Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co jak co ale chciałbym ponownie ujrzec Laporte w roli prezydenta Barcy.
0
No ale co zrobić FIFA i tak jest durna i nałozyła kare .
0
Tak jak juz mówiłem dzis te nominacje schodza na psy..
0
No ten mecz musi być szansą dla rezerwowych innego wyjscia nie ma. Osobiscie licze na Masipa ze dostanie szansę .
0
No zobaczymy jak to pojdzie na gali..
0
No włąsnie kurna święta prawda , to Bartra powinien grać na obronie a Mascherano na DP bo tak to bedziemy cialge sto lat za murzynami z tymi stałymi fragmentami i najsłabsza druzyna będzie nam ładowac gole .
0
Montoya , Adriano , Masip , Bartra , Dongou , Sandro , Samper itp. powinni jutro zagrac i to bez gadania.
2
Licze na to ze jutro Barca rozegra świetny mecz i wygra. Oby rezerwowi pograli. Choc ten tytuł znaczenia większego nie daje .
0
Zdjęcie pasuje idealnie.Real był lepszy i trzeba sie z tym pogodzic.
4
Taa Vermaelen to chyba zagra ale w ostatnim meczu sezonu.. naprawde dziwna sytuajca z nim , tyle kasy wywalic i ciagle kontuzjowany ..
3
Busquets widze wymiata z ocena , no ale co sie dziwic zasluzyl na taką swoja gra.
4
Te nominacje coraz bardziej sa dziwne i nie zasłuzone.
0
I niech zagra , z chęcia popatrze na jego wystep.
0
23 a tylko jeden wygra, to jak losowanie w totka.
2
A niech wygra lepszy i naprawde ten który na to zasługuje ..
1
Szkoda ze jego etap w Barcelonie tak szybko sie zakonczyl , ale tez za szybko był własnie wprowadzony do 1 druzyny i talent nagle sie wypalil, bo trzeba bylo stopniowo a z miejsca duża woda..
0
Cos mi się i tak wydaje że odwołanie zostanie odrzucone , no ale pozyjemy zobaczymy.
0
Totalne bydło jak z obory , tyle mozna o nich powiedzieć.
0
Cała druzyna nie zagrała na miare mozliwosci , nie ma co się czepiac tylko Leo.
2
Zobaczymy koło połowy sezonu jakie beda rezultaty , a na chwile obecna Lucho powinien dać szanse Montoyi i Bartra.
0
Vermaelen tu już nie musze czytać zeby wiedziec jaka jego sytuacja.
3
Z jednej strony doswiadczenie ,ale z drugiej to po co nam młodsi piłkarze skoro ciagle maja grac jedni i Ci sami ...
0
Bo to była glupota ze strony LE , Alba powinien zagrac na lewej a Bartra z Mathieu na środku obrony. No ale decyduje Lucho..
1
Dopóki będzie Mascherano grał na obronie a powinien na DP i Bartra tez nie bedzie grał tak bedziemy tracić bramki po stałych fragmentach.
0
A co mnie obchodzi ten klubik ? powiem Ci : tyle co nic .
0
Cos nowego od redakcji :) zawsze poranny teraz wieczorny :) ale wazne ze info o tym co dzieje sie w klubie mamy to sie liczy.
0
Oby udało się go sprzedać .
1
Bardziej mnie interesuja jego występy na boisku niz wypowedzi które sobie umieszcza na swoich profilach...
6
Szkoda ze Lucho nie wystawił Mascherano na DP , Mathieu i Bartrę na ŚO , a Albe na lewą , kto wie jak potoczył by sie mecz gdyby tak zrobił..
0
To trio dopiero sie rozkreci . Potrzeba czasu dla Suareza a napewno bedą i gole.