0

hahahah dobre dobre ...

0

Przeciez to bez ankiety było i tak wiadome , Martin pokaż im fakera i uciekaj póki czas bo szkoda Twojej kariery i czasu spędzonego na trybnuach lub na ławce.

0

Bardzo dobry młody zawodnik , Barca będzie miała z niego pożytek :)

0

Dla nich wizyta Leo to wielkie przeżycie , tak jak dla nas w sumie by była co sie tu dziwić.

2

" Czy to jest ta akcja? Tak, to jest akcja, tak to jest Barca, tak, to jest Iniesta, tak, to jest ten cud !! "

Az się przypomina mecz z Chelsea i jego bramka , dokładnie taka sama :) Magik !!

0

Nie oszukujmy sie , Huesca to nie był rywal który mógł rywalizować z Barcą , ale ważne że odnieśliśmy okazałe zwycięstwo .

0

Dobrze się spisuje jak narazie , oby tylko tak dalej a będziemy mieć zawodnika na poziomie klasy światowej .. :)

0

Mina Martina mówi wszystko.. :/ widać że jest zamyślony ale co mu się dziwić..

0

Coś czuję że to się nie uda i kara pozostanie karą..

0

Ale mi nie chodzi o jego bramki inne , tylko o brak występów i totalne olewanie go od długiego juz czasu ...

3

Tak to już jest gdy się ma taki zajebisty zarząd i tak zajebistego trenera. To moje zdanie chcecie to mnie krytykujcie.

1

Romans ? wtf ? bez jaj napewno nie takie cos..

0

No właśnie za wczesnie i oby tylko z nim nie było tak jak z Bojanem .

4

Pamiętam Martina brame z Malaga , kapitalna , no ale na tym spotkaniu się skonczyło...

3

Całkowita racja , fajnie wiedziec że ktos jest za Martinem jeszcze :)

0

Niestety , on sie marnuje , szkoda go że tak z nim postępują , chłopak kocha Barca i to jego cale zycie .

0

Decyzji tego trenera i tego zarządu nie pojmiesz , to za durne jest.

2

Rakiticia i Iniesty kapitalne :)

0

Załośni są i tyle w temacie , banda popaprańców.

0

Dobre spotkanie , ładne bramki , dziekuję za wspolny mecz ;) VEB ! ;)

0

Dlatego ja nie chwalę Douglasa i Alvesa .

0

Przeciez przed chwila Douglas był zajebisty o co biega ? ...

0

Kazdy ma swoje zdanie i ciul Ci do tego a typa to mozesz spotkac w ciemnej uliczce .

2

Tutaj Douglas jest dobry , a chciałbym zobaczyć go z PSG i komentarze co do niego haha ale byłby pocisk :D

1

Martin odejdz , marnujesz się tylko , ale jak pożniej będą chcieli żebyś powrócił pokaz im Środkowego palca.

0

Enrique przegiął w tym momencie z Martinem , to co on z nim zrobił i jak go marnuje to masakra... :/ niech jeszcze kurna Enrique w du** wlezie Alvesa ! ....

0

Tak ja wątpię , i wolę Martina .

0

Widze że nie ma tyle komentarzy co wczesniej po bramkach , aa no tak przeciez jutro szkoła musza wstac :D

0

hehe gol niezle :)

0

Edgar na swoim miejscu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?