymy jak Bayern odpowie, także ciężki mecz, choć u nich sytuacja o tyle inna, że ligę mają praktycznie wygrają.
1
Malaga w ostatnich 5 meczach zdobyła 4 punkty ( remis z Leganes, wygrana z Gijon). Jakie ta statystyka ma znaczenie jak na mecze z czołówką Kameniego chowają do szafki i wchodzi jego sobowtór- cyborg z czasem reakcji 0.005 sekundy? XD
5
Uff... zwątpiłem, ale taka jest piłka, jedna akcja i podział punktów. Dziś trzeba wygrać!
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
U siebie: Barcelona, Valencia, Sevilla
Wyjazd: Malaga, Celta, Granada, GIjon
Mecze Realu do końca sezonu, niby potknięcie w którymś z tych spotkań wydaje się bardzo prawdopodobne, ale my musimy wygrać na Bernabeu i wygrywać wszystko do końca a moim zdaniem potkniemy się jeszcze, bo forma nierówna.
0
No ta, po co Griezmannowi na pustaka dać xD
1
Jest tu kolega co dał 1.5 gola Atleti? XD