Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu ma rację , Valencia miała doskonałe okazje , np. ta jak nas uratował Pique wybił z bramki , i dzięki interwencjom Claudio. Ale cóż 3 pkt nasze i trzeba się cieszyć !
0
Najgłupszy transfer tego lata Vermaelen wraz z Douglas. Było troszke mln dołozyć i mielibyśmy takiego Benatie.
0
Lucho ma szczęscie że Barca wygrała w doliczonym , bo niezła fala krytyki by sie posypała. Choc ja nie popieram nadal jego decyzji , ale spoko to on jest trenerem...
0
Czemu my musimy w La Liga miec tak durnych i tępych sędziów...
0
Co tu duzo mówić , sędziowie odegrali najgorsze widowisko.
0
A co ich to ? chciał to przyszedł jego sprawa.
2
Co do bramki Suareza to wiem że byc powinna a sędzia liniowy to pajac że odgwizdał spalonego.
0
Najważniejsze sa 3 pkt które udało sie fartem bo fartem ale zdobyte !
0
Mimo bramki Busquetsa i tak nadal uwazam że Mascherano jest dużo lepszy od niego i tej decyzji nie zmienie ;)
1
Do obory z takimi kibicami a nie na boisko.
1
Messi oberwał butelka ...
0
Uratowalismy tyłek , Barca w grze !
0
ahhahaha Busi ale farttttttttt
1
Trzeba pogratulować Enrique , genialny plan na ten mecz.
0
Alvesa osobiscie wywiożę na taczkach !
1
Sędzia uj liniowy zabrał nam zwycięstwo i tyle , Suarez powinien go chapsnąć za to
3
Messi ostatnio 2 hat-triki a Wy dzis juz że tragedia jak sie nie podoba to wypier**** on jest tylko człowiekiem , sa inni tez odpowiedzialni za bramki nie tylko on !
2
I niby Enrique to trener ? haha 2 piekne mecze , dobre ustawienie i skład a ten robi experymenty w takim meczu .. gó** a nie trener !
0
Leo strzel brameczke !!
0
Brawo ratuje tyłek...
0
Jestt nasz Crack kanarek !!!
0
Jak wygramy wypije dzis flaszkę , ale jak nie wygramy to też wypije... kto chętny sie napić wpadać ..
0
Ale fart kolejny raz
0
nie było spalonego !!!
1
Co jak co ale Real ucieka ... tylko 0-1 oto prosze ..
1
Panie i Panowie z czym my na PSG ?
0
Ale mamy farta że wybił ..
0
Suarez ajajajajaj
0
Bo mógł Enrique wystawic taki skład i taktyke jak ostatnio to zaczął cos kombinować na 2 DP .. a mowiłem zeby teraz nie experymentował.. ale bądzmy dobrej mysli .
0
hahah Alves co za wrzutka