13

Bez obrazy, ale najgłupszy post jaki ostatnio czytałem. Jak można nie przejmować się wyborami największego mocarstwa na świecie, naszego sojusznika w NATO i kraju, który ma wpływ na praktycznie wszystko co dzieje się na świecie?

25

Tomasz Lis " To koniec świata jaki znaliśmy"

ale ich piecze tam xD

0

czekamy, czekamyy :D

11

http://iv.pl/images/86180160412225573811.jpg

heś heś, pozdrawiam w ten poniedziałkowy poranek

4

Opadają ręce :// Można podejrzewać ciężki mecz, ale od razu wskazywać porażkę ?

10

Serdeczne pozdrowienia dla użytkownika Antymadridista. Za wiarę w zespół :D

http://iv.pl/images/28292582029032440318.png

0

jeszcze tylko Roma, Sporting i PSG XDDDD

1

Ale mamy zawodników, którzy nawet, jeśli zespół nie gra nic wielkiego to mogą kilkoma akcjami wygrać mecz, mamy najlepszych dryblerów, którzy przebłyskami mogą dać nam punkty, nie zawsze cały zespół musi prezentować 100%

18

Nie rozpędzaj się xD Nawet w takiej formie możemy każdego pokonać, przecież jesteśmy Barceloną :D

3

To będzie wyjątkowy sezon w Premier League, mają trenerów z pasją i aż przykre, że tylko jedna drużyna będzie cieszyła się z mistrzostwa ;/

1

mam nadzieję, że ten, kto otrzyma najwięcej głosów.

0

dziś akurat nie zagrał na miarę swoich możliwości, stać go na dużo więcej :D

14

czym sie zatrułeś tym się lecz

1

BBTAN 111%

20

Remis w Gdańsku, Jagiellonia Białystok liderem najlepsze ligi świata.

0

Jaki błąd w pierwszym pytaniu. Barca ma miliony cules na calym świecie a Ty podałeś odpowiedzi w tysiącach, wtf? :D

@zapewne chodziło o socios

32

hehe, dalismy popis dobrego humoru XD

8

gra w hamburgerze heh

0

Hazard gol :D

2

a kolejne 50 najgorsze, tak dla kontrastu :D

1

No wiesz, chętnie bym pomógł, ale za tą pomoc to ostatnio bana dostałem, okazuje się, że nie można wklejać linków do transmisji :P Kiedyś przeczytam ten regulamin może.

11

stary... 3 minuty do końca xD

0

2 karny, masakra

1

Oj oj oj, Chelsea to ma dziś przegrać kolego xD

22

Oblak ma jakąś traumę z tymi karnymi, stoi jak słup soli xd

0

Vela, gol :D Atleti pod ścianą

0

karny dla RSSS! XD

0

Po gów.... meczach zawsze przychodza lepsze, także myślę ze moze sie udac :P

0

łe tam, damy rade :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?