6

Co jak co ale chciałbym ponownie ujrzec Laporte w roli prezydenta Barcy.

0

No ale co zrobić FIFA i tak jest durna i nałozyła kare .

0

Tak jak juz mówiłem dzis te nominacje schodza na psy..

0

No ten mecz musi być szansą dla rezerwowych innego wyjscia nie ma. Osobiscie licze na Masipa ze dostanie szansę .

0

No zobaczymy jak to pojdzie na gali..

0

No włąsnie kurna święta prawda , to Bartra powinien grać na obronie a Mascherano na DP bo tak to bedziemy cialge sto lat za murzynami z tymi stałymi fragmentami i najsłabsza druzyna będzie nam ładowac gole .

0

Montoya , Adriano , Masip , Bartra , Dongou , Sandro , Samper itp. powinni jutro zagrac i to bez gadania.

2

Licze na to ze jutro Barca rozegra świetny mecz i wygra. Oby rezerwowi pograli. Choc ten tytuł znaczenia większego nie daje .

0

Zdjęcie pasuje idealnie.Real był lepszy i trzeba sie z tym pogodzic.

4

Taa Vermaelen to chyba zagra ale w ostatnim meczu sezonu.. naprawde dziwna sytuajca z nim , tyle kasy wywalic i ciagle kontuzjowany ..

3

Busquets widze wymiata z ocena , no ale co sie dziwic zasluzyl na taką swoja gra.

4

Te nominacje coraz bardziej sa dziwne i nie zasłuzone.

0

I niech zagra , z chęcia popatrze na jego wystep.

0

23 a tylko jeden wygra, to jak losowanie w totka.

2

A niech wygra lepszy i naprawde ten który na to zasługuje ..

1

Szkoda ze jego etap w Barcelonie tak szybko sie zakonczyl , ale tez za szybko był własnie wprowadzony do 1 druzyny i talent nagle sie wypalil, bo trzeba bylo stopniowo a z miejsca duża woda..

0

Cos mi się i tak wydaje że odwołanie zostanie odrzucone , no ale pozyjemy zobaczymy.

0

Totalne bydło jak z obory , tyle mozna o nich powiedzieć.

0

Cała druzyna nie zagrała na miare mozliwosci , nie ma co się czepiac tylko Leo.

2

Zobaczymy koło połowy sezonu jakie beda rezultaty , a na chwile obecna Lucho powinien dać szanse Montoyi i Bartra.

0

Vermaelen tu już nie musze czytać zeby wiedziec jaka jego sytuacja.

3

Z jednej strony doswiadczenie ,ale z drugiej to po co nam młodsi piłkarze skoro ciagle maja grac jedni i Ci sami ...

0

Bo to była glupota ze strony LE , Alba powinien zagrac na lewej a Bartra z Mathieu na środku obrony. No ale decyduje Lucho..

1

Dopóki będzie Mascherano grał na obronie a powinien na DP i Bartra tez nie bedzie grał tak bedziemy tracić bramki po stałych fragmentach.

0

A co mnie obchodzi ten klubik ? powiem Ci : tyle co nic .

0

Cos nowego od redakcji :) zawsze poranny teraz wieczorny :) ale wazne ze info o tym co dzieje sie w klubie mamy to sie liczy.

0

Oby udało się go sprzedać .

1

Bardziej mnie interesuja jego występy na boisku niz wypowedzi które sobie umieszcza na swoich profilach...

6

Szkoda ze Lucho nie wystawił Mascherano na DP , Mathieu i Bartrę na ŚO , a Albe na lewą , kto wie jak potoczył by sie mecz gdyby tak zrobił..

0

To trio dopiero sie rozkreci . Potrzeba czasu dla Suareza a napewno bedą i gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?