Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Boże... co za protezy xD
3
wystarczy wejsc jak mecz przegramy :D popcorn i jazda
0
Co za cyrk w obronie xD to nie ma szans powodzenia
2
Jakoś słabo ich widzę, bez Aduriza no ale zobaczymy
0
Co do Boatenga to co jakiś czas zdarzają mu sie takie bramki :D
0
U nas trochę luźniej, ale dalej ciasno :D
1
http://iv.pl/images/80755678796487010815.png
ależ tam ciasno!
0
Nie trzeba wydawać ponad 100 mln, żeby mieć świetnego zawodnika :P
0
BUhahahahahaha
Kante
0
3:0, co za dzień, co za dzień xDD
0
Atleti kończy w 10, pięknie :D
0
Gooool! Sevilla, jazda, jazdaa ;D
0
Lechia 3:2, ależ przewrotna jest ta liga :D
1
I bardzo dobrze, remisik albo 1:0 Sevilli, nic lepszego nie może nam się trafić
0
Przede wszystkim solidną w defensywie i tym wygrywali, Sevilla nie ma tyle jakości z tyłu, dlatego obawiam się, że nie ogarną.
5
Ciekawy mecz się zapowiada na Sánchez Pizjuán. Ciekawe ile Sevilla wytrzyma w takim pressingu.
2
City 6 mecz bez zwycięstwa? :D
0
Ale jaką Atleti miało kadrę a jaką ma Sevilla, o top 4 powalczą ale bez przesady :D
0
Wygrana Sevilli, oni się spompują raczej, Atleti lepiej żeby pkt gubiło
0
1:1, City wyrównuje.
5
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14718657_603481336500669_5959106988303083361_n.jpg?oh=2d9b26741ea3d4eb00d0dd8c83407412&oe=58988C60
Hahaha
0
Znowu powiedzą, że skupiał uwagę, wczoraj w meczu Barcelony i Milanu z Juve było z tym zamieszania i dziś też będzie....
0
Haha, ale jaja tyle czasu żyć w niewiedzy
0
Ale Stones to dobry,młody obrońca :D Błędy w takim wieku będą się zdarzały
0
Święci gol, City przegrywa na własnym stadionie :D
1
Może złego słowa użyłem, chodziło mi o neutralność, bezstronność.
Swoją drogą jak dziennikarz relacjonuje jakieś zdarzenie i opisuje je zgodnie z prawdą, bez swoich odczuć to nie jest obiektywny? Nie wiem zbytnio co masz na myśli.
3
I katalońskie i madryckie nie są obiektywne w kwestii takich meczów. Lepiej czytać jakieś obiektywne niż ślepo wdawać się w jakieś wojenki i zostać marionetką xD
2
Raz na ruski rok się przejdę na ekstraklasę, ale obiektywnie patrząc to jest to jedna gorszych lig w Europie :D
6
"Ekstraklasa to jest to" XDD
http://www.meczyki.pl/ekstraklasowe_wykonczenie,69352,twitter.html
0
łoooo, co poszedł
http://iv.pl/images/22017398459308059926.png
#respect