Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Paski maja być pionowe i tyle w temacie !
0
Tez na to liczę że wystąpi , należy mu sie bo to bardzo dobry bramkarz.
0
Alves , słuszna ocena , porażka totalna.
0
Dziś trzeba to wygrac bez dużego wysiłku , uważam że rezerwowi zawodnicy spokojnie sobie poradzą ;)
0
Co za głupia choroba że musi tylu ludzi zabierać.. oby w koncu znalazło sie na to lekarstwo..
3
Żal mu dupe ściska że jego nie ma w tej trójce i NiGdY nie będzie.
3
I bardzo dobrze , precz z takimi koszulkami !
0
Według mnie to kariery nie zrobi i predzej czy pozniej opusci klub.
0
Ale sie nagrali....
0
Moze ostatni mecz sezonu zdązy zagrać.
0
Douglas to w Barcelonie kariery nie zrobi , skonczy jak Czyhrynski , Henrique czy Caceres..
0
Szybko potrafia leczyć w klubach . Ciekawe co dają takim piłkarzom , człowiek jak ma wirusa to zdarza sie ze lezy pare dni a oni 1 dzien i gotowi..
1
Szkoda że Ronii poszedł do takiego Meksyku a nie do Europy , jeszcze wiele by naczarował.
2
Odejdz juz najlepiej teraz.
0
Bedzie tego żałował ;) ale w sumie co ma do gadania 11 letnie dziecko skoro rodzice sie przeprowadzaja :D
0
Nie wyobrażam sobie tych strojów , za uja nie !
0
De Gea i tak ma narazie 1 miejsce , ale oby Victor do nich dołączył , byłaby ciekawa rywalizacja.
1
Niech sie tak nie podlizuje , i tak wyleci z funkcji prezydenta , ( mam taka nadzieje ) .
1
Jak dla mnie okropna , lepsze te co są.
1
Słuszna decyzja. Trzeba walczyć o swoje , bo to co się dzieje z sędziowaniem w La Liga to kabaret.
2
Bardzo dobrze , trzeba tępić takie coś.
0
Pomoc z jego strony ? to beda tylko kłopoty.
0
Wirus jabola hehe :)
1
Szansa dla młodzieży , Adama , Sandro , Halilovic , Dongou , Montoya itp..
0
A niech jedzie , tylko bez powrotu .
1
Ta trójka była do przewidzenia ;)
0
http://gfycat.com/SlipperyFlakyAvocet
Ale mam beke z tego luknijcie , jeszcze wpadł w siatkę :D
2
Jak wczoraj strzelił Busi bramke w doliczonym to była taka radość , że przypomniał mi sie gol Andresa z Chelsea i ta radość , tak samo wczoraj niczym gol dający zwycięstwo w LM ;)
0
I gitara , niech strzela jak najwięcej , wywiezie cenne doświadczenie ;)
0
A myślałem że takie akcje z pseudo kibicami tylko u nas...