11

Boże... co za protezy xD

3

wystarczy wejsc jak mecz przegramy :D popcorn i jazda

0

Co za cyrk w obronie xD to nie ma szans powodzenia

2

Jakoś słabo ich widzę, bez Aduriza no ale zobaczymy

0

Co do Boatenga to co jakiś czas zdarzają mu sie takie bramki :D

0

U nas trochę luźniej, ale dalej ciasno :D

1

0

Nie trzeba wydawać ponad 100 mln, żeby mieć świetnego zawodnika :P

0

BUhahahahahaha
Kante

0

3:0, co za dzień, co za dzień xDD

0

Atleti kończy w 10, pięknie :D

0

Gooool! Sevilla, jazda, jazdaa ;D

0

Lechia 3:2, ależ przewrotna jest ta liga :D

1

I bardzo dobrze, remisik albo 1:0 Sevilli, nic lepszego nie może nam się trafić

0

Przede wszystkim solidną w defensywie i tym wygrywali, Sevilla nie ma tyle jakości z tyłu, dlatego obawiam się, że nie ogarną.

5

Ciekawy mecz się zapowiada na Sánchez Pizjuán. Ciekawe ile Sevilla wytrzyma w takim pressingu.

2

City 6 mecz bez zwycięstwa? :D

0

Ale jaką Atleti miało kadrę a jaką ma Sevilla, o top 4 powalczą ale bez przesady :D

0

Wygrana Sevilli, oni się spompują raczej, Atleti lepiej żeby pkt gubiło

0

1:1, City wyrównuje.

0

Znowu powiedzą, że skupiał uwagę, wczoraj w meczu Barcelony i Milanu z Juve było z tym zamieszania i dziś też będzie....

0

Haha, ale jaja tyle czasu żyć w niewiedzy

0

Ale Stones to dobry,młody obrońca :D Błędy w takim wieku będą się zdarzały

0

Święci gol, City przegrywa na własnym stadionie :D

1

Może złego słowa użyłem, chodziło mi o neutralność, bezstronność.
Swoją drogą jak dziennikarz relacjonuje jakieś zdarzenie i opisuje je zgodnie z prawdą, bez swoich odczuć to nie jest obiektywny? Nie wiem zbytnio co masz na myśli.

3

I katalońskie i madryckie nie są obiektywne w kwestii takich meczów. Lepiej czytać jakieś obiektywne niż ślepo wdawać się w jakieś wojenki i zostać marionetką xD

2

Raz na ruski rok się przejdę na ekstraklasę, ale obiektywnie patrząc to jest to jedna gorszych lig w Europie :D

6

0

łoooo, co poszedł
http://iv.pl/images/22017398459308059926.png
#respect

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?