7

Już na chłodno trzeba stwierdzić kilka rzeczy.

*Po pierwsze transfery na ten sezon wypadły zdecydowanie słabo, jedynie Umtiti okazał się strzałem w '10', reszta sprowadzonych graczy po prostu poziomem jeszcze nie jest w stanie dać na tego, czego potrzebuje drużyna co sezon aspirująca do miana najlepszej na świecie.

*Lucho odchodzi i chyba wybrał do tego odpowiedni moment. Drużyna jest bez motywacji, to był mecz o ligę a chłopaki wyglądali jakby grali sparing z Torpedą Rożental i Puchar Wójta.

* Teoretycznie wciąż jesteśmy w walce o trzy tytuły, niemniej tylko w Pucharze Króla jesteśmy uważani za faworyta, forma jest strasznie nierówna, możemy zagrać mecz marzeń, jednocześnie jesteśmy w stanie przegrać z połową drużyn La Liga grając koszmarny mecz.



Ciekawy sezon, nie ma co. Wciąż trzeba wierzyć. ;C

2

1

Jeszcze Malaga z gola okradziona, hahah to jest jakiś koszmar.

0

Jasne, ale liczy się całokształt a nie jednorazowe mecze. Jeszcze mu daleko, by być postacią pierwszoplanową.

0

Nie ma nikogo, kogo można do Messiego porównać, absolutnie nikogo, statystyki i sama gra to potwierdzają.

7

To jeszcze dzieciak a nie żaden lider.... gdzie mu do złotej piłki.

0

Czemu on kur... strzału nie oddał? Znowu...

2

Szlag* To my gramy jak patałachy, więc nie wiem o co chodzi.

0

Andres, zrób coś ;(

1

Tak naprawdę to my gramy w 9.... Mateusz i Gomes to jakaś zakamuflowana opcja madrycka, macki Pereza sięgają nawet do szatni Barcelony xDDD

4

PSG chyba przedwcześnie dostało nagrodę frajera sezonu, jak nie wykorzystamy kolejnego prezentu od Realu to ja się załamię po prostu.. ileż do chu... pana można, ile?

1

Messi znowu cofa się do środka, bo kto ma rozgrywać? Ręce opadają..

0

RSSS u siebie

0

Co ja się łudziłem na dobre sędziowanie... brutalna rzeczywistość xD

0

To wiadomo od dawna, Canal+ na świetnych komentatorów.

0

Rozumiem ;)

0

Dzisiaj bardzo dobre zawody arbitra w derbach, więc może to był dobry znak.

0

Twój? Co chwilę ten tekst widzę od jakiś dzieciaków w komentarzach na fejsie :D bez obrazy

1

Czemu akurat z Malagą? Nie mógł tata pooglądać jak z Granadą na CN gramy? xd

0

Bark, więc nie sądzę, żeby Lewy zdążył na Real. Bayern dużo straci, wielki pech.

0

Ależ goooooool!! 2-1

0

ALeż ten Bayern jest groźny, aż się Heynckes przypomina.

2

Lewyyyy, znowu z wolnego, haha

2

Zobaczymy jak Bayern odpowie, także ciężki mecz, choć u nich sytuacja o tyle inna, że ligę mają praktycznie wygrają.

1

Malaga w ostatnich 5 meczach zdobyła 4 punkty ( remis z Leganes, wygrana z Gijon). Jakie ta statystyka ma znaczenie jak na mecze z czołówką Kameniego chowają do szafki i wchodzi jego sobowtór- cyborg z czasem reakcji 0.005 sekundy? XD

5

Uff... zwątpiłem, ale taka jest piłka, jedna akcja i podział punktów. Dziś trzeba wygrać!

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3

U siebie: Barcelona, Valencia, Sevilla
Wyjazd: Malaga, Celta, Granada, GIjon

Mecze Realu do końca sezonu, niby potknięcie w którymś z tych spotkań wydaje się bardzo prawdopodobne, ale my musimy wygrać na Bernabeu i wygrywać wszystko do końca a moim zdaniem potkniemy się jeszcze, bo forma nierówna.

0

No ta, po co Griezmannowi na pustaka dać xD

1

Jest tu kolega co dał 1.5 gola Atleti? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?