2

Dokładnie , Andres to dla mnie magik i wspaniały piłkarz , ale brac go pod uwagę do finałowej trójki to lekka przesada.

0

To tylko formalność dla Barcy.

1

" iż w tym systemie gry nie jest w stanie odebrać miejsca ani Daniemu Alvesowi, ani Douglasowi. "

No yebłem jak to przeczytałem i tak mnie nerwica wzięła że cos . Douglas lepszy od Martina , no jaja totalne sie juz dzieja !

2

No to trzeba wygrac kolejny raz i podtrzymac ta dobrą passę :)

0

To Bartra ma brata ? co jak co ale powiem Wam że pierwsze słyszę i to jeszcze bliżniaka :) młody pracuje na miano podstawowego obrońce i to cieszy :)

0

28 lat i sędzia , taki młody a rządzi na boisku :D

0

To wracaj Tata do Barcy !

0

Nie chodzi mi o klaty w slowie koksy , tylko to jak graja tak określam.

0

Szkoda że to Munir jest a nie taki Adama który w chwili obecnej zjada go na miejscu. To samo Sandro . Podsumowując 2 " koksy " praktycznie ciągle rezerwa a gra Munir który jest od nich słabszy. Szkoda że tak to wygląda.

0

Przekonamy sie czy ta operacja mu pomogła i czy się wyrobi choć na ostatni mecz sezonu..

0

Chcieć to jedno a zrobic to jest drugie. Barca wygra !

0

Jeśli juz maja kogoś kupić to Nyom jest dobrym wyborem. A co do decyzji TASU to czekam z niecierpliwościa na decyzje .

10

Zapracował sobie na to jak mało kto ! :)

0

Wyszło jak wyszło i trzeba to zaakceptować.

12

I To mi się podoba , w końcu coś mądrego postanowione !

5

Piękne zachowanie Pedro tak postępuja kumple z drużyny.

0

Zobaczymy co będzie na koniec sezonu , bo może być i 15 wygranych z rzędu a bez trofeów.

0

No wmawiaj sobie tak dalej że ich nie mam , znalazł sie fachowiec od argumentów .

0

Nie będe wchodził z Toba w rozmowę bo nie ma ona sensu .

0

Ta 7 na zdjęciu jechała z nim jak z dzieckiem wczoraj. Douglas porażka .

0

Po co takie teksty moze Ci brak argumentów ? powiedzialem że nie zamierzam Ci mówić co mi sie podoba , to że wyraziłem taka opinie na jego temat nie jest podstawą do spowiadania sie . Pozdro.

1

Każdy ma prawo do swojej opinii na temat danego zawodnika , i nie musze Ci się tłumaczyć co mi sie w jego grze podoba.

0

Wiem i nie musisz mi tego tlumaczyc , az tak ciemny to nie jestem.

1

Za to media nic nie mówia o Martinie tak ? dziwne bo co jakis czas pojawaił sie news o nim ..

4

Za to kurna Alves jest w mega formie , ciekawe jak moze Martin udowodnic ze zasługuje skoro nie dostaje nawet minut z taka Huescą..

0

haha tak a potem 2 letnia saga pt. " Martin wróć "

2

Drewno to masz w lesie , naucz się normalnie nazywac piłkarzy a potem wez się za kibicowanie ...

4

Ale brednie. Pracowac to jedno a on to robi , a nie dostac nawet mnuty to drugie a on zostal wczoraj upokorzony i zagrał Douglas...

2

Martín Montoya nie chce dłużej czekać na odejście z Barcelony. Obrońca chce jak najszybciej wyjaśnić swoją sytuację, aby rozpocząć w styczniu przygodę w nowym klubie.

Jak to czytam to mnie szlak trafia i mam ochote pojechac do Barcy , załadowac zarząd i trenera na przyczepę i wywieżc do Meksyku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?