5

Paski maja być pionowe i tyle w temacie !

0

Tez na to liczę że wystąpi , należy mu sie bo to bardzo dobry bramkarz.

0

Alves , słuszna ocena , porażka totalna.

0

Dziś trzeba to wygrac bez dużego wysiłku , uważam że rezerwowi zawodnicy spokojnie sobie poradzą ;)

0

Co za głupia choroba że musi tylu ludzi zabierać.. oby w koncu znalazło sie na to lekarstwo..

3

Żal mu dupe ściska że jego nie ma w tej trójce i NiGdY nie będzie.

3

I bardzo dobrze , precz z takimi koszulkami !

0

Według mnie to kariery nie zrobi i predzej czy pozniej opusci klub.

0

Ale sie nagrali....

0

Moze ostatni mecz sezonu zdązy zagrać.

0

Douglas to w Barcelonie kariery nie zrobi , skonczy jak Czyhrynski , Henrique czy Caceres..

0

Szybko potrafia leczyć w klubach . Ciekawe co dają takim piłkarzom , człowiek jak ma wirusa to zdarza sie ze lezy pare dni a oni 1 dzien i gotowi..

1

Szkoda że Ronii poszedł do takiego Meksyku a nie do Europy , jeszcze wiele by naczarował.

2

Odejdz juz najlepiej teraz.

0

Bedzie tego żałował ;) ale w sumie co ma do gadania 11 letnie dziecko skoro rodzice sie przeprowadzaja :D

0

Nie wyobrażam sobie tych strojów , za uja nie !

0

De Gea i tak ma narazie 1 miejsce , ale oby Victor do nich dołączył , byłaby ciekawa rywalizacja.

1

Niech sie tak nie podlizuje , i tak wyleci z funkcji prezydenta , ( mam taka nadzieje ) .

1

Jak dla mnie okropna , lepsze te co są.

1

Słuszna decyzja. Trzeba walczyć o swoje , bo to co się dzieje z sędziowaniem w La Liga to kabaret.

2

Bardzo dobrze , trzeba tępić takie coś.

0

Pomoc z jego strony ? to beda tylko kłopoty.

0

Wirus jabola hehe :)

1

Szansa dla młodzieży , Adama , Sandro , Halilovic , Dongou , Montoya itp..

0

A niech jedzie , tylko bez powrotu .

1

Ta trójka była do przewidzenia ;)

0

http://gfycat.com/SlipperyFlakyAvocet

Ale mam beke z tego luknijcie , jeszcze wpadł w siatkę :D

2

Jak wczoraj strzelił Busi bramke w doliczonym to była taka radość , że przypomniał mi sie gol Andresa z Chelsea i ta radość , tak samo wczoraj niczym gol dający zwycięstwo w LM ;)

0

I gitara , niech strzela jak najwięcej , wywiezie cenne doświadczenie ;)

0

A myślałem że takie akcje z pseudo kibicami tylko u nas...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?