Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahah dobre dobre ...
0
Przeciez to bez ankiety było i tak wiadome , Martin pokaż im fakera i uciekaj póki czas bo szkoda Twojej kariery i czasu spędzonego na trybnuach lub na ławce.
0
Bardzo dobry młody zawodnik , Barca będzie miała z niego pożytek :)
0
Dla nich wizyta Leo to wielkie przeżycie , tak jak dla nas w sumie by była co sie tu dziwić.
2
" Czy to jest ta akcja? Tak, to jest akcja, tak to jest Barca, tak, to jest Iniesta, tak, to jest ten cud !! "
Az się przypomina mecz z Chelsea i jego bramka , dokładnie taka sama :) Magik !!
0
Nie oszukujmy sie , Huesca to nie był rywal który mógł rywalizować z Barcą , ale ważne że odnieśliśmy okazałe zwycięstwo .
0
Dobrze się spisuje jak narazie , oby tylko tak dalej a będziemy mieć zawodnika na poziomie klasy światowej .. :)
0
Mina Martina mówi wszystko.. :/ widać że jest zamyślony ale co mu się dziwić..
0
Coś czuję że to się nie uda i kara pozostanie karą..
0
Ale mi nie chodzi o jego bramki inne , tylko o brak występów i totalne olewanie go od długiego juz czasu ...
3
Tak to już jest gdy się ma taki zajebisty zarząd i tak zajebistego trenera. To moje zdanie chcecie to mnie krytykujcie.
1
Romans ? wtf ? bez jaj napewno nie takie cos..
0
No właśnie za wczesnie i oby tylko z nim nie było tak jak z Bojanem .
4
Pamiętam Martina brame z Malaga , kapitalna , no ale na tym spotkaniu się skonczyło...
3
Całkowita racja , fajnie wiedziec że ktos jest za Martinem jeszcze :)
0
Niestety , on sie marnuje , szkoda go że tak z nim postępują , chłopak kocha Barca i to jego cale zycie .
0
Decyzji tego trenera i tego zarządu nie pojmiesz , to za durne jest.
2
Rakiticia i Iniesty kapitalne :)
0
Załośni są i tyle w temacie , banda popaprańców.
0
Dobre spotkanie , ładne bramki , dziekuję za wspolny mecz ;) VEB ! ;)
0
Dlatego ja nie chwalę Douglasa i Alvesa .
0
Przeciez przed chwila Douglas był zajebisty o co biega ? ...
0
Kazdy ma swoje zdanie i ciul Ci do tego a typa to mozesz spotkac w ciemnej uliczce .
2
Tutaj Douglas jest dobry , a chciałbym zobaczyć go z PSG i komentarze co do niego haha ale byłby pocisk :D
1
Martin odejdz , marnujesz się tylko , ale jak pożniej będą chcieli żebyś powrócił pokaz im Środkowego palca.
0
Enrique przegiął w tym momencie z Martinem , to co on z nim zrobił i jak go marnuje to masakra... :/ niech jeszcze kurna Enrique w du** wlezie Alvesa ! ....
0
Tak ja wątpię , i wolę Martina .
0
Widze że nie ma tyle komentarzy co wczesniej po bramkach , aa no tak przeciez jutro szkoła musza wstac :D
0
hehe gol niezle :)
0
Edgar na swoim miejscu :)