0

hehe gol niezle :)

0

Edgar na swoim miejscu :)

0

Pedro już próbuje przeciwnikiem robić przewrotkę :D

0

ha jaki to nagle Douglas zrobił sie dobry , a dopiero był artykuł o nim i pojazd na całego na niego :) oj ludzie ludzie :)

12

hahaha za to Alves który gra regularnie też gra gówno

0

Szkoda że dziś nie ma Pique bo może byśmy posłuchali tekstów typu " Shakira " lub : " Waka Waka " :D

0

Tu nie chodzi kurna o wychowanków , od zawsze byłem za Martinem.

0

Dobrze mówisz , polać mu.

0

Każdy ma swoje zdanie .

16

A ja jestem szczery i powiem Wam że mi się nie podoba gra Douglasa mimo że nie gra i to jego 1 sezon w Europie , ale wolę ciągle Martina i za nim będę ciągle.

0

No to pierwsza połowa bardzo przyjemna :) teraz w drugiej Martin , Sandro , Roberto i jazda :)

22

Przecież Adama zjada na starcie Munira.

0

Jak to po co ktos rezerwa musi byc a jak zwykle wypada na niego...

3

Chętnie bym w takim meczu zobaczył Adame jak zamiata przeciwnikami na skrzydle :)

6

Ooo i nasz crack strzelił :D

0

Messi ma nowego rywala do wolnych :D

0

hahaha ale pech słupek

0

Ter Stegen brawo !

0

Co jak co ale gol fakt jak z Chelsea :)

0

Andres ale zaje**** !!!

2

O skurw***** :D

0

Rakitic ale brama !!!

0

O ludzie zawał !!!

0

No to zaczynamy ! szkoda że Masip nie gra.. i Martin

1

To się musieli sporo najeść żeby sprostac wymaganiom Barcy :D

0



kurna ciary na całym ciele ... to jest właśnie magia Ronaldinho !!

1

Roni prosze wróc do Barcy .. :( piękne czasy te jego zagrania , zwody ehh czemu tak szybko musiał odejsć :/

19

Yebać ich , totalna kpina .

1

Nie ma to jak brac pod uwagę Mascherano za kompletnego obrońcę ... ;)

0

To powinno być na odwrót , miejsce Messiego jest w Barcelonie a nie w $ity ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?