0

Teraz faktycznie Klopp wystawia go na skrzydle, ale na środku pomocy radził sobie również bardzo dobrze, tylko że on jest bardzo ofensywny, nie wiem czy dałby nam to czego potrzebujemy,

2

Bez kontaktu z przeciwnikiem chyba nawet, doznał jakiegoś urazu niewielkiego (tak mi się wydaję), z tego co widziałem to nie wydaje się to nic groźnego.

2

Dybala kontuzja. Ja mu źle nie życzę, ale jakby tak wyzdrowiał akurat po dwumeczu z nami to będzie okej.

0

Juve prowadzi z Sampdorią, Cuadrado.

0

Hahaha, Valdes co odwalił

2

Obaj piłkarze to najwyższa półka, ale na ten moment Barcelona bardziej potrzebuje kogoś o profilu Verrattiego, takie jest moje zdanie.

0

Sam gracz kibicuje chyba królewskim, więc to byłby mały kłopot ;d

0


się słuchało xD

0

Haha, to się nacieszyli

2

Nie możemy mieć pretensji do Realu, że wygrywają, możemy mieć do siebie, że łatwo tracimy pkt w tym sezonie.

0

Łatwo z nimi jadą tam xD

0

Roberto i tak by wygryzł xD

0

No i mamy 3-1, Arsenal poskładany ;D

5

WBA na prowadzeniu!

4

To, że banda jakiś memicznych dzieciaków robi sobie żarty z jego programów to nie znaczy, że nikt normalny go nie ogląda ;) Lepszy program niż te TVN-owskie ścierwa czy inne syfy pokroju 'Dlaczego ja'

18

Sanchez raczej u nas nie siedział na ławce, ale co ja tam wiem.

0

Juve ma najlepszą albo prawie najlepszą obronę w Europie, ciężko więc nie wysuwać takich wniosków.

0

Sanchez na 1:1 :D Nieźle

0

West Bromwich prowadzi z Arsenalem ;)

0

Ciężko im będzie bez Falcao, mimo że Lottin w dobrej formie

22

chodzi oczywiście o tego małego pajaca? w takim razie sie zgadzam

1

Haha United już w '10', pograne.

1

Zlatan zawieszony a Martial chyba kontuzja jakaś albo chory

9

Visca łebki

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, pewnie ktoś już to napisał, ale sama prawda. Liga jest długa, trzeba walczyć, ale często nie umiemy odpowiedzieć na złą sytuacje na boisku, to frustrujące.

0

Karny dla Juve w 95 minucie!

8

Vanja Milinković-Savić z Lechii Gdańsk ( od następnego sezonu Torino) to brat Sergeja Milinkovicia-Savicia z Lazio, dopiero się dowiedziałem, ciekawe. :D

16

Alves asysta
Deulo asysta
1;1 XD

0

Juve prowadzi z Milanem, Dani Alves z asystą.

9

http://fotserv.pl/upload/1489055679-3211.png

PSG nie jest frajerem roku. Ja nim jestem, już nigdy nie zwątpię w ten zespół, pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?