Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I Anglia nie ma i Hiszpania również nie.
6
Dobra nie placz, mam ciekawsze rzeczy niz wszystkie posty czytac
8
https://media.giphy.com/media/JPKV3MTU6d5WE/giphy.gif
ahahaha
2
nie stają sie potęgą tylko już są potęgą :D
1
kiedy te panny walczą, w sensie czy godzina jest mniej wiecej znana
50
Cóż, pewnie nie raz zapyta jak to jest zdobyć mistrzostwo kraju, opowiedz jej wtedy :D
62
5 minut przed poczęciem Adolfa Hitlera i dał jego ojcu prezerwatywę.
1
Mołdawia gol, dziękuję dobranoc.
edit: a nie, dobrze, 1.5+ tam dałem XDD
42
Nie wiem czy było, ale taka ciekawostka:
Mecz ligi okręgowej katowickiej drużyn Sokół Łany wielkie-Unia Książenice został odwołany, bo ktoś, uwaga .... ukradł bramki
XDD
0
Ładna bramka, Chorwaci 1:0 :)
60
jedyn, dwa, trzy, cyfry takie
0
Brawo Robert! Uciszył wieśniaków.
7
Co za banda idiotów.... walkower i się nauczą
19
"11 listopada, 11 minuta, 11 na koszulce" xd
1
Od Krychy dużo nie odstaje... nie gra tak źle, nie wiem po czym sugerujesz
0
Goooooooooooooool!!!!!!
0
-T.Hajto "sędzia nie potrzebnie dał żółtą kartkę na początku meczu, wprowadził nerwową atmosferę"
-T.Hajto "sędzia powinien dać żółtą kartkę meczy na początku, uspokoić mecz"
????
9
Ciekawa akcja promocyjna lidla. Jak klient był niezadowolony z produktów marki "Lidl" mógł je zwrócić i otrzymać kasę. Przetestowano to w Szwajcarii i Niemczech więc stwierdzono, że i w Polsce się uda, ale nie przewidzieli na jaki rynek chcą wypuścić promocję xD Masowe zwroty, gdzie ludzie kupują towary nawet za kilkaset złotych i wracają z pustymi opakowaniami po artykułach chemicznych i spożywczych twierdząc, że nie są zadowoleni z niczego, hahaha mój kraj taki piękny..
0
Szkoda strzępić... Zbyszka już nawet komentatorzy cytują
3
Zmienić to się musi trener, przepraszam "trener".
0
Pogrom :D Masakra
0
ło panie xD
http://www.rexona.pl/Images/3490/3490-1127513-REXONA_Active%20Shield_Men_POL.png
0
Tak, jeszcze sporo meczów, ale gra to tragedia.
39
Jak patrzę na Messiego w reprze to przypominają mi się mecze na WF z takimi lamerami, jak wysuwali się na pozycję ale nie chciałeś mu podać bo wiedziałeś że i tak straci piłkę xd
2
Jak patrzę co on wyczynia gdy już zagra to lepiej, żeby się nie ośmieszał
0
Niesamowite ma te strzały, świetny grajek, brawo Brazylia!
2
Trenuje to za dużo powiedziane, trochę przesadziłaś xD On tam jest po prostu i to i tak ledwo mu wychodzi
2
1 kupon? wiec zapamietaj młodzieńcze zasadę, jeden nie wejdzie i tak xD
3
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15036399_1729013164088828_6924810656153136492_n.jpg?oh=01006eb9c8310affb833abc63b0b4ae2&oe=58C73E59
mem stulecia xDDDD
7
heh, orzechy włoskie, dobre dobre