0

Tu ma rację , Valencia miała doskonałe okazje , np. ta jak nas uratował Pique wybił z bramki , i dzięki interwencjom Claudio. Ale cóż 3 pkt nasze i trzeba się cieszyć !

0

Najgłupszy transfer tego lata Vermaelen wraz z Douglas. Było troszke mln dołozyć i mielibyśmy takiego Benatie.

0

Lucho ma szczęscie że Barca wygrała w doliczonym , bo niezła fala krytyki by sie posypała. Choc ja nie popieram nadal jego decyzji , ale spoko to on jest trenerem...

0

Czemu my musimy w La Liga miec tak durnych i tępych sędziów...

0

Co tu duzo mówić , sędziowie odegrali najgorsze widowisko.

0

A co ich to ? chciał to przyszedł jego sprawa.

2

Co do bramki Suareza to wiem że byc powinna a sędzia liniowy to pajac że odgwizdał spalonego.

0

Najważniejsze sa 3 pkt które udało sie fartem bo fartem ale zdobyte !

0

Mimo bramki Busquetsa i tak nadal uwazam że Mascherano jest dużo lepszy od niego i tej decyzji nie zmienie ;)

1

Do obory z takimi kibicami a nie na boisko.

1

Messi oberwał butelka ...

0

Uratowalismy tyłek , Barca w grze !

0

ahhahaha Busi ale farttttttttt

1

Trzeba pogratulować Enrique , genialny plan na ten mecz.

0

Alvesa osobiscie wywiożę na taczkach !

1

Sędzia uj liniowy zabrał nam zwycięstwo i tyle , Suarez powinien go chapsnąć za to

3

Messi ostatnio 2 hat-triki a Wy dzis juz że tragedia jak sie nie podoba to wypier**** on jest tylko człowiekiem , sa inni tez odpowiedzialni za bramki nie tylko on !

2

I niby Enrique to trener ? haha 2 piekne mecze , dobre ustawienie i skład a ten robi experymenty w takim meczu .. gó** a nie trener !

0

Leo strzel brameczke !!

0

Brawo ratuje tyłek...

0

Jestt nasz Crack kanarek !!!

0

Jak wygramy wypije dzis flaszkę , ale jak nie wygramy to też wypije... kto chętny sie napić wpadać ..

0

Ale fart kolejny raz

0

nie było spalonego !!!

1

Co jak co ale Real ucieka ... tylko 0-1 oto prosze ..

1

Panie i Panowie z czym my na PSG ?

0

Ale mamy farta że wybił ..

0

Suarez ajajajajaj

0

Bo mógł Enrique wystawic taki skład i taktyke jak ostatnio to zaczął cos kombinować na 2 DP .. a mowiłem zeby teraz nie experymentował.. ale bądzmy dobrej mysli .

0

hahah Alves co za wrzutka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?