0

I Anglia nie ma i Hiszpania również nie.

6

Dobra nie placz, mam ciekawsze rzeczy niz wszystkie posty czytac

8

2

nie stają sie potęgą tylko już są potęgą :D

1

kiedy te panny walczą, w sensie czy godzina jest mniej wiecej znana

50

Cóż, pewnie nie raz zapyta jak to jest zdobyć mistrzostwo kraju, opowiedz jej wtedy :D

62

5 minut przed poczęciem Adolfa Hitlera i dał jego ojcu prezerwatywę.

1

Mołdawia gol, dziękuję dobranoc.

edit: a nie, dobrze, 1.5+ tam dałem XDD

42

Nie wiem czy było, ale taka ciekawostka:

Mecz ligi okręgowej katowickiej drużyn Sokół Łany wielkie-Unia Książenice został odwołany, bo ktoś, uwaga .... ukradł bramki
XDD

0

Ładna bramka, Chorwaci 1:0 :)

60

jedyn, dwa, trzy, cyfry takie

0

Brawo Robert! Uciszył wieśniaków.

7

Co za banda idiotów.... walkower i się nauczą

19

"11 listopada, 11 minuta, 11 na koszulce" xd

1

Od Krychy dużo nie odstaje... nie gra tak źle, nie wiem po czym sugerujesz

0

Goooooooooooooool!!!!!!

0

-T.Hajto "sędzia nie potrzebnie dał żółtą kartkę na początku meczu, wprowadził nerwową atmosferę"
-T.Hajto "sędzia powinien dać żółtą kartkę meczy na początku, uspokoić mecz"

????

9

Ciekawa akcja promocyjna lidla. Jak klient był niezadowolony z produktów marki "Lidl" mógł je zwrócić i otrzymać kasę. Przetestowano to w Szwajcarii i Niemczech więc stwierdzono, że i w Polsce się uda, ale nie przewidzieli na jaki rynek chcą wypuścić promocję xD Masowe zwroty, gdzie ludzie kupują towary nawet za kilkaset złotych i wracają z pustymi opakowaniami po artykułach chemicznych i spożywczych twierdząc, że nie są zadowoleni z niczego, hahaha mój kraj taki piękny..

0

Szkoda strzępić... Zbyszka już nawet komentatorzy cytują

3

Zmienić to się musi trener, przepraszam "trener".

0

Pogrom :D Masakra

0

Tak, jeszcze sporo meczów, ale gra to tragedia.

39

Jak patrzę na Messiego w reprze to przypominają mi się mecze na WF z takimi lamerami, jak wysuwali się na pozycję ale nie chciałeś mu podać bo wiedziałeś że i tak straci piłkę xd

2

Jak patrzę co on wyczynia gdy już zagra to lepiej, żeby się nie ośmieszał

0

Niesamowite ma te strzały, świetny grajek, brawo Brazylia!

2

Trenuje to za dużo powiedziane, trochę przesadziłaś xD On tam jest po prostu i to i tak ledwo mu wychodzi

2

1 kupon? wiec zapamietaj młodzieńcze zasadę, jeden nie wejdzie i tak xD

7

heh, orzechy włoskie, dobre dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?