Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładnie , Andres to dla mnie magik i wspaniały piłkarz , ale brac go pod uwagę do finałowej trójki to lekka przesada.
0
To tylko formalność dla Barcy.
1
" iż w tym systemie gry nie jest w stanie odebrać miejsca ani Daniemu Alvesowi, ani Douglasowi. "
No yebłem jak to przeczytałem i tak mnie nerwica wzięła że cos . Douglas lepszy od Martina , no jaja totalne sie juz dzieja !
2
No to trzeba wygrac kolejny raz i podtrzymac ta dobrą passę :)
0
To Bartra ma brata ? co jak co ale powiem Wam że pierwsze słyszę i to jeszcze bliżniaka :) młody pracuje na miano podstawowego obrońce i to cieszy :)
0
28 lat i sędzia , taki młody a rządzi na boisku :D
0
To wracaj Tata do Barcy !
0
Nie chodzi mi o klaty w slowie koksy , tylko to jak graja tak określam.
0
Tylko Admini bez bana prosze bo chyba to nie podlega temu :)
Tak dla rozrywki bo fajnie wykonane hehe :D
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10363833_322991357907714_1004897015361097989_n.jpg?oh=6757cf934a98d210ccb9d2a28f42483f&oe=551DD9D3&__gda__=1425985039_b875b2e0ad427d9751c2a433578079bf
0
Szkoda że to Munir jest a nie taki Adama który w chwili obecnej zjada go na miejscu. To samo Sandro . Podsumowując 2 " koksy " praktycznie ciągle rezerwa a gra Munir który jest od nich słabszy. Szkoda że tak to wygląda.
0
Przekonamy sie czy ta operacja mu pomogła i czy się wyrobi choć na ostatni mecz sezonu..
0
Chcieć to jedno a zrobic to jest drugie. Barca wygra !
0
Jeśli juz maja kogoś kupić to Nyom jest dobrym wyborem. A co do decyzji TASU to czekam z niecierpliwościa na decyzje .
10
Zapracował sobie na to jak mało kto ! :)
0
Wyszło jak wyszło i trzeba to zaakceptować.
12
I To mi się podoba , w końcu coś mądrego postanowione !
5
Piękne zachowanie Pedro tak postępuja kumple z drużyny.
0
Zobaczymy co będzie na koniec sezonu , bo może być i 15 wygranych z rzędu a bez trofeów.
0
No wmawiaj sobie tak dalej że ich nie mam , znalazł sie fachowiec od argumentów .
0
Nie będe wchodził z Toba w rozmowę bo nie ma ona sensu .
0
Ta 7 na zdjęciu jechała z nim jak z dzieckiem wczoraj. Douglas porażka .
0
Po co takie teksty moze Ci brak argumentów ? powiedzialem że nie zamierzam Ci mówić co mi sie podoba , to że wyraziłem taka opinie na jego temat nie jest podstawą do spowiadania sie . Pozdro.
1
Każdy ma prawo do swojej opinii na temat danego zawodnika , i nie musze Ci się tłumaczyć co mi sie w jego grze podoba.
0
Wiem i nie musisz mi tego tlumaczyc , az tak ciemny to nie jestem.
1
Za to media nic nie mówia o Martinie tak ? dziwne bo co jakis czas pojawaił sie news o nim ..
4
Za to kurna Alves jest w mega formie , ciekawe jak moze Martin udowodnic ze zasługuje skoro nie dostaje nawet minut z taka Huescą..
0
haha tak a potem 2 letnia saga pt. " Martin wróć "
2
Drewno to masz w lesie , naucz się normalnie nazywac piłkarzy a potem wez się za kibicowanie ...
4
Ale brednie. Pracowac to jedno a on to robi , a nie dostac nawet mnuty to drugie a on zostal wczoraj upokorzony i zagrał Douglas...
2
Martín Montoya nie chce dłużej czekać na odejście z Barcelony. Obrońca chce jak najszybciej wyjaśnić swoją sytuację, aby rozpocząć w styczniu przygodę w nowym klubie.
Jak to czytam to mnie szlak trafia i mam ochote pojechac do Barcy , załadowac zarząd i trenera na przyczepę i wywieżc do Meksyku.