0

Masip ładnie !!!!

2

hahahah na trybunach shakira waka waka jak Pique mial pilke :D

0

Gooll Pique :) :P

0

Tez macie takie odczucie ze mecz bez komentarza to nie mecz ?

0

Suarez pieknie !

1

Tez macie transmisje bez komentarza ?

0

OO kurdde nasz Crack Pedro kapitan :D

5

Hymn LM czuję na ciele ciary a tu za ciula nie .. ciekawe czemu... aa wiem juz bo to tylko puchar sołtysa .. :D

1

A zeby to szlak !!!! nawet w takim meczu brak Montoyi ! uciekaj Martin i nie marnuj sie ;/

0

Może i zagra , zobaczymy

0

Tylko ile to bedzie wszystko trwało jeszcze, to jest ciekawe.

1

Chciałbym aby to Halilović zagrał od 1 minuty , i Montoya obowiązkowo . I za Munira wolałbym Sandro. Ale jak bedzie to sie okaze.

1

Jak tylko Lucho zdecyduje sie w koncu dobrze ustawić obronę tzn. Bartra i Mathieu na srodek a Mascherano na DP to wyniki i styl gry powinien być duzo duzo lepszy.

0

Jak to dobrze że my go teraz mamy w druzynie :)

1

Szkoda mi na tym zdjęciu Montoyi. Chłop sobie chyba nie pogra..

0

Dobrze Leo sie wgrał na nowej pozycji która mu dał Lucho. Nadal strzela bramki , bardzo duzo asyst czego chcieć od niego więcej. Mistrz.

0

Co tu dużo mówic .. kapitalny zawodnik pod każdym względem.. oby jeszcze grał dla Barcy długie lata i w niej zakonczył karierę . Magik !

2

Dali by sobie juz spokoj z tym. Laporta na prezydenta .

1

Ale wysoko o ja prd .. :D

0

Bardzo dobrze że się rozwija , oby tak dalej .

0

Powiem tyle : wszystkie fajne cięzko wybrac hehe

0

I dobrze dla niego jak i dla Barcy , on na Camp Nou nie pogra nic i przyszłosc by sobie tylko marnował, niech mu się wiedzie jak najlepiej. Zawsze to kasa przyda się z jego transferu tylko ciekawe jestem ile..

1

Ważne ze gra o wiele lepiej ;)

0

Juź kombinuja aby Messi nic nie dostał , banda z FIFA.

1

Mi chodzi jako klub i początek sukcesów. To on wyciągnał Barca z dołka. A to ze zostawił Barce z długami to inna sprawa , nie zawsze pieniądze są najwazniejsze tylko trofea.

4

To dzieki Laporcie Barca jest teraz na szczycie , taka prawda. Oby startował i wygrał wybory prezydenckie.

1

Super artykuł muszę przyznać ! najbardziej daje do myslenia fakt o nienawiści pomiedzy kibicami obu druzyn. Ludzie trzeba sie szanowac mimo wszystko. Takie przepychanki słowne nic dobrego nie dadza , a mogą jedynie pokazac ze ten kto nie wyzywa i ma szacunek do rywala może uznac sie za prawdziwgo kibica !

0

Lucho musi teraz niezle pomyslec nad prawidłowym skladem , bo sorry ale niektorzy nie zasluguja by w nim obecnie grac a zawodnicy rezerwowi nie moga sie wykazać a może to oni by dali druzynie więcej dobrego. Tak jak mówi LE po meczu mozna sobie gdybać co by bylo gdyby zagrali inni. Nadal mu ufam i mam nadzieję ze na koniec sezonu zdobedzie z Barca najważniejsze trofea.

0

Rakitić jeszcze będzie miał wiele okazji , jestem tego pewien ze będzie podstawowym zawodnikiem .

1

Z kartakami dla naszych z deka przegiął , bo na nie nie zaslugiwali az tak bardzo , bo w takim razie Real tez powinien byc ukarany kartkami...ale co do ogólnego sedziowania to było okej nawet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?